BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 6 miesiąc temu #772325 przez majeczka22
a ja znam osoby co na Oliviera wołają Olek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #772326 przez pala813
Dziewczyny dzisiaj dalej boli, ostry ból po prawej stronie, jak sie ruszam to non stop boli... Juz myślałam ze wszystko ok bedzie jak odpoczełam ale jeszcze w nocy mnie bolało, nospa i magnez nie pomaga a potem rano jak wychodziłam z domu to ledwo wyszłam z klatki okropny ból i dodatkowo promieniuje mi na plecy jak juz usiąde:(
Pozatym inaczej boli mnie jak czuje ze sie rozciąga a ostatnie kilka dni.
Miałam jechać do połoznej bo nie bede czekac az tydzień na wizyte a jeszcze mam to wesele w sobote ale wyobraźcie sobie ze nie zmieściłam sie w sukienke ktora tydzień temu była ok i na gwałt szukałam dzisiaj kiecki! Jestem zła, boli mnie glowa, brzuch mnie boli i w ogóle, kłade się, dopiero niedawno wróciłam do domu. Dzisiaj juz nie mam siły jechać nigdzie.
Jutro ide na ostry dyżur do tej położnej bo wole dowiedziec sie czy cos jest nie tak a jak wszystko w porzadku to bedę spokojna. Mała kopie od kilku dni jak szalona.
Pozdrawiam dziewczyny. Miłego wieczoru.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772333 przez kojka-waw
Mi w posiewie wyszły liczne bakterie, brałem urosept 3x2tabletki i zuravit 3x1tabletka.
Dzisiaj ponownie zaniósł mocz na badanie ogólne i powiew. Ciekawe co wyjdzie tym razem.

Mnie też czasem boli, w sumie to takie klucie, ciagniecie w pachwinach.
Rozciagamy się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772338 przez Ani-ta
ja uwazam ze kazde imie jest ladne jak sie ladnie mowi i najwazniejsze aby wam sie podobalo. Ja dla dziewczynki ma juz wstepnie wybrane a dla chlopca nic mi sie nie podoba. Chociaz dla mojego Bartosza tez dlugo nie moglam sie zdecydowac poczatkowo mial byc Jan. Nam do imienia nikt sie nie wtracal na szczescie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772356 przez Loca
Pala, idz koniecznie do lekarza i nie czekaj na nic, wiadomo staraj sie nie stresowac, ale jezeli Cie az tak bardzo brzuch boli, to to normalne nie jest. Daj koniecznie znac co i jak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772360 przez domi2907
Pala, trzymaj sie kochana i koniecznie daj znac co tam slychAc jutro. Mnie dzis tez pokluwa z prawej storny a czasem z lewej tez...ale nie jest to bol uporczywy.

Ja na imiona sie nie umiem zdecydowac. Nie mam faworyta ani lda dziewczynki ani dla chlopaka... Na nic sie z mezem zgodzic nie umiemy. Jk mi sie cos podoba to jemu nie...potem jeszcze chcialam imie ktore bedzie takie samo po polsku i portugalsku i to mnie strasznie ogranicza.

Nie wiem, moze mnie oswieci jak sie dowiem co to bedzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772365 przez darmag21
Pala idz jak najszybciej sie zbadac, pewnie to nic takiego ale lepiej spac spokojnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772405 przez Porto1987
Pala, ja tez polecam konsultację z lekarzem. Będziesz spokojna i dowiesz się wszystkiego. A zakupy mogą poczekać. Zdrówka dla Was Kochana :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772444 przez natnie2884
No własnie chcialam zrobic suwaczek i nawet mi sie udalo :) ale nie umiem go wstwiac do posow tak jak Wy :(
Jesli chodzi o fb jestem jak najbardziej za. To duzo wygodniejsze ;)

My tez zastanawiamy się nad Kacprem( mamy mega problem, bo nic nam sie nie podoba :) , ale oboje baaardzo chcemy Amelkę :)

Pala jedz koniecznie do lekarza, zeby sie nie denerwowac i zdrowia życzymy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772452 przez pietruszka
Pala, na pewno wszystko będzie dobrze, ale masz rację, lepiej to sprawdzić.

Co do imienia, my też jeszcze nic nie ustaliliśmy. Dla chłopca mamy od 3 lat ustalone, ale ma być dziewucha i na razie nie wiemy. Może jakoś samo przyjdzie.
Ale wkurza mnie, jak się wszyscy wtrącają z tymi swoimi propozycjami albo komentują nasze wybory. To nasza decyzja, nie zamierzam się oglądać, że komuś się kojarzy tak, a komuś siak. Teraz jak ktoś porusza kwestię imienia, to zmieniam temat. Wybierzemy co nam się będzie podobać i tyle.

A, ktoś pytał o złe wyniki moczu, ja miałam parę tyg temu. Latałam co chwilę do toalety i miałam ból pęcherza. Brałam żurawit, jadłam suszone owoce żurawiny i sporo piłam. Szybko przeszło, po paru dniach.

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772474 przez Panika992
Czesc!
Jestem mama z marca2013.
Milo czytac Wasze posty o pierwszych kopniakach, wyborach imion;) pamietam te rozterki jak dzis, a minelo juz tyle czasu.
Moj Oluś ma juz 7,5 mca.
Jakjuz Wiewiorka wspomniala jeslitylko nedziecie mialy ochote podzielimy sie z Wami naszymi wrazeniami, spostrzezeniami;)
Korzystajcie z czasu ciazy, to piekny czas;) a kazdy kolejny dzien zbliza Was do cudu narodzin;)

Jednaz Was pisala o bolu brzucha z jednej strony. Ja mialam podobnie. Do tego bakterie w moczu. Zaden lekarz nic z tym.nie zrobil. 3 mce po porodzie nabawilam sie kamicy nerkowej i wyladowalam na pogotowiu z kolka nerkowa. Nie bagatelizuj tego,poki mozna leczyc lecz;) Lepiej teraz, niz pozniej tak cierpiec.

Pozdrawiam Was serdecznie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772483 przez kojka-waw
My co do imienia też nie możemy się zgrać. Mojemu spodoba się Kamil a mi Borys, Leon, Nikodem, mój syn obstawia Rafała i Marcina .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772508 przez dominia
Pala jedz na IP. Stawiam na kolke nerkowa, mialam to samo w ciazy, zaczela sie w 23 tygodniu. Lezalam w szpitalu tydzien poki nie uspokoili bolu. A myslalam momentami, ze umre ! zator moczu w nerce przez dzidzie, na szczescie ataku kolejnego nie mialam ale do konca ciazy musialam pic min. 2l wody dziennie. Trzymaj sie Kochana !

Wybaczcie Moje Drogie, ze Wam smiece :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772514 przez roma4
Witam wieczorkiem :laugh:
Jak Wam mija wieczór? :laugh:

Faktycznie Pala nie ma co bagatelizować lepiej sprawdzić co to jest

A co do imion to ja mam naszykowane Marcel , narazie bez sprzeciwu ale ,że mam córkę victorię to partner chciał wiktor tak dla pary, ale jakoś nie moge się przekonać , jakby jakimś cudem się zmieniło w dziewczynkę to Lena lecz wątpię ,że się coś zmieni no chyba ,że zle lekarka odczytała . Myślę,że co do imienia to większość par ma problem bo każdemu się kojarzą z daną osoba i dlatego taki problem

Natnie ja też miałam problem z wklejeniem suwaczka , jak go już zrobisz to robisz "wytnij" potem wchodzisz w "mój profil" na dole gdzie masz ramkę "podpis" robisz "wklej" i na koniec wyślij i po chwili się sam zapisze.Mam nadzieję ,że dobrze pamiętam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772520 przez roma4
Faktycznie myślę,że dominia ma racje to może być kolka ,a to jest duży ból

A tak swoją droga to Mamusie 2013 macie fajne te Wasze bobaski :laugh:

No nic idę jakiś film obejrzę , Dobrej Nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl