BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 4 tygodni temu #865336 przez pietruszka
Darmag, i jak sobie poradziłas z tymi krostami u Kacpra?

To powodzenia u okulisty.

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #865337 przez baska007 2
Ete ale jak będę chodziła 2 lata jak słonica to on jeszcze pewnie sporo urosnie :D

Pietruszka raczej marne pocieszenie :P Ja wszystkie już o maluchach piszecie a ja sama z brzuchem będę to masakra :P Oby szybko zachciało mu się wyjść ;)

Loca to się nic nie odzywasz :P Już myślałam że mnie zostawiłaś na polu walki :D

Porto oby Zuzi szybko przeszły brzuszkowe kłopoty :kiss:
Też czytałam że mogą sie pojawić obrzęki po porodzie, ale większych już chyba mieć nie można, także mam nadzieję że mi znikną po skoro mam teraz ;) Zreszta sobie nie wyobrażam nosić maleństwo, kąpać i w ogóle jak mam problem z chodzeniem :P

Mama Mikołaja no jakby nie patrzec to chociaż tyle ;) Będziemy orientowały się już bardziej w szczepionkach, specyfikach na kolki itp ;)
Ale i tak wolałabym już mieć maluszka :P

Loca współczuję, nie dość że z tymi bólami i wymiotami się męczysz to jeszcze teraz opuchlizna Ci też doszła. Oby szybko Mikołaj wyszedł ;) Może On zmobilizuje Damianka też i obie będziemy miały z głowy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu - 10 lata 4 tygodni temu #865374 przez Loca
Pietruszka no to masz zgryza z tymi krostkami... a do dermatologa z mala nie myslalas zeby sie przejsc?

Jestem wyrodna matka, ktora nie chce dziecka w brzuchu... lyknelam sobie olejku rycynowego, jakos obawiam sie tych koktajli... jak to mnie nie ruszy to chyba juz nic... a z drugiej strony sobie pomyslalam jak nie porod to prznajmniej zaparcie pojdzie w psia mac.

Baska, mi te dlonir i stopy tylko troche spuchly, ale wiem jak biedna musisz sie z tym meczyc bo uczucie przyjemne nie jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #865382 przez ete21
Hej! U nas zapowiada się ładna pogoda! Słonko od rana świeci! więc pewnie pójdziemy na spacer koło południa jak będzie większa temperatura! Dziś znów jesteśmy sami na polu walki, bo tato w pracy;/

A my mamy kolejny problem: Ropiejące oczko...eh zawsze się oś przyplącze. Od wczoraj przemywam przy kazdej zmianie pieluszki sola fizjologiczną, ale jak nie będzie efektu, bedziemy musieli isc do pediatry - pewnie znow jakies gowno poporodowe wychodzi, ktore malemu sprzedałam, bo czytałam, ze oczko może zacząć ropieć po kilku tygodniach od porodu i ze to raczej jakas bakteria moze byc lub zatkany kanalik łzowy, co wykluczam, bo mały jak beczy, to krokodyle łzy lecą...

MY TEŻ STOSUJEMY ENFAMIL AR - od czasu do czasu (bączki sa mega, kupki jeszcze lepsze i brzuszek w dobrej kondycji).

Na kolki dobre podobno jest mleko HIPP Z PROBIOTYKAMI, NAN ACTIVE, BEBILON COMFORT na problemy z brzuszkami!
Lub z obniżona zawartością laktozy: BEBIKO OMNEO, NAN HA SENSITIVE, CZY BEBILON NISKOLAKTOZOWY

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #865462 przez Ani-ta
Witam mamusie,

My od wczoraj w domku :laugh: już myślałam że zostaniemy w szpitalu bo Szymek zrobiła się żółty ale pobrali krew i stwierdzili że możemy iść do domu :laugh:
Bartuś na brata zareagował pozytywnie ale oczy trzeba mieć dookoła głowy ;) wczoraj bardzo chciał aby się z nim bawił a ja miałam iść spać :P
Udało się wywalczyć pokarm i teraz jest go naprawdę dużo :laugh:

Loca i Baśka wytrwałości ja niestety musiałam czekać 8 dni po terminie na moje szczęście :lol:

Czytałam was na bieżąco ale wybaczcie nie odpisze :(


Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #865467 przez darmag21
Pietruszka ja przemywalam policzki rumiankiem, nasaczalam wacik i gladzilam te krostki a pozniej smarowalam je sudocremem, nawet mam zdjecie jak ma te policzki wysmarowane i zniklo za pare dni.

Anita super ze juz w domku jestescie.

U nas dzis tatus poszedl na spacer bo my wlasnie siedzimy w poczekalni u okulisty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #865497 przez roma4
Witam my tak jak Anita jesteśmy od wieczora wczorajszego w domu , mój też jest zażółcony ale nie narasta bilirubina więc mogliśmy wyjść, mały pije mało ale często srednio w nocy co godzinę no ale cóż dobrze ,ze pije z cyca

Vica jak narazie zachwycona braciszkiem zobaczymy jak się o swoi

Ja też się dobrze czuje ale powiem Wam, bo nie wiem jak u was było brzuszek jeszcze wisi i nie taki mini mini, wyobrazcie sobie ,ze przez moje niedopatrzenie mały wkółko obsikuje mi ciuszki ponieważ miałam dziewczynkę nie zwraca łam uwagi jak zakładam pampresa a jednak przy chłopakach jest to ważne :)

Widziałam zdjęcia Waszych dzieciaczków na fb śliczne :) :)

Loca mam nadzieję,że za moment urodzisz naprawdę w szoku jestem miałaś nie donosić a tu taka niespodzianka

Baśka trzymam kciuki żeby u Ciebie też szybko poszło
Nie gniewajcie się ale nie dam rady Was nadrobić za to teraz już będę w temacie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu - 10 lata 4 tygodni temu #865517 przez Loca
Mnie ten olejek nawet do kibelka nie poginil.... w tej ciazy to ja na zawsze zostane, nawet uczulanie i okscytocyna mnie nie ruszy :/

Wybaczcie mi ze tak tylko napusalam cokolwiek ale niepicieszoba jestem :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865521 przez MamaMikołaja
Ete, mojemu też ropiały oczka. Prócz soli przemywałam rumiankiem i po 3 dniach minęło

Roma, fajnie, że Was puścili do domu. Mój mały dość długo był żółty, także się nie przejmuj. Z tym siusianiem to właśnie tak jest. Mikołaj wczoraj sobie na buzie narobił :laugh:

Anita, rzeczywiście długo po terminie urodziłaś, ale ważne, że mały zdrowy i już w domu. A Bartus na pewno się przyzwyczai do braciszka :)

Loca, bądź dzielna. napewno przyjdzie ten oczekiwany przez Ciebie moment...

Pietruszka, a to nie są potówki?

Baska, trzymam kciuki. Może rzeczywiście mały chce wyjść 1 kwietnia :laugh:

Darmag, mój mały dostawał w szpitalu i z 2 razy w domu enfamil. Jak przestałam mu dawać mm to dostał tych bóli. Może rzeczywiście to mleko ma takie działanie. Mam takie chwile (jak ma bóle), że chce wrócić do tego mleka i odtsawić od cyca, bo może wtedy nie będzie cierpiał :( I zazdroszczę, że Twój mały może spokojnie poleżeć. Mój jak się obudzi, czyli między 5 a 6 to potrzebuje strasznie dużo uwagi, szczególnie jak go ten brzuszek boli

Pala, ja się ciągle waham z tymi szczepionkami, ale jestem bardziej za tymi 5 w 1. Daj znać, co lekarz powiedział na bóle Lenki

Annlu, super, że Ci się z facetem układa

A mój bąbel trochę marudził w ciągu dnia. Bóle ma trochę mniejsze, ale nadal czekam na te krople z niemiec. A poniżej prezentuje się w czapeczce zrobionej przez 85 letnią prababcię. do kompletu ma jeszcze sweterek, ale jest jeszcze za duży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865523 przez MamaMikołaja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865544 przez darmag21
MM ja jeszcze procz butli daje cyca. Moze sprobuj inne mleczko.
Czapeczka sliczna, ja mam wlasnoreczny komplecik robiony tez na drutach przez tesciowa i wezme go na chrzest, jak jutro dam rade to wam zrobie fotke i pokaze.

Roma to dobrze ze Vica zadowolona.

Uciekam bo chrabaszcz sie obudzil.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865545 przez ete21
MM ale duży słodziak! Chciałam też rzemywać rumiankiem, ale słyszałam, ze moze uczulać, więc wolę nie próbować.
Roma, Anita super że jesteście już w domku!
Loca urodzisz prędzej czy później.
Ja pod koniec ciąży piłam mocną herbatkę z senesu (na zaparcia)i zazwyczaj ruszała mnie na drugi dzień albo wcale...

A my dziś byliśmy na spacerze godzinkę, a potem jeszcze odpoczywaliśmy w ogródku. Mały sie dotlenił ze hej i ja przy okazji tez! Idę Igiego wykąpać , bo dziś jakiś nerwowy jest. Mam wrażenie, ze ciągle jest głodny. Z piersi zje, ulewa, z butli nie chce zjeść, a nawet jeśli to zje trochę i też ulewa..eh jak nie urok to sraczka!


Miłego wieczorku!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865564 przez nati.olsztyn
Loca napisał:

Mnie ten olejek nawet do kibelka nie poginil.... w tej ciazy to ja na zawsze zostane, nawet uczulanie i okscytocyna mnie nie ruszy :/

Wybaczcie mi ze tak tylko napusalam cokolwiek ale niepicieszoba jestem :/



Ja też stosowałam ten olejek, ale z sokiem. Zadziałał dopiero za drugim razem. A próbowałaś akupresury albo stymulcji sutkow?
:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865639 przez moni91
Dobrej nocy mamusie:-*:-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865715 przez Porto1987
Pisałam do Was z jakieś 2h temu, ale zasnęłam ;)
My już po karmieniu :) najpierw było cysianie a później na dobicie butelka. Co do Enfamilu to jeszcze się nie wypowiem. My mamy mleczko Premium 1.
Mam nadzieję, że będzie lepsze i Zuzik będzie lepiej je trawiła.
Darmag jak to się dzieje, że Oli taki grzeczny? A co do pediatry, to byłam tu w Witkowie, ale z wizyty nie jestem zadowolona.
Loca i Baska jak tam po nocy?
Idę spać, bo oczy mi się same zamykają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl