BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

9 lata 11 miesiąc temu #865901 przez ete21
LOCA ale sie usmiałam: nie to nie sraczka, ja rodzę!
Moje gratulację. ciesze się jakbym to co najmniej ja 2 raz urodziła! Odpoczywaj dzielniacho i buziaczki dla Mikołaja jak dobrze pamiętam? P.S. Jednaj zmieściłaś sie w marcu:)
BASA pogoń to zwoje maleństwo w końcu, reprymenda się należy!

A my dziś pół dnia w ogródku. Mały spał we wózku i wdychał świeże powietrze, a mam mogła posadzić rzodkieweczki:) Ale czas na toaletę, bo uszy mi mówią, ze w pampersie jest bomba biologiczna! jak dobrze, ze te kupolki nie śmierdzą! uf no a potem alcja głodomorek będzie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #865915 przez majeczka22
To tabeleczka jest ładnie uzupełniona - została tylko Baska i wiadomość od Kasztanowej bo nie daje o sobie znaku życia. Jak już będzie w 100% zapełniona to wstawię zdjęcia i tabelkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #865940 przez darmag21
Weszlam zeby was przeczytac a tu takie info... LOCA gratulacje, ta sraczke zapamsietam chyba na wieki.

Odpisze pozniej bo moj juz pojechal i zostalam sam, maly spi i musze to wykorzystac zeby ogarnac dwojke.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #865951 przez domi2907
Loca, ty masz poczucie humor przednie :):) gratuluje.

Troche mleka leci.hurrraaaaaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #865965 przez baska007 2
Loca to się tyle naczekałaś a tu taka niespodzianka :P Kolacji nawet zjeść Ci nie dał :P

Roma ja to już chyba nie urodzę :P Mały się w brzuchu zadomowił :silly:

Ete fajnie tak mieć ogródek i na świeżym powietrzu posiedzieć :) Ja jak w końcu Damianek łaskawie wyjdzie i troszkę podrośnie to będę korzystała z uroków działki :)
Poganiam go codziennie :P Prośby, groźby, szantaże ani nic nie działa na tego uparciucha :P

Majeczka to pewnie trochę poczekamy za mną :P Chociaż termin mam niby na jutro :P Może też mnie z zaskoczenia weźmie i trafi w termin :P A jak nie to będzie z kwietnia :P
A Kasztanowa faktycznie długo się nie odzywa, w sumie to jest jeszcze opcja że nie urodziła nadal :P Chociaż wątpię, bo by zajrzała, a tak pewnie czasu nie ma ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #865970 przez annlu
Hej mamusie !!

Loca GRATULACJE !!! W koncu ;) powodzenia

Domi powodzenia z pokarmem. Cierpliwości ! ;)

Baśka wytrwałości kochana !!

Z tego co wyczytalam to ogólnie dobrze z maluszkami tylko male problemiki ale w kazdym razie wszystkie zdrowe ;)
Oby tak dalej :(

U nas tez ogolnie dobrze. Moj Dawcio sie grubiutki robi :D
Ale tak sie ode mnie uzaleznil ze tylko u mnie sie uspokaja, spi wtylony we mnie i najchętniej caly czas by sie tulil do mnie :)
A ostatnio nawet takie ala BUZI mi dał :)

A ze mna troche gorzej...
Mam do was pytanie..
Słuchajcie... Wypisali mnie ze szpitala z anemia... Troche bralam żelazo ale ze od porodu czulam sie dobrze to odstawilam...
Krawienie, potem plamienie mialam przez 3-4 tygodnie. Potem cisza... Teraz od piątku leci juz 6 tydzien ( czyli teoretycznie ostatni )
Ostatnie dwie noce nie spalam... I mialam duzy wysiłek a DZISIAJ PATRZE A NA WLADCE KREW...fakt nie bylo duzo ale bylo...
Od rana ogolnie bylo mi zimno, słabo itp... Jesc nie mogłam to potem brzuch mnie z głodu bolał...

I jak myślicie... To normalne ze powróciło troche czy to np od tego osłabienia... Czy moze to juz okres ??

Trzymajcie sie laski !! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #865982 przez domi2907
Jeszcze wam wrzuce danielka poki spi.... Bo pewnieza chilke bedzie sie budzil.

Annlu, mi sie wydaje ze mozesz miec juz okres..ale moze skonsultuj z lekarzem?

Baska cierpliwosc cwiczy ten twoj maly.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #865990 przez Loca
Dziewczyny ja was postaram sie nadrobic jak wroce do domu, bo jestem srasznie zmeczona musze cos sie przespac bo w nocy z tych emocji to usnac nie umialam....swoja droga na porodowce miedzy bolami do meza mowie "Ty ja jestem strasznie glodna" a polozna do mnie ze mam gaz wdychac a ja do niej ze po gazie mam zgage.... stwierdzila ze takiej pacjetki to jeszcze nie miala :p w ogole schudlam 3 kg ciekawe czy poleci wiecej bo maly wazyl ponad 3 kg plus lozysko 1 kg a na wadze tylko 3 kg mniej. Moze od tego ze spuchlo mi sie troche.... no zobczymy.

Baska, no to trzymamy kciuki za Ciebie teraz :) dasz rade, boli ale ja osobiscie myslalam ze gorzej bedzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #866009 przez ete21
ANNLU moim zdaniem, nasze organizmy mogą nam teraz fundować tanie akcję ze jednego dnia czystki, potem cis się pojawia, pod wpływem wysiłku albo stresu. Ale w 99% myślę ze to nie okres, jeżeli karmi się piersią, to może się pojawić dopiero po pół roku nawet! Chyba ze jesteś tym 1 procentem.
Ciekawe co tam u Claudi?
Loca odpoczywaj!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #866022 przez moni91
Oooo Locia super kochana gratuluje:-*:-*:-* to jeszcze Basia i wsio :D:D my leniuchujemy . Tatuś ma juz spokój dostał wypowiedzenie i szuka nowej pracy :(:( nio cóż damy rade:D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #866049 przez nati.olsztyn
Loca GRATULACJE!!!:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #866093 przez Porto1987
Loca cieszę się, że tak sprawnie wszystko poszło :) :) i masz już swojego wyczekanego Mikołaja ;)

A my znowu cysiamy. Piersi bolą mni jak cholera. Wczoraj Zuzia ssała ladnych kilka godzin a wieczorem cwaniak nie mógł zasnąć. Tak na oko nie spała nam ze 4h. Byłam umęczona jak nie wiem.

Baska jak się miewasz?

Domi super, że leci :) ja też liczę że u nas się rozkręci, a ostatnio mi cieknie z piersi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #866095 przez ete21
Bu! My też jemy albo raczej śpimy, Igor jest małym leniwcem i mu się ostatnio ciągnąć nie chce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #866096 przez roma4
dzień dobry :) my po karmieniu więc skoro nie śpię skorzystam z okazji i tu napiszę


Loca no proszę ja miałam takie bóle ,że co jak co ale o jedzeniu bym nie pomyślała :)

Anula uważam tak jak Ete u każdej kobiety bywa różnie i być moze sie zdenerwowałaś i poleciało ja po victroi karmiłam piersią i dostałam okres po 3 miesiącach

Porto ja karmię krócej od ciebie ale jak mały zaciska usteczka szczególnie na jedną z piersi to aż łzy mi płyną tak boli , no ale cóż pocieszam się ,ze jak się przyzwyczają to będzie lżej , ja wstaje w nocy co godzinę bo pije mało ale często tez juz odczuwam zmęczenie

Moni przykro mi ,że ma wypowiedzenie mam nadzieję,że coś znajdzie , no widzisz takie głupie czasy

ciekawe co u dziewczyn.....

Baśka powodzenia no może ten dzisiejszy dzień wszystko zakończy

A ja idę pózniej do lekarza z tymi żyłam bo katastrofa no i czekam na pierwszą wizytę położnej, a denerwuję się jak byum nie wiem jaki egzamin miała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #866097 przez roma4
Ete jak patrzę na Twój suwaczek miesiąc , a mój 6 dni to sobie myślę,że u ciebie już z górki przynajmniej wiesz już co mniej więcej Igi chce,,a my się siebie uczymy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl