BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 3 tygodni temu #867137 przez majeczka22
tabelkę cała dodam jak już Baska przywita maluszka na świecie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867178 przez ete21
ROMA ja czekałam 3 tyg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867219 przez domi2907
Hej dziewczyny.

Nowym mamusia gratuluje :)

Moj slodziak teraz spi to wam cosik napisze choc nie bede kazdemu odpisywac z osobna bo napewno zaraz bedzie mama pOtrzebna.

Ten moj pokarm to niby jest..sciagnelam dzis laktatorem 30 ml w ciagu godziny. Maly tez cos ssie ale mam wrazenie ze raczej dla zabawy i usypia.
Mamy ktore mieszaja mleko wasze i sztuczne..jak to robicie i ile dajecie maluchom? Dajecie odciagniete mleko przez butelke?

Zmeczona jestem.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867220 przez domi2907
Probuje wam danielka wrzucic..
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867254 przez ete21
Danielek śliczny! Zamiast wody mam swoje mleko a reszta zgodnie z opakowaniem. Przez butelkę :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #867285 przez Loca
Mnie piersi zaczynaja bolec, zrobily sie ogromne, staram sie malego przykladac do piersi "na zadanie" albo co 3 h, sutki juz zaczynaja byc zmeczone, po domu w staniku chodzic nie bede ale tez trzeba uwazac zeby nie przeziebic. Mnie sie wydaje ze problemu z pokarmem nie mam, a maly spadl z 3210 (bo tyle jest wpisane) na 2990 g. Jutro trzeba zalawic wszystkie sprawy, ale to maz pobiega za tym wszystkim.

A tak poza tym strasznie krocze mnie boli, podobno mimo naciecia zaczelo pekac... lekarz (swoja droga trafilam na znajomego) bardzo dlugo mnie szyl. Teraz sie boje momentu kiedy na 2 bede chciala isc bo obawam sie bolu... i tego ze popekam....

Domi, Danielek jest sliczny ;) jak dlugo spi?

W ogole, wasze dzieci w tych pierwszych dniach byly takie "spiace" bo ten moj to ciagle by spal, trzeba go budzic zeby jadl :)

Roma, pierwsze odwiedziny? Mi pediatra powiedziala zeby zaczekac min 2 tyg.

Swoja droga juz w domu jestesmy, mamy pierwsza kapiel za soba, zaraz bedzie pewnie papu bo mlody cos pod nosem postekuje, poznie prysznic trzeba zaliczyc, zmiane pieluchy, karmienie i mozna isc sprobowac spac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867297 przez domi2907
Loca u mnie te pierwsze dni w szpitalu tez takie byly...maly tylko by spal, na jedzenie trzeba bylo budzic bo by spal po 6 godzin, a przy cycku go prawie do golego rozbierac bo zasypial (i to mu zostalo).

Ja chyba zaczne dawac moje mleko juz odciagniete bo dla niego przy cycku to jest zabawa..possa chwilke i zasypia, a za 5 min budzi sie bo glodny,...nie nadazysz. Teraz dalam mu 30 mojego z butelki i wciagnal szybko.

Czy waszym maluchom zawsze sie odbija? Z moim moge chodzic godzine w pionie a i tak nicc..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867342 przez roma4
Domi nie zawsze sie odbija to fakt ale wtedy kładę go na boku ,że jakby cos wyleciało to sie nie zakrztusi, a moj też pił co chwile i zasypiał ale dałam sobie czas i nie dawałam butelki tylko cyc i teraz juz potrafi przespac około 2 godz bez cyca ale w sumie je wkółko i kupki też wkółko , maluszek sliczny

Anula gratuluje oświadczyn :)

A ja leże z noga ku gurze bo mimo zastrzyków nic nie pomaga a wręcz gorzej zaczynam się martwic co to bedzie dalej, mały spi obok nie daje rady wstawać co chwilke szkoda słów....
Ja w tym komputerze nie umiem dodć zdjęcia, czy jakbym wysłała ememesa to można go wtedy dodać na forum? bo jakby co to poprosze mojego specjalistę majeczkę, ale nie wiem czy tak sie da

Ale ogólnie jestem szczęśliwa i mega zmęczona jak mały spi i mogłabym sie przespac to Vica nie śpi i nic z tego chodzimy z mężem jak neptycy jak nie jedo to drugie ciężko to ułożyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867406 przez anisx33
witam, zapraszam was do kupowania ciuszkow dla niemowlaków na moim blogu
szafaniemowlakaa.blogspot.com/
większosc to rozmiar 56-62 , H&M , Zara , Mothercare

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867411 przez ete21
LOCA igor przez pierwsze dni w szpitalu też tylko spał...maluszek jak i mama muszą odpocząć po porodzie! Krocze pewnie trochę pobili, ale mam nadzieje ze nie za v długo! Ja ma dziś 5 tydzień od rozwiązania a krocze miejsce nacięcia to dalej mam grube i w cholerę wrażliwe...a szyta byłam godzinę. Oby to nie była opcja krótkiej szyjki ! Więc Loca umawiamy się tak ja kończę połóg a Ciebie ma już nie boleć ok?
Uważaj żebyś nie przeziebila piersi, albo arbitra zastoju nie miała, bo zapalenie to nic miłego. No i oczywiście smaruj sutki masciami do tego i mlekiem za parę dni będzie lepiej.
A my po karmieniu, tradycyjnie się ulalo, bo osiołek myśli ze naje się nas zapas. A jak przestanie stękac, to może pospi do ok 6. A w ogóle igi to czasem uroczo chrapie taki zmęczony życiem :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867414 przez Loca
My pojedlismy wlasnie i przewinelismy sie :) zaraz malego do lozeczka odloze tylko poczekam az bedzie mial stabilny sen ;) budzi sie ladnie co 3 h, poki co jest niewrzaskliwy i oby mu zostalo, mozna z tym dzieckiem robic wszystko a on tylko patrzy.

Ete, ja to chyba bede musiala sie "wydoic" bo maly nie zadaza zjadac pokarmu...
Widze temat ulewania wciaz u was na tapecie... ciekawe kiedy mu przrjdzie.

Domi, ja tez zauwazylam ze to moje dzieccie czasem bawi sie piersia zamiast jesc a pozniej nam balony...

Kurcze dam rade przezyc ten bol krocza.
Ete, az godzine bylas szyta? To prawie jak operacja plastyczna :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867424 przez ete21
LOCA ilość mleka Ci się unormuje z czasem a lepiej mieć go za dużo i zamrozić np niż za mało!
Pewnie do vacum mnie bardziej rozciachali, a potem to była faktycznie plastyka tej okolicy, bo szyjka pękła...a kolejna ciąża też mnie przeraża. A ulewanie mija podobno koło 4 miesiąca czyli jeszcze trochę się pomeczymy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867431 przez ete21
ROMA ja czekałam 3 tyg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #867440 przez Loca
O matko to az tak ze szyjka pekla? To ja swiadoma tego nie bylam ze peknac moze. Ja z tego co slyszalam w rozmowie lekarza i pielegniarki to uslyszalm tylko "tu zaczynalo pekac..." a pozniej ze " krocze bardzo sie napinalo" bylam przerazona jeszcze mezowi kolega naopowiadl ze czasem przez pomylke podczas szycia za odbyt sie lapia i to juz w ogole...
No nic bol trzeba przetrwac dalam rade urodzic to i teraz sobie poradze.

No z tym pokarmem to prawda, jak widze ze nuektore z was sie mecza to ja sie ciesze ze bufet mojego malucha jest pelen. maciezynstwo to cholernie trudna i bolesna sprawa, ale dla tej milosci warto sie wycierpiec jak patrze na Mikolajka to kocham jego kazda czesc ciala no cudo po prostu :)

Roma, kurcze ja raz z tel raz z tableta i orzeczyytalam ze cos sie z noga dzialo, po porodzie cos sie stalo? Ja to jakas nieogarnieta i pomijam posty :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867531 przez moni91
Hej mamusie my powoli sie ogarniamy do lekarza :)trzymajcie sie mamusie:-*:-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl