BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 8 miesiąc temu #746856 przez tweety
a Anulka, mnie tez stopa urosla po ciazy i mam rozmiar wiecej, nie mieszcze sie w wiekszosc butow. masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #746869 przez megi23
hej laski ja kwas mam brac do nastepnej wizyty , pozniej w zaleznosci od wynikow tarczycy wlaczy lub nie witaminy , ale dopytam co i jak .
U mnei tez lejei mysle co ja z tym brzdacem bede dzis robic i jakos brak pomyslow :dry:
a apropo wyspania tez jestem wyspana , Tymcio pospal do prawie 8 :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #746895 przez Aga77
Ewelkaa kwas foliowy bierzesz do końca pierwszego trymestru potem tabletki dla kobiet w ciąży.
oj dziewczyny jak ja chciałabym się wyspać cały czas chodzę nie wyspana mimo że śpię całą noc może to minie z czasem i przed urodzeniem dzidziusia uda mi się odespać ;)
Anulka pisz głupoty śmiej się ile wlezie najważniejsze żebyś się nie smuciła :)
Miłego dnia Wam życzę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #746910 przez megi23
Anulka ja juz nie chce rosnac 180 mi wystarcza , nie moge byc wyzsza od meza on ma 183 :P

Aga77 pociesze cie pod koneic ciazy to prawie w ogole nie bedziesz mogla spac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #747079 przez Asia K
hej
Od rana mialam strasznego doła ale juz mi przeszło ufff :)

Ja tez mam stope wieksza - wczesniej chodziłam 38/39 a teraz tylko 39

Ale mam ochote wybrac sie na grzyby do lasu - kurka tylko nie mam z kim a sama nie kcem :(

Ja spie jak kamien ale gdy mnie mój mały nie kopie - robimy mu pokoik i póki co śpi z nami w sypialni. Ma swoje wyrko ale i tak przychodzi do nas w środku nocy czasami no i wtedy mam nocke z głowy.

gdzies czytałam ze około 9 tygodnia mdłości moga troche odstapic i u mnie chyba tak jest bo jest o niebo lepiej.
Mam tylko nadzieje ze nie jest to zwiazane z tymi bólami brzucha ostatnimi :huh:

mój szef wpadł na "genialny" pomysł i powiedział mi ze chciałby bym pracowała do konca marca :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #747119 przez Italia
Asia, trochę mnie uspokoiłaś z tym 9 tygodniem bo ja od kilku dni nie mam mdłości i trochę się bałam, że coś może być nie tak:( A skoro Ty też nie masz a idziemy chyba łeb w łeb, to trochę raźniej :)Chociaż szczerze mówiąc, kamień z serca bo 2 tygodnie miałam okropne i trochę trzęsłam portami, że może tak być do końca ciąży... Ale dopytam jeszcze o te mdłości we wtorek.
No to szef Ci niezłą niespodziankę przygotował, nie ma co. A masz możliwość pracy zdalnej z domu? Jak tak jestem z szefową dogadana, że będę w domu pracować, chociaż kilka razy w miesiącu będę musiała podjechać, ale to już nie to samo co codziennie. Zobaczymy jak to wyjdzie jak już jej powiem, że jestem w ciąży, ale na razie zapowiada się fajnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #747120 przez Aga77
megi23 nie pocieszyłaś mnie :( z pierwszym dzieckiem zero objawów a teraz maluszek daje o sobie znać
Asia K mi póki co mdłości nie ustały a mam wrażenie że się nasiliły ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #747128 przez Aga77
Italia to jest bardzo fajne rozwiązanie super jak szef jest ludzki i można się dogadać ja też mam taką możliwość pracowania zdalnie. teraz mi się nie chce wstawać i myślę że z czasem będzie jeszcze gorzej :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #747136 przez Italia
Oj tak, to jest super rozwiązanie, chociaż mimo wszystko chyba dość mało pracodawców na to idzie. No nic, na razie to musimy dostosować program do pracy zdalnej i dopiero wtedy zobaczę czy rzeczywiście będzie tak ładnie jak się zapowiada ;)
Dziewczyny, będzie dobrze, jeszcze tylko jakieś 7-6 miesięcy przed nami :D Ja dziś jestem energiczną bombą, chociaż podejrzewam, że jak wrócę do domu to skrzydła mi opadną. No i nie mogę sobie poradzić ze spaniem, godzina 21 a mi oczy się samoczynnie zamykają,a rano ciężko wstać ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #747169 przez Anulka
Ja trochę napiszę z innej beczki :lol: , bo jestem jak dziecko z zabawki podekscytowana ha ha ha.
Nie wiem czy znacie TestMeToo? Jak nie, to zajrzyjcie:
testmetoo.com/dolacz-do-nas/?token=f961f...39834dc9de0600db11eb

Można tu testować za darmo różne produkty , dostaje się je za darmo do testowania, ja właśnie dostałam kolejne produkty z serii kulinarne produkty, nie wiem co to jeszcze będzie, zobaczę gdy przyjdzie paczka. Do tej pory testowałam już kosmetyki a dokładnie szampony i odżywki oraz produkty dla domu - proszki, płyny do prania oraz odplamiacze.

Tam trzeba się zarejestrować, potem trzeba wypełnić ankiety, dostaje się za to punkty, potem staje się kandydatem i dostaje się produkty do testowania ( ja szczerze mówiąc nie wierzyłam w to do końca :laugh: , ale miło zostałam zaskoczona). Im więcej masz punktów, tym więcej produktów otrzymujesz. Potem po przetestowaniu wypełnia się ankiety dot. testowanych produktów ( czy podobały się, czy spełniły moje oczekiwania, cobym zmieniała, co było dobrze, co źle).
Poza tym, testerzy otrzymują darmową pulę kuponów rabatowych na testowane w serwisie produkty, które będą mogli rozesłać do swoich znajomych.

Jeśli macie ochotę to spróbujcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #747227 przez Ewelkaa
aga właśnie rozmawialam na ten temat z moim lekarzem na ostatniej wizycie, mowilam mu ze o wiele gorzej znosze te ciąże niż poprzednią. powiedział, ze to normalne druga ciąża jest trudniejsza dla organizmu, ale za to poród łatwiejszy :-) wiec chyba jest jakiś pozytyw w tej całej sytuacji:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #747232 przez megi23
Ewelkaa mam taka nadzieje ze 2 bedzie szybszy :silly: i fakt gorzej znosze ja od poprzedniej , no ale cos za co wole to a miec porod lzejszy :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #747366 przez Aga77
Ewelkaa może coś w tym jest bo pierwsza ciąża przebiegała spokojnie natomiast poród nie należał do łagodnych może tym razem będzie odwrotnie także bądźmy dobrej myśli :laugh:
megi23 ja też liczę na to hehe :P
Miłej nocki mamuśki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #747470 przez Asia K
Dzien dobry
No wlasnie musze dojezdzac do pracy niestety :(

Anulka a powiedz czy ty nie ponosisz zadnych kosztów zwiazanych z tym? oni przysylaja i ty nie musisz odsylac? Jak długi juz w tym jestes? Co wtedy jak chcesz zrezygnować? Ehhh mam tyle pytan
Kurka zaciekawilo mnie to bardzo

Milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #747497 przez Anulka
Asia K nie ma tam żadnych ponoszonych kosztów. Jedyne czego od testerów oczekują to dokładne przetestowanie przysłanych produktów i potem ocena ich w ankietach. Potem na pólkach pojawią się produkty ze znakiem naklejonym "SPRAWDZONE POLECAMY testmetoo.com". Jestem tam od 14 lipca.
z REGULAMINU:
§ 3

Przedmiotem Umowy jest przekazywanie Produktów Użytkownikom wybranych do przeprowadzenia testu Produktu według określonych kryteriów, które Użytkownik następnie opiniuje oraz ocenia za pośrednictwem Portalu.
W ramach Umowy, Użytkownik zobowiązuje się do wypełnienia przedstawionych mu przez Administratora Ankiet.
Administrator będzie oferował wybranym przez siebie Użytkownikom Produkty do testowania w oparciu o wypełnione Ankiety.
Wybór Użytkowników, którym zaoferowane zostaną Produkty zależy od wyłącznej decyzji Administratora. Zawarcie Umowy nie powoduje powstania po stronie Administratora jakiegokolwiek zobowiązania względem Użytkownika, w szczególności dotyczącego przesłania, użyczenia, przeniesienia własności lub umożliwienia innego korzystania z Produktów Użytkownikowi.
Produkty są przekazywane Użytkownikowi za pomocą przesyłki na adres Użytkownika, lub w inny, ustalony wcześniej sposób. Otrzymane przez Użytkownika Produkty przeznaczone są wyłącznie do jego osobistego użytku. Użytkownik zobowiązuje się korzystać z Produktów samemu i nie udostępniać ich innym osobom nieodpłatnie, ani odpłatnie.
Po zakończeniu korzystania z Produktu Użytkownik zobowiązuje się wypełnić Ankietę Produktową.
Niewypełnienie przez Użytkownika Ankiety Produktowej po otrzymaniu Produktu wyklucza możliwość otrzymania kolejnych Produktów.
Koszty przesyłki Produktów do testów ponosi Administrator.
Użytkownik zawierając Umowę zobowiązuje się do:
wypełnienia przedstawionych mu Ankiet;
korzystania z przekazanych Produktów;
wypełnienia Ankiety Produktowej;
powstrzymywania się od jakichkolwiek działań mogących utrudnić lub zakłócić funkcjonowanie techniczne Portalu;
niepodejmowania jakichkolwiek działań na szkodę Portalu, Użytkowników, Produktów i ich producentów oraz innych podmiotów, w szczególności poprzez zamieszczanie treści upokarzających, poniżających, szargających opinię osób trzecich, jak również poprzez wykorzystywanie nieprawdziwych lub poufnych informacji;
powstrzymywania się od jakichkolwiek działań z wykorzystaniem w szczególności wirusów, botów, robaków bądź innych kodów komputerowych, plików lub programów, które przerywają, niszczą lub ograniczają działanie Portalu lub sprzętu komputerowego albo w inny sposób umożliwiają nieuprawnione korzystanie lub dostęp do komputera bądź sieci komputerowej;
W przypadku chęci zgłoszenia reklamacji Produktu otrzymanego za pośrednictwem Portalu, Użytkownik powinien poinformować o tym fakcie Administratora oraz odesłać Produkt na umówiony z Administratorem adres, na koszt Użytkownika.
§ 5

Utworzenie przez Użytkowników Konta i korzystanie z Portalu jest bezpłatne.
Umowa zostaje zawarta na czas nieokreślony z chwilą akceptacji Regulaminu. Rejestracja odbywa się poprzez wypełnienie formularza i zaakceptowanie Regulaminu na Portalu.
Umowa jest zawarta na czas nieokreślony. Użytkownik ma prawo odstąpić od Umowy poprzez poinformowanie Administratora o woli rozwiązania Umowy. Administrator ma obowiązek, po otrzymaniu oświadczenia o woli rozwiązania Umowy, przyjąć oświadczenie oraz usunąć konto Użytkownika z Portalu.
Użytkownik może mieć tylko jedno Konto.
Użytkownik Konta zobowiązuje się do dobrowolnego podania w Formularzu Danych Osobowych zgodnych z prawdą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl