BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 3 tygodni temu #866722 przez ete21
ANULA gratulacje w końcu się doczekalas! Dużo szczęścia wam życzę!
MONI mam nadzieje ze kolka była jednorazowym przykrym dodatkiem. Daj znać jak tam wygląda sprawa bioderek od strony technicznej też!
PIETRUSZKA tak myślałam ze mała ma trądzik. Igiemu już tylko gdzie nigdzie zostały jeszcze krostki. Zniknęły same :-) no i ładnie Zosiek przybiera!

, A my jak co wtorek mamy wizytę położnej. Znów będziemy się ważyć :-) o ale torpeda z granatem z Igorowego tyłka poszła wow...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866740 przez moni91
Hej mamusie noc spokojna po butle co 3godziny na butle i jestem padnięta bo co cyc to cyc a przy butli trzeba sie nagimnastykować zrobić a potem jej podać jak leży na rękach wtulona oj i tak o 2 potem o 4.20 i zjadała po 60-80ml .ok ogarniamy sie na bioderka:-*:-* damy znać:D a jutro szczepienie boje sie:(:(:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #866751 przez pala813
Hej mamy:)

ANNLU co za wiadomosc!:) ciesze sie, ze Ci sie uklada:) Oby tak dalej:)
LOCA gratuluje:) widzisz jednak marcowy a Ty nam chcialas do kwietniowek uciekac:)
BASKA Twoj synek nie dal za wygrana i widocznie woli byc z kwietnia:) taki maly ale swoje zdanie ma:p:)
PIETRUSZKA u nas co chwile potowki sie pojawiaja, nie moge malej niczym smarowac tylko przegptowana woda, czasem dodaje emolient ale i tak ma taka sucha skore na buzce, bede jakis dobry krem z filtrem szukac dla niej. Mam nadzieje ze szybko cos znajde bo filtry luboa uczulac. Swoja droga ja tez mam taka sucha skore na policzkach chyba odziedziczyla po mnie ten problem.

My wczoraj bylysmy na bioderkach, wszystko dobrze kolejna wizyta 21 maja na kolejne usg:) juz myslalam, ze cos nie tak jest ale babka mowi, ze ona kilka razy usg robi a z bioderkami jest wszystko w porzadku. Jako profilaktyke dzieci zdrowych zaleca wkladanie tetry miedzy nozki. I teraz sama nie wiem bo inny lekarz nie kazal nam tego robic a mala i tak caly czas rozkraczona:p. Ogolnie w gabinecie to 2 minuty, szybkie usg i to wszystko. Kolejka 30 osob jak przyszlismy to szybkie zawracanie i wrocilismy za ponad godzine bo czekac tyle to dajcie spokoj. Ja bylam tez wczoraj i ginekologa i tez wszystko dobrze.
W czwartek mamy szczepienie. Troche sie boje jak mala je przyjmie.
Czy ktoras mama miala stycznosc z zelem znieczulajacym?

Dzisiejsza noc srednia mala znowu miala problem z kupa ale o 4:30 poszlo i nawet troche pospalysmy bo az do 7:)
Wyroslysmy juz z najmniejszych pampersow:D Co prawda dwojki jeszcze duze ale przynajmniej z tylka nie leca:)

A znalazlam u pediatry ulotke o basenie dla maluchow i musze zapytac lekarki czy faktucznie z takim 3 miesiecznym juz moglabym isc bo Lenka uwielbia sie kapac mowie wam a i ja w ciazy juz o tym myslalam:) No uciekam bo moje male sie tu wije obok i juz zaczyna pokwekiwac:)

Milego dnia:)

A wlasnie chcialam zapytac o DARMAG ale napisala:) Trzymam kciuki zeby nie byli tak zle!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866757 przez darmag21
Hej mamusie my od wczoraj sami ... nie dalam rady nic napisac... a to jedne dziecie glodne, drugie czeka na swoja kolej :P a to do szkoly zawiesc, odebrac, ogarnac w domu i mowie wam jest co robic.
No i juz sie kreci, bo spal i nici z mojego pisania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866820 przez pietruszka
Darmag, ty masz dwoje dzieci, ja nie wiem jak jedno ogarne.

Zośka właśnie usrala się bocznie i wszystko brudne, łącznie z podkladem na materac. Dobrze że tato jest z nami, to zapral, a my się karmimy.

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #866832 przez Loca
Annlu, moje gratulacje!! ;) to teraz czekamy na informacje, kiedy slub ;)

Baska, dzis 1 kwicien mam nadzieje ze jak powiesz ze urodzilas to nie bedzie prima aprilis ;)

Dziewczyny, tak piszecie o tych problemach brzuszkowych jak nie kolki to problem z kupka, jak nie kupka to ulewanie. Boje sie ze moj maluch tez mi da z tm popalic.

Moje dziecie poki co spokojne i modle sie o to zebu tak zostalo. Pokarm mam, maly ladnie ciagnie, progilaktucznie smaruje sobie piersi bo troche schna mi brodawki ale dajemy rade, dzisiaj prawdopodobnie do domku idziemy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866848 przez baska007 2
Witam :)

No się uparł i będzie z kwietnia :P

Hehe :d Loca tak myślałam żeby zrobic taki kawał mężowi na Prima Aprilis, ale jednak nie :P
Faktycznie coś by się ruszyło i by nie uwierzył :P

Tak w ogole to w nocy myślałam że cos się dzieję bo ok 1 obudził mnie ból brzucha i to taki że szok, cały twardy napiety i bolący, pierwszy raz miałam takie bolesne te chyba skurcze ? No ale nie chciałam od razu panikować i czekałam no i przeszło:P Pożniej znowu ok 3 to samo i znowu przeszło :P Także ja to raczej do tego piątku spokojnie wytrzymam żeby jechać do szpitala.
Coś mnie brzuch dzis boli jak na okres, ale to chyba żaden objaw :P

Loca Mikołajek śliczny :)

Annlu gratuluję!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866864 przez Loca
Baska, ja moje bole porodowe pomylilam ze sraczka :P
Jak masz skurcze to moze cos ruszy :) mnie wzielo z zaskoczenia :P to moze i tobie maluch zrobi taka niespodzianke :)

Dziwna sprawa nie miec brzucha....czuje sie teraz taka fit :P wresznie od scian sie nie odbijam.

Domi, ja z tych emocji przeoczylam Twoje posty :huh: jak sie czujesz po cesarce? Czytalam, ze powoli pojawial Ci sie pokarm teraz z papu dla maluszka jest juz ok?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #866999 przez moni91
My juz tez po bioderkach i tez 5minut i koniec :) mamy częściej leżeć na brzuszku :)jest wszystko dobrze za4miesiace nastepne usg:) jutro szczepienie juz sie boje:( a badanie normalnie wygląda ete taki sprzet jak u Gina do usg i sprawdzają zwapnienia w kościach w biodrach:) oj my 10 mamy 2miesiace:D ale ten czas śmiga:) Co do pieluch my niedługo 3zaczynamy:D:D bo dwójeczki są w sam raz na nas:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867031 przez pietruszka
Dziewczyny, mam pyt a propos becikowego. Muszę iść do lekarza żeby mi wystawił zaśw. o tym że byłam pod opieką lek. przed 10 tyg?

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867064 przez pala813
PIETRUSZKA mi polozna wypisala takie zaswiadczenie na podstawie karty ciazy, maz odebral i zlozyl papiery i wszystko bylo ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #867071 przez Kasztanowa
Hej :) urodziłam 23 marca, SN :) To był ostatni dzień 39tc. Tydzień w szpitalu byliśmy, teraz się ogarniamy w domu :)
Błażej miał wagę urodzeniową 3140g, w piątek przy wypisie 3080g, a dziś ma 3370g, także pięknie rośnie :) Dł. 52 cm :) Jak będę miała chwilę, to napiszę więcej :)
Kto jeszcze został na froncie :)? Bo na pierwszej stronie starą tabelkę widzę tylko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867097 przez ete21
Czesc mamusie!
Postaram się was troszkę nadrobić, choć przyznam się, ze mam leniwca małego.
PALA super, że Lenka ma zdrowe bioderka! Jak to jest z tym szczepieniem, bo kolejne SA w 6 tygodniu, ale to trzeba iść jak będzie dokładnie 6 tygodni czy mogę iść jak mały będzie miał 6 tygodni i 4 dni? Jakoś wcześniej musiałaś dac znać że mała ma mieć szczepienie, czy oni w przychodni to wiedzą?
My mamy zamiar chodzić z małym na basen jak skończy 3 miesiące! Uwielbia się pluskac we wodzie!
DARMAG podziwiam Cię ze dajesz radę. hym, w sumie to nie masz wyjscia:/!
PIETRUSZKA Igi tez potrafi się tak okupciać, ze ma nawet pod łopatkami:/ i najlepsze jest to, ze taki fakt mega cieszy:) Jak to się mówi ciągnie cyca i stawia strucla! W tym samym czasie:) co do becikowego to tak trzeba mieć zaświadczenie, ze pozostawało się pod opieką lekarską nie póżniej niż 10 tydzień.
LOCA kochana jak się czujesz? Mam nadzieję, ze Mikołaja nie dopadnie żadna przypadłość, a jeśli nawet, to szybko sobie z nią poradzicie!
BAŚKA myslę że na dniach będziesz mieć swojego maluszka na powierzchni:)
MONI pytałam jak wygląda USG bo słyszałam, ze dziecko wkłada się w samym pampersie w jakies korytko bokiem i lekarz robi USG. My jeszcze mieścimy się w 1 happy ale 2 tez są ok.
Ale ledwo mieścimy się w ubranka dla tzw newborn a z kolei od 0-3 sa za duze. Więc naciągam tu i tam :)
O witaj KASZTANOWA moje gratulacje i wszystkiego dobrego dla was!
O Błażejek był o 10 g cięższy niż Igor :)i 1 cm dłuższy:) Ładnie przybiera!a na froncie została Baśka;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867098 przez ete21
Zapomniałam Wam napisać, ze mój smok dziś ważył 4260g. czyli w ciągu tygodnia 400g więcej, co za skok, jeszcze nam otyłość będzie grozić. A teraz ma czkawkę, tradycyjnie po jedzeniu, może nie puści pawia przez to...
a ja mam ochotę na naleśniki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867120 przez roma4
Witam ja zalatana bo mam gości w dodatku dwójka dzieci w domu i mimo że jest mąż to ja tego nie ogarniam , noga rwie nie moge chodzić a położna pani poleży po co chodzić ciekawe jak przecież się nie da wkółko leżeć ,

Kasztanowa moje gratulacje :)
Baśka to trudno ma jeszcze parę godzin
Pietruszka mi ten świstek do becikowego dała moja ginekolog
Pala dobrze że bioderka u lenki ok ja mam na koniec miesiąca wizytę

Czy któraś wie jak długo czeka się na pesel? i czy jak go nie ma to lekarz przyjmie?

Darmag super,że ty sobie radzisz ja jeszcze nie a nie mam samochodu i jak sobie pomyślę,że pieszo do przedszkola jak męża nie będzie to mi się słabo robi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl