BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #864348 przez pomelo

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864355 przez igamon
Rany, zostawilam Was na kilka godzin a tu taki ruch, tyle emocji!!!
gratuluje wszystkim świeżo upieczonym mamuskom i trzymam kciuki za te co sie rozkrecaja :laugh:
ja caly dzien walcze ze skurczami, luteina odstawiona, to jest reakcja. Musialam do nospy wrocic, nogi zacisnac i licze ze te 1,5tyg wytrzymam. W sr mam fryzjera to musze zaliczyc koniecznie bo odrost na rekord poszedl :laugh:
torba nadal niespakowana :blush:
dzis maz ma urodziny, 30! Byl tort i spotkanie niespodzianka w rodzinnym gronie :) mowilismy malemu ze braciszek sie urodzi jak mina jego meza i moje urodziny. Oni zaliczyli ale do moich chyba nie dotrwamy,17.04. Sie zobaczy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864381 przez tweety
Gratulacje kochane mamuśki. Zazdroszcze ale tylko troche i chyba jeszcze poczekam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864382 przez Aga77
Aga gratuluje maluszka i życzę dużo dużo zdrówka :kiss:

Aż się poryczałam ze szczęścia że przynajmniej jedna ma to już za sobą :) czekamy na wiadomosci od innych szczęśliwych mam :)

Trzymam za Was kciuki dzielne kobitki :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864405 przez Domiśśś
Gratulacje dla szczęśliwych mamusi :))

Kurcze no to się zaczęło... ech IGAMON nie jesteś sama z tą niespakowaną torbą ;/ Ja jeszcze nawet nie mam sporo rzeczy kupionych... Trza się ostro zabrać do roboty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864414 przez Margolec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864452 przez igamon
Domis od pon szykuje rzeczy, wystarczy je tylko do torby włożyć, ale jak widac nawet to stanowi problem :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #864477 przez Renata Anna
GRATULACJE DLA ROZPAKOWANYCH MAMUSIEK. ŻYCZĘ WAM I WASZYM MALEŃSTWOM DUŻO SIŁ I ZDROWIA...

I ZAZDROSZCZĘ OF COURSE :)


Ja już po wizycie u ginka. Mały waży ok 3300, wód mam bardzo malutko dlatego brzuch mam twardy jak skała. Szyjka baaardzo krótka, prawie płaska, rozwarcie na palec. Przepływy w porządku. Ogólnie wszystko gotowe do porodu, bo jak stwierdził ginek "główka młodego już na wylocie. Można powiedzieć, że między nogami mamusi". Jedyne czego brak to skurcze.
Do tego powiedział, że nie sądzi abym przenosiła 2 tyg tak jak Celinkę, bo jemu wygląda na to, że poród to kwestia kilku dni. No cóż...daj Boże żeby samo się zaczęło.
Jeśli nie urodzę przez weekend, to w poniedziałek na 8:00 mam się zgłosić do szpitala i będą Boryska mobilizować do wyjścia.
Także z jutrzejszym zostały mi 3 dni,żeby jakoś wszystko dopiąć na ostatni guzik.
Sprawdzić torby, dokumenty itp...
W razie czego zrobiłam mojej rodzince ciasto z kremem o smaku toffi, brzoskwiniami i galaretką wiśniową. A tak.... gdybym nagle wylądowała w szpitalu. Zawsze będą mieć coś na przekąskę :silly:



.... a jak nie, to sama je zjem jeszcze przed porodem :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864495 przez Joasia03.05
Oj dziewczyny rozkrecacie sie! Super!

Gratuluje wszystkim mamusia. I powiem szczerze ze zazdroszcze bo juz zmeczona jestem.

Czytam was codziennie ale z telefonu ciezko sie pisze dlayego rzadko sie udzielam.

W skrocie tylko napisze ze rozumiem wszystkie dziewczyny ktore maja bole podbrzusza, pachwin, krocza itp. Masakra jakas. Od tygodnia ledwo chodze. A jeszcze co jakis czas mi lewa noge odejmuje i az klekam na kolana. Taki bol to jakas kara chyba. W poniedzialek mam wizyte u gin i jestem ciekawa co powie bo od kilku dni trace na wadze. Juz jakies 1.5 kg stracilam. Mimo ze nie mam zadnych rewolucji zoladkowych i kem tak samo jak wczesniej.

W poniedzialek byla u mnie polozna i stwierdzila ze synek chyba sie rozmyslil i juz nie jest glowa w dol tylko do gory. Zdziwilo ja to bo do tej pory zawsze jak mi badala tentno dziecka to blizej bodbrzusza a teraz nad pepkiem go dorwala. W sumie to wiele nie zmienia bo i tak mam planowana cc ale nie zmienia to faktu ze pozno sie obrocil.

Jesli chodzi o skurcze to ja mam nieregularme od 31 tc wiec nawet juz nie zwracam na nie uwagi. Biore nadal nospe fortr 3xdziennie. Ostatnio na poczatku marca troche mialam szyjke skrocona ale gin powiedziala ze nie jest zle i do termini cc powinnam wytrzymac. Szkoda tylko ze z takimi bolami.

A co do torby i przygotowan to ja poza kolyska w sypialni i ubrankami dla synka nie mam jeszcze nic. Wiec noe mam co pakowac do torby. Niestety jestem uzalezniona od meza ktory do pozna pracuje i jak wraca po pracy to wszystkie sklepy pozamykane. A na moim zadu...u to nawet spożywczaka nie ma. Wiec musze czekac az bedzie mial wolne. A to dopiero we wtorek. Oby dzidziek nie wpadl na pomysl zeby wczesniej wychodzic.

Mam jeszcze jedno pytanie. Nigdy sie tam nie golilam na zero bo nie moge maszynek zwyklych uzywac (uczulenie na metal) zawsze stosowalam kremy do okolic bikini. Przepraszam bym sklamala raz maz mnie ogolil przed poprzednim porodem a potem umieralam bo tak swedzialo i pieklo przez tydzien ze szok. No i teraz chce tego uniknac. No i tu moje pytanie czy moge urzyc do takiego golenia wosku? Wiem ze to glupie ale wosk to do tej pory tylko na nogi stosowalam i nie wiem czy takie golenie jest dobrym pomyslem. Pomocy!!! Nie chce przechodzic tego co po tamtym goleniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864500 przez Renata Anna
Joasia nie wiem czy woskiem nie będzie bardzo bolało. Ja też mam z tym problem. Dziś po omacku goliłam się na wizytę u gina, a teraz mam bardzo podrażnioną skórę w okolicach bikini. Krosty,zaczerwienienia, otarcia. Na porodówkę trafię z rannym jeżem :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864502 przez Joasia03.05
To moze jakies inne propozycje niz wosk. A moze do cc nie trzeba? Juz sama nie wiem co robic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864505 przez Renata Anna
Z tego co wiem, to trzeba. I chyba najlepszym rozwiązaniem jest golarkaalbo jakiśdobry krem do depilacji...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864509 przez pomelo
Ja bym postawiła na krem, jeśli wosku tam nie robiłaś do tej pory mogłabyś się uszkodzić/podrażnić i byłoby więcej bólu niż to warte.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864529 przez tolad662
Joasia woskiem TE rejony bardziej w kroczu to specjalista powinien wydepilować bo krzywdę sobie zrobisz tylko. Ja bym zostawila przyciete jeśli masz uczulenie, a to co do cc ogolą Ci przed operacja może?

Dziewczyny pisać jak tam z wami :) Renata za Ciebie też trzymam kciuki żeby do poniedziałku się udalo :)
Ja zaraz zbieram się na KTG, piszcie duże żebym miała co w kolejce czytać :D
W ogóle pogoda mglista, a Omena mówiła wczoraj że ładnie będzie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864543 przez Asia K
Wawa011 – no najwyzszy czas sie ujawnic :D
Po twoim wpiscie wnioskuje ze w”domku” jest chłopczyk ? :)
Daj od razu znac co tam po wizycie

Salonka – jestes pod obserwacją :D

Domis – ja tam mam takie odrosty ze szok , ale bede farbowac na kciny dopiero :)

Tweety – gratulacje dla synusia :)

Gabi – ja jestem pewna ze ci sie uda w ten jeden dzien to ogarnąć :D

Oooooo Agulka jednak byla pierwsza – gratuluje kochana baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo mocno – Maluda nabierze sił w inkubatorze I juz niedługo napewno bedziecie mogli go zabrac do domku :)

Margolec wow , ale emocje – regularne skurcze to moze u ciebie tez zaraz cos sie zacznie dziac powaznego

Marfgolec – trzymam kciukasy zacisniete – trzymaj tam malutką ile sie da :*

Czytam was I czytam I az mnie skurcz chwycil ale to chyba z emocji ;) oooo juz przeszlo :p

Mój mąż jest przeziebiony troche I tak steka w nocy jakby konał a ja przez to spac nie moge qwrrrrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl