BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 8 miesiąc temu #755784 przez Italia
Anulka, mam na imię Lidia. Nie jest może jakieś szczególnie oryginalne, ale akurat zawsze tak się składało, że byłam jedyna ;) Nie wiem czy to przez to, ale właśnie podobają mi się imiona niezbyt popularne lub(o ironio) mam tak, że imię, które mi się podoba od dawna nagle staje się bardzo popularne(np. jak w przypadku mojego numeru 1 - za sprawą pewnego serialu).Ale nie popadajmy w paranoję, na pewno nie będę się sugerowała tym, że imię jest mniej lub bardziej popularne, po prostu mam tak, że niezbyt podobają mi się imiona, które są akurat najbardziej spotykane wśród dzieci. Chociaż z chłopcami mam trochę inaczej, podoba mi się np. Adam lub Paweł, a Adam jest ostatnio bardzo popularnym imieniem. Podoba mi się też Julek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #755883 przez Anulka
Italia bardzo ładne masz imię i rzadkie :). A ja gdy pytałam Cię o imię pomyślałam, że może masz Idalia, bo mi się trochę z twoim nickiem skojarzyło :). Ja kiedyś usłyszałam na ulicy, jak mama wołała swoja małą córeczkę, właśnie miała na imię Idalia :). MI się to imię podoba, może jak dane nam kiedyś będzie mieć jeszcze jedną córeczkę, wtedy może nazwiemy ją Idalka :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #755897 przez madzia444
Witam Dziewczyny!!

Jestem tu pierwszy raz i wogole pierwszy raz na forum. Termin mam na 20 kwietnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #755920 przez Anulka
Witaj madzia444 :). Miło że dolaczyłąs akurat na tym forum do nas :). Mamy nadzieję, że Ci sie tu u nas spodoba i zostanie z Nami do narodzin maluszka, a nawet dłużej, bo tu nawet po narodzinach dziewczyny nadal gadają i nawet spotykają się w realu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #756211 przez Asia K
Witam

Czesc Madzia- rozgość sie :)

Dawno mnie tu nie było ale jakos sił było brak - tych psychicznych :(

Dzisiaj trzymam kciuki za wizyte Tweety , a potem trzymajcie kciuki za moja wizyte :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #756229 przez Italia
Anulka, dziękuję :) W sumie to też podoba mi się moje imię ;)
Co do Idalii, to mój mąż jakiś czas temu wpadł na to imię, ja akurat nie podzielam tak jego entuzjazmu więc raczej Idalki nie będzie ;)
Asia, Ty masz dziś genetyczne? Czy normalna wizyta? Tak czy siak trzymam kciuki :)
Madzia444, witamy :) Fajnie, że do nas dołączyłaś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #756230 przez megi23
hej laski

witaj Madzia rodzisz dzien przede mna :silly:


to najpierw Teety potem Asia k wizyte a potem ja chyba :silly: jejku jak ja odliczam jak dziecko do mikolaja :P
ja nie pamietam jak moj maly trafil do mnei do lozka , ale niech spi , mam sie do kogo poprzytulac , jak meza nie ma :silly:
nic mi sie dzis nie chce, a musze jechac mleko kupic malemu i kupuje od kilku dni i do Galerii nie moge dojechac ;) , nie wiem czy malego nie zostawie z mama i sama nie pojade bo zimno straszne..
cieplego dnia laski :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #756249 przez Asia K
Mój Mały już trzeci tydzien w domu , ale na szczescie mu juz przechodzi i mysle ze w poniedziałek pomaszeruje do przedszkola :)

Italia - mam wizyte ale ostatnio jak bylam to mu mówie ze jak bede teraz to bedzie dokładnie skonczony 11 dc i .... a on na to :"tak , tak i będziemy badać" wiec tak wywnioskowałam ze mi maluszka zbada :)
Jak bedzie to sie okaze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #756253 przez Asia K
Domiśś dołącz do nas - też jesteś kwietniówką :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #756255 przez Asia K
Domiś a jak tam ta lekarka co sie do niej wybieraaś ?
Nie podglądaj nas tylko dołącz do nas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #756265 przez tweety
hej

wszystko sie dokleilo. nadal bede brala leki bo nie mozna tak odstawic ale jest juz ok. dzidzius wyglada na 10 tydzien, ma 37 milimetrow, oznacza to ze faktycznie owulacja mi sie przesunela o 1 tydzien, ale po ciazy tak byc moze. wiec podtrzymane ze termin na sam koniec kwietnia, moze bede majowka znowu

zaraz wracam do domu do mojego szkraba. 150 km i znowu go wycaluje. ale sie stesknilam. i ciesze sie ze ok, bede go mogla troche ponosic wreszcie. oczywiscie wszystko z umiarem. hura

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #756267 przez Asia K
Tweety na taka wiadomość czekałam - super :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #756275 przez megi23
super Tweety :) oj ja juz swojego nie nosze nie dam rady tego klocka, jak cos babcia nosi i maz bedzie i kto tam chce hehe :)
gardlo mnei pobolewa i glowa , ja mam cale zycie z tymi anginami,, jejkuu a ja tu nic nie mam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #756295 przez Italia
Tweety, to super wiadomość na początek dnia :) To mamy pewnie podobne terminy ;) Ogólnie to na majówkę raczej nie wyjedziemy :P
W ogóle to Wam dziewczyny zazdroszczę, że zaraz macie to usg genetyczne, ja muszę jeszcze czekać ponad 2 tygodnie :( Nie myślę o tym jakoś specjalnie, ale delikatny niepokój mnie trzyma. Wiem, że trzeba być dobrej myśli, ale pewnie same wiecie jak to jest, człowiek różnie się nastraja.
Mieliśmy w piątek powiedzieć o dzidziusiu, ale jednak postanowiliśmy poczekać z tym do końca 1 trymestru czyli akurat wtedy, kiedy będę miała to genetyczne. Mam nadzieję, że będą same dobre wiadomości..:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #756304 przez megi23
Italia bedzie dobrze , ja tez sie boje jejku oby do 9 bo juz jajo znosze :P , super moj syn robi porzadki na szafkach , wszystko na podlodze mam, pytam go "kto to bedzie sprzatał? " a on sie smieje i mowi "mama " hehe cwaniak :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl