BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #773508 przez darmag21
Pietrucha ten materac ja mialam dla Kacpra i sa one najlepsze i teraz tez taki kupie... z jednej str masz ziarenka ktorych nie czuc, fajnie masuja cialo, sa bardzo delikatne, na drugiej takie wloski kokosowe, jest tez taka utwardzona jakby "wata"... dziecko raczej musi miec dosc twarde a piankowe sa miekkie, a jesli chodzi o przemoczenie to kupuje sie taki podklad zabezpieczajacy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773524 przez pietruszka
Wiem, że większość rodziców kupuje te gryczano-kokosowe, ale mnie to nie przekonuje. Kiedyś pianka to była zwykła gąbka, ale teraz takie materace są wykonywane w inny sposób. Jadę, pomacam, zobaczę czy rzeczywiście są miękkie.

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773533 przez kojka-waw
Pietrucha ja też dla starszego miałam kokosowo-gryczany -najlepsze dla małych kregoslupow .
Teraz Wiki w swoim dużym łóżku ma materac z Ikei piankowy właśnie - porażka.
Po następnej wypłacie będę wymieniać.
Materac się zapada a wydawał się porządny. Ja też kiedyś miałam w swoim łóżku materac z ikei piankowy - podnieść się nie mogłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773542 przez moni91
Hej dziewczyny dziękuje za rady co do zgagi:) Pala miłej zabawy uważaj na siebie:) ja już mam posprzątane oba pokoje i teraz leniuchuje przy ciastkach bo obiadek gotowy:):)buziaki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773549 przez darmag21
A oto Jaaaa i Mój brzuchatek. Kiedys pisaliśmy o tym, żeby dodać nasze foto z brzuszkami, nie które dziewczyny mogły podejzeć mnie na fb ...wiec zeby bylo sprawiedliwie to i wrzucam tutaj...aaaa i czekam na wasze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773558 przez domi2907
Jej dziewuchy.

Strasznie mi sie spac dzis chce, nie moge sie pozbierac. Ja zdjatko wrzuce jutro bo pojedziemy na mala wycieczke do znajomych to cos porzadnego pstrykne :)

Darmag, brzusio cudny. Moj dalej jeszcze tak nie wystaje no ale lekarka mowila ze przy 1.80 wzrostu to tak na maksa zacznie wystawac dop. Kolo 7 liun 8 miesiaca bo narazie idzie na boki. :)

Co do zgagi to pastylki mietowe mi pomagaja. Na szczescie miewam rzadko i krotko :)

O materaçach nie mam pojecia......nawet nie wiem co tu sie sprzedaje...dowiem sie kolo grudnia :)

Pozdrawiam was i milej soboty i niedzieli.

Pala baw si e dobrze ale uwazaj....

Darmag nie zameczaj sie na zjezdie :)

Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773565 przez kojka-waw
Brzuniu super.

Mój troszkę większy chyba. Nie mam jak zrobić sobie fotki bo lustro zastawione.

Coś bym zjadła dobrego a nie mam wizji.

Wywalilam wszystko z dwóch komod. 4 wory już popakowalam nieuzywanych rzeczy.
Teraz poskladac resztę i poukladac. A tak mi się już nie chce. A jeszcze 3 pralka się uprala.
Nie miała baba problemu to sobie porządki wymyśliła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #773594 przez moni91
A to mój brzusio:):)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773603 przez roma4
ja bym dała tez zdjęcie ale coś minie udaje się ,napiszcie krok po kroku jak to zrobić bo może robię coś zle... :laugh:
Moni fajny brzuszek , Darmag tez a jaka poważna :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773608 przez moni91
tu masz stronke gdzie zmniejszysz fotkę zmniejszacz.pl/ a poniżej jak piszesz post masz dodaj obraz i wklejasz 3 krotnie zmniejszoną focie i normalnie wstawiasz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773656 przez Ani-ta
Witam sobotnio :laugh:

Ja też się wzięłam za sobotnie porządki jeszcze łazienka została ;)
od rana tak mnie głowa bolała jakby zatoki teraz trochę przeszło mam nadzieje że mnie znowu coś nie bierze :(

Pala dobrze że wyszłaś do domu, baw się dobrze na weselu i uważaj na siebie :laugh:

co do materaca ja dla Bartka też mam gryczano-kokosowy i super się sprawdził więc dla drugiego dziecka będzie ten sam a dla Bartusia cały czas rozglądam się za nowym łóżkiem :)

Darmag, moni śliczne brzuszki mój chyba większy muszę męża poprosić aby zrobił mi zdjęcie to wam wrzucę no i będzie na pamiątkę :lol:

życzę miłej soboty :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773659 przez moni91
wcale się nie dziwie że macie większe brzuszki bo to wasza 2 ciąża a moja pierwsza:):)Pozdrawiam dziewczyny:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773679 przez roma4
nie wiem czyhttp://s1.zmniejszacz.pl/114/sam_1286__905624.jpg przeszło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773692 przez pietruszka
O kurcze, jakie już macie ładne brzuszki :)

Mój jest jeszcze mały. Nie mogę znaleźć kabla żeby zrzucić fotę:/

Dobra, temat materaca zostawiam na później, ale skoro radzicie, że te ikeowe nie, to nie kupię tam.
Za to kupiłam fajny ręcznik kąpielowy dla bobasa za 25zł :)

Byłam też na pierogach z kurkami, mniam :)

To widzę, że u Was dzień porządkowy. My mieszkamy u teściów, czekamy aż chałupka skończy się budować. Będziemy się urządzać na ostatnią chwilę, przed narodzinami małej. Nie wiem jak to wyjdzie, czy zdążymy. Mam nadzieję, że się uda i z bobasem pojedziemy już na swoje :)

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #773702 przez Loca
Witam wieczornie :)

Ja wrocilam od rodzicow i juz jestem w pizamie haha :silly: jak male dziecko, ale meczacy dzien mialam, rodzice na "stare lata" wzieli sie za remont domu i jest mase roboty, poki co meszkaja w miescie, ale kazda wolna chwile spedzaja wlasnie za Gliwicami i caly czas cos robia, mama i tata sa tacy szczesliwi ;) az milo popatrzec, jak sobie tam buduja i remontuja. Chcieli sciagnac mnie i braci zebysmy wybudowali domki, ale maz sie zaparl i poki co budowac nie chce, ale na weekendy mamy gdzie jezdzic :silly:

Dziewczyny, piekne macie te brzuszki :) fajnie, ze u was juz cos widac :) ja to chyba mam taka budowe, ze po mnie nie poznac ciazy, no ale mysle ze za ms juz bede miala beben :silly: bo to wstyd, polmetek a tu wszyscy mowia, ze symuluje ciaze :woohoo:

Darmag, Ty na tym zdjeciu wygladasz dokladnie jak moja znajoma :) no po prostu blizniaczki :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl