BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #857370 przez annlu
Hej wszystkim :)

Ja tylko na chwile. Przepraszam ze nie pisze, ale mam tak duzo na glowie ze hoho... Na nic czasu nie mam...

Gratuluję kolejnych mamusiom !!

Mamom 2w1 życzę wytrwałości !! Teraz jesteście na wylocie. W kazdej chwili moze być juz po :)
Ja 20 lutego jeszcze bylam w szkole a o 3 nad ranem 22 LUTEGO jeszcze spedzalam upojne chwile z moim chłopakiem i o... O 4 wody odeszly :D

U nas tak :
- Maly zaczal juz przesypiac nocki :) budzi sie tylko raz na jedzonko :)
- Ładnie rośnie - niektóre spiochy są juz za małe !! ;) sie śmieje ze rośnie mu zaraz 3 podbrodek tluszczu :D
- Ja chodzę do szkoly tylko 2 razy na 1h w ciągu dnia a w srody w ogole ! :)
- Maly juz tak sie nauczyl ze zasypia u mnie wtulony buzka w cycki a cialkiem na moim brzuchu i dopiero potem przenoszę go do lozeczka i jestem uziemiona :D
- Jak polozna byla ( juz ostatni raz ) to powiedziala ze grubasek sie robi :D
- U mnie juz nawet krwawienie sie skonczylo :)

A powiem Wam ze w piatek maly ma juz miesiac a ja nadal nie moge sie napatrzec :D jest taki.kochany i co chwile sie uśmiecha !!

A i oczywiście druga strona medalu....
Tak Ete. Jak nie urok to sraczka.... Uporalismy sie z nocami to teraz jedna pani doktor stwierdziła ze maly ma nadal żółtą buzke... :/
I ze mam isc do lekarza. A ja mowie ze cale ciało ma normalne i białka oczne tez a ona " ale buzke ma ciemna i nie wiem czy to karnacja... "

Za to jedna powiedziala ze witamina K moze tak działać na koloryt i ze mam odstawic i tyle...

Zatem z mieszanym nastrojem : Trzymajcie sie wszystkie ! ;)

Ps : ja czuwam. Ciagle was czytam wiec wiem co i jak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857371 przez Loca
okej :) to jutro wbijam do was posprzątać :D

Rany, jak mnie dzisiaj głowa boli, normalnie rozerwie mi mózg zaraz...do tego wszystkiego jakoś mnie muli dzisiaj w żołądku :dry: zjadłam lekką zupkę jarzynową i tak mnie zmuliła, że chyba będzie wizytacja w kibelku...
uff.. Ete widziałam, że i Ciebie dzisiaj ból głowy męczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857387 przez moni91
Witam was kochane u nas tez pomalutku mnie męczy ból dziąseł:(:( Malutka dziś miała aż prawie 3 H aktywności :):) i gadała śmiała się a raczej próbowała :) Ze snem jest już coraz lepiej niunia jak o 22 dostanie cyca to budzi się czasem około 2 a czasem dopiero 3 więc nie jest tak źle:):) Ale jest kochana bo jak tatuś rano daje jej buzi jak idzie do pracy to się uśmiecha słodko:):) Szczerze jej Płacz słyszałam tylko na porodówce a tak to krzyczy i woła :):) czasem miauczy jak kotek:):) Buziaki
Trzymam kciuki za was mamusie 2w1 :) i życzę wytrwałości jeszcze troszkę i będziecie miały maluszki przy sobie;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857399 przez ete21
ANNLU super ze Dawidek zdrowi rośnie. A buźka może faktycznie ma taką karnację albo jeszcze działają twoje hormony i akurat na buzi się uwidacznia.
LOCA już z bólem głowy lepiej ale tak mnie bolała ze nie byłam w stanie ruszyć głowa... Mam nadzieje ze Tobie przeszło!
MONI to Lenka mega pociesza widać jest!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857404 przez moni91
to nasza gaduła:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857421 przez Kasztanowa
Wybaczcie, tym razem nie mam siły na odpisywanie...

Błażej waży ok. 3200g, także niemało :) Na usg waga mierzona dwa razy, bo Młody fikał i lekarka chciała średnią wyliczyc. To raz wyszło 3300g, a drugi 3100g, więc coś koło tego będzie. Lekarka dziś była w przychodni ta, która 2 tygodnie temu była wielce zdziwiona, że na ktg chodzę i której się mnie badac nie chciało. Ale na usg mnie wzięła dziś, nagadała się, że ciąża to stan fizjologiczny i choc nie powinna tak mowic, bo sama sobie szkodzi, sama by się ciąża mogła prowadzic i rozwiązac :P No zajebiste słowa na lekarza... ale tak to mówiła, że mi nawet ciśnienia nie podniosła o dziwo :) chyba taki charakter ma dziwny ;) I jeszcze tekstem strzeliła, że mogliby odkryc, że usg takie bezpieczne nie jest i by się robiło 3 w ciąży i git. A tak to się lata, przeżywa wagę, a margines błędu jest dosc duży i w sumie ta informacja wiele nie daje :P

No ale jestem spokojna i najważniejsze, że w szpitalu nie musiałam zostac. Na ktg skurcze dochodziły do 70-ciu momentami. Nie wiem czy to dużo czy mało, ale z każdym tygodniem coraz wyższe wartości pokazuje, wszystko się już szykuje na akcję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857428 przez Ani-ta
Dziewczyny i po moim pozytywny nastawieniu co do czekania. Maz od jutra jest na urlopie wiec trzeba teraz rodzic bo szkoda mi jego urlopu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857429 przez baska007 2
Witam. Ja z tel także na szybko tylko co u mnie. Leżę w szpitalu, porobili badania, dokładnie usg, prawie godzinę, mały waży 3200 g, po za tym nic nowego nie wiem póki co. Zgaga mnie dopadła i leżę i się mecze :( jutro może cos więcej napisze, dziś już nie mam na nic sił.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857434 przez marl3na
Witam.

U nas dziś 3 doba ale jeszcze nie wychodzimy. Mała ma zoltaczke i leży w inkubatorze, do tego kroplówka. Ciekawe ile będzie się grzac. Dziś mam nawal pokarmu. Leci bez niczego...

Kasztanowa ja na ip mialam skurcze 40 ;) no i jakoś poszlo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857440 przez roma4
Anula super ,ze mały zdrowy i dobrze rośnie :)

Moni sliczna Lenka :)

Anita no to fakt trzeba się streszczać , a do kiedy ma urlop? mój ma od poniedziałku

Baśka to dobrze ,że jestes w szpitalu może cos w końcu poradzą , jutro obejżą Twoje badania i podejmą jakąś decyzję

Marlena żółtaczka przejdzie bedzie dobrze często dzieci ją mają

Kasztanowa no to mały ma dobra wage teraz pozostaje tylko czekać

a ja pomyłam podłogi i nic.......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857549 przez Loca
No i ja po wizycie :)

rozwarcie na 2 cm, szyjka prawie całkowicie zgładzona. Moja lekarka pomasowała mi szyjkę i teraz mam skurcze, oczywiście krzyżowe.
Byłam na KTG wyszły skurcze takie 25 do 30, na usg mały waży 3250, więc kawał chłopa.
Chcieli mnie w szpitalu zostawić, ale ja nie chciałam wiec do domu wróciłam, może głupio zrobiłam ale mam dość 3 tyg leżenia w szpitalu, jak skurcze będą się nasilać to wrócę do szpitala, a tak zdążyłam zjeść kolację, dopakuję do torby wodę, teraz wezmę prysznic i zobaczymy czy przejdą czy nie :).
Aha, lekarka powiedziała, że max do tyg powinnam urodzić...ale ja to słyszę już od 2 tyg więc patrzę na to z przymrużeniem oka.

Darmag, piękne zdjęcie na fb dzieciaków :D

Moni, Lenka śliczniutka :D

Marlena, trzymam kciuki żeby żółtaczka szybko zeszła :) i wracajcie do domu.

Baśka, mam nadzieję że będzie wszystko dobrze na badaniach :) ale że też poradzą coś na te opuchnięcia.

Anita, to pracujcie nad porodem ;P

Ja idę do tej wanny bo zaraz zdechnę z bólu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857563 przez iwonka_wwa
Kochane ja tak na szybko.
O 15 dostalam pierwszy skurcz, wyczytalam ze masaz sutkow pomaga i tak z pol godziny sobie masowalam. Do szpitala myslalam ze nie dojade i o 16:35 Karolek byl na swiecie, dojechalam na IP z 8cm rozwarciem.
Karolek wazy 3945 i 56 cm jest grzeczniutki i kochany. Odezwe sie jak troche dojde do siebie. Buziaki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857584 przez Loca
Iwonka, gratulacje! prawie 4 kg chłopaka :) kurcze szybko Ci poszło :)

A ja chyba będę zaraz wracać do szpitala... ciepły prysznic ni hu hu nie pomógł, muszę sobie trochę poleżeć i zacząć liczyć te skurcze, może uda mi się nawet zdrzemnąć, dobrze by było, bo spać mi się cholernie chce.

Tak więc, spokojnej nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857604 przez marl3na
Iwonka gratulacje!! Masz najlepszy czas ;-) super że już jesteście razem. Odpoczywajcie.

Loca tej nocy dołączysz do grona mamus. Trzymam kciuki :-)

Roma to może jeszcze raz umyj albo jeszcze inne porządki. Może w końcu Cie ruszy.

Ja Hanie odstawilam do inkubatora i bede chciała trochę pospać. Ostatnia noc była krótka.

Dobranoc ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857716 przez domi2907
Iwonka gratulacje :)

Loca powodzenia, pewnie dzis urodzisz.

To ile nas zostalo? 3? Na froncie?

Ja chyba zwariuje przez to czekanie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl