BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #864558 przez Anulka
Gratulacje nowo upieczonym mamuśkom !!!!!

Jejku pierwsze mamuśki już są :laugh: .
Sezon kwietniówek 2014 ROZPOCZĘTY !!!!!!! :woohoo: :woohoo:
[/b]
Jejku piszę to i czuję jak zaczynają łapać mnie skurcze :lol: :lol: :lol: .
Wczoraj, gdy położyliśmy się spać mąż mówi do mnie : Mogłabyś dziś w nocy jeszcze nie rodzić?? Bardzo mi się spać dziś chcę. :laugh: :laugh: :laugh:
Wcześniej po 2 miesiącach przerwy było baaardzo miło i przyjemnie :laugh: :laugh: . Jednak życie bez zbliżeń z mężem jest okropne :woohoo: .

Salonka, Renata
trzymam kciuki !!!!!

Margolec najważniejsze, że jesteś pod opieką fachową teraz . :)

Tweety gratuluję :). Juliankowi ząbki też zaczęło wychodzić w tym czasie. W 11 mies. zaczął przy meblach poruszać się, bardzo chciałam, czekałam kiedy w końcu sam już pojdzie bez trzymania, a teraz gdy zasuwa jak struś pędziwiatr po mieszkaniu a ja za nim, ja marzę aby na chwilkę usiadł abym mogła odpocząć :woohoo: :woohoo: :woohoo: . Oczy dookoła głowy muszę mieć, jak na chwilę odpuszczę, to np. wczoraj wywrócił kwiatka i spróbował ziemi :woohoo: :woohoo: . Dobrze ze nie smakowała mu :lol: :lol: :lol: .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864573 przez igamon
Joasia ja woskuje (przy pomocy koleżanki kosmetyczki) bikini od kilku lat, 3tyg temu zrobilam i juz nie zamierzam w ciazy powtarzac, bo tak jak do tego sie przyzwyczailam i jest ok, tak w ciazy boli niemilosiernie. NIE POLECAM
poza tym do cc potrzbne jest tylko ogolenie wzgorka lonowego, zacznij od polowy odleglosci miedzy pepkiem a linia wlosow, a w dol az do miejsca gdzie zaczynaja sie wargi. Mozesz poprosić kogos o pomoc i spokojnie dasz rade kremem do depilacji jesli takowe stosujesz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864592 przez Aga77
Dziś w nocy bolał mnie bardzo brzuch tak jak na miesiączkę tylko trochę mocniej( po jakimś czasie puściło i zasnęłam) dziś też nie czuję się najlepiej ledwo zaprowadziłam młodego do szkoły :-( czy u mnie powoli się też zaczyna...? a może to wczorajsze emocje ...? Drugi poród a ja nie wiem co o tym myśleć :(

Czekam na wieści o innych popakowanych mamuśkach :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #864598 przez wawa011
Ktoś pytał o imię mojego synka, mam wybrane 2 imiona i nie możemy się z mężem zdecydować. Stwierdziłam, ze jak go urodzę i zobaczę to wtedy zdecyduje :)
Co do spakowanej torby to swoja pakowalam przez tydzień :D
Wizyta dziś dopiero wieczorem, nie mogę się doczekać! Też pozazdroscilam juz rozpakowanym :D

Ja tam gole się na czuja i ładnie wychodzi, ale mój brzuszek nie jest bardzo duży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864617 przez Domiśśś
Renatka to poproszę o ten przepisik na ciacho :) Ja uwielbiam wszystko co jest choć trochę karmelowe lub toffi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #864628 przez Aga77
A to twórczość mojego synka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864629 przez wawa011
Co do toffi to ja gotuje puszkę mleka skondensowanego słodzonego i potem mam słodziutkie toffi do wyjadania mniam:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864634 przez GabiSBB
Wow, wow, wow!!!!!!!!!!!!!!! Wyłączyłam komputer wczoraj o 15:00, a tu takie akcje!!!!!!!!!!

Przede wszystkim OGROMNE GRATULACJE DLA AGULKI! Ale cudnie, że mamy już pierwszę dzidzię :D
Reszta dziewczyn widzę też nie próżnuje! Ale jaja. Ciekawe czy dziś pojawi się kolejny kwietniowy/marcowy maluszek :D Trzymam kciuki za pozytywne rozwiązania, przesyłam mnóstwo dobrych myśli i energii :D

A my dalej w kropce z wózkiem. Oglądnęłam wczoraj na żywo kilka i ten co teraz mial być nr 1 odpadł w przedbiegach przez zbytnie bujanie. Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi, że wózkiem tak buja na wszystkie strony jakby dzieciak miał zaraz wylecieć. Jesteśmy raczej aktywnymi ludzikami, chodzimy po różnych tereanch górzystych, pagorkowatych i laskowatych i nie wyobrażam sobie, żeby Franeczkiem tak rzucało na niektórych trasach. Chyba mu oszczędzę takich przezyć :)
Znaleźliśmy na tablicy całkiem fajny używany wózek, z wieloma gratisami i chyba pojedziemy jutro go oglądać. Może w końcu coś postanowimy!

A mnie dzis o 5:00 obudził ból jelit i leciałam do toalety. O 7:00 powtórka. Wstałam godzinę temu, wzięłam prysznic i dopiero dochodzę do siebie. Nie wiem skąd te rewolucje, ale podejrzewam, że za bardzo teraz mieszam z jedzeniem no i że to pewnie też ze stresu. Bo jak sobie pomyślę, że jeszcze tylko półtorej tygodnia...hihi Ciągle nie mogę w to uwierzyć!!!

Domiś toffee to teraz moje drugie imię :) Codziennie jak jestem u siebie w samie to kupuje Marsa z limitowanej edycji - toffee, a jak nie ma to pawełka toffee albo ewentualnie maćka :) Tak jak mnie odrzucilo od lodów, bitej śmietany i galaretki tak zakochałam się w karmelu i toffee :)

Co do golenia to kiedyś wpadłam na super pomysł, żeby TAM ogolic się depilatorem...No i...Szybko przeprosiłam się z maszynką ;)

Aga77 mnie brzuch jak na miesiączke boli w nocy od około miesiąca. Za każdym razem jak się obracam to się budze bo czuje takie własnie dolegliwości jakbym miała zaraz dostać okres. W ciągu dnia nie pojawia mi sie to.

I chyba Pomelo kilka stron temu pisała o drętwieniu skóry na brzuchy - mam dokładnie tak samo! Momentami wogóle nie czuje że się dotykam taką mam znieczuloną! A brzuch już niemal cały czas mam mega twardy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864640 przez tolad662
Napisalam post na tel, wiele z Was pewnie wie jaki to wyczyn a tel SAM mi to cofna, no az mi sie plakac chce!!!

Moje KTG jak to doktor powiedzial bylo dzis jedynym dobrym zapisem, przekonuje mnie to ze pewnie bym przenosila. A teraz musze zmienic miejscowke bo jakas lewa lawka w parku mi sie trafila. Kupa smierdzi :/
Pieknie po prostu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864669 przez wawa011
Dziewczyny ktore rodzily z ZZO - czy to prawda, ze dlugotrwalym powiklaniem po ZZO jest bol plecow i/lub glowy? Cierpie na bole glowy od 3 lat i nie chcialabym zeby nasilily sie jeszcze bardziej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864676 przez GabiSBB
Wawa ja nie rodziłam ale miałam to znieczulenie przy operacji kolana. Generalnie jest tak, że to znieczulenie powoduje ubytek płynu w mózgu i jeśli za szybko się po nim podniesiesz do góry to ubytek tego płynu nie zdąży się wyrownać co skutkuje bólem głowy bardzo silnym. Ale przy sn dają tego tak małą dawkę, że takie efekty nie powinny wystąpić. Natomiast przy cc personel pilnuje, żebys odpowiednią liczbę godzin leżała nie podnosząc głowy, więc nie powinno Ci się nic dziać!
natomiast słyszałam przypadki, że źle wbita igła doprowadziła do bóli głowy i konieczne było ponowne nakłuwanie. Dlatego ważne jest, zeby podczas podawania znieczulenia sie nie ruszać, żeby igła trafiła tam gdzie powinna.

Ale ponownie wydaje mi się, że w tej kwestii większą specjalistką będzie Igamon :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864681 przez GabiSBB
Aha i faktycznie przez kilka tygodni utrzymywał mi się ból pleców w miejscu gdzie miałam nakłucie, ale nie był to jakiś straszny ból. Do przeżycia. ja mam dość wysoki próg bólu więc go po prostu ignorowałam, ale podejrzewam że jakbym wzięła na to jakiś apap czy coś to by przeszło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #864693 przez tolad662
Hihi Aga artysta Ci sie trafił :D
Ja całą ciąże chciałam jakieś zajebiste foto z malunkiem na dużym brzuszku ale jakoś nie mam pomysłu i chyba najzwyczajniej jestem leniwa :)

Przez pół miasta coś mi gdzieś śmierdziało, to nie była wina ławki chyba tylko wszystkie psie kupy po zimie zaczeły "pachnieć" :D ciążowy węch nie służy wiośnie...

Wawa ja też słyszałam że głowa boli tylko po cc.

A jaki gościu mnie dziś dorwał, pod nosem cos marudzil i jakąś kartke pokazywal. Mówie mu że w ogole nie słyszę co do mnie mówi, już mnie denerwować zaczął, a ten że na jedzenie zbiera. Pokazałam mu brzuch, powiedzialam że ja na dziecko więc niech sie dołoży, odwrócił się i polazł :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #864695 przez mila
witam u nas pochmurnie!

ja nie mam problemu z goleniem TAM pomimo dużego brzuchola jakoś sobie radze na czuja i całkiem niezle wychodzi, a rzeczywiście wosk to tylko u profesjonalistki boli niemiłosiernie polecała bym krem do depilacji

ciekawe co u Salonki? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864705 przez Atenka85
Witam,
Co do znieczulenia ZZO to jak dla mnie jest jedyne dobre znieczulenie. Miałam je kilka razy za pierwszym faktycznie troszke bolał kręgosłup. Co do podnoszenia głowy, to głową ruszać można. Ale należy leżeć, problemów z bólem głowy nie miałam. Tylko mnie nigdy nie robili tego znieczulenia na żywca.

Co do golenia Tam, to też mam mega problem, bo moja skóra nie toleruje maszynki. Ja używałam do depilacji kremu ultradelikatnego na początku ciąży i żadnych skutków ubocznych nie miałam.
W między czasie wyczytałam, że nie powinno się używać tych kremów. Ale innej opcji nie mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl