BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #867853 przez Zuza_204
ASIA najważniejsze że wszystko ok jest a do Twojego terminu to jeszcze się wszystko zdąrzy rozkręcić.
A co do ludzkiej życzliwości to jakoś niestety nie było mi dane spotkać nikogo kto by mnie puścił w kolejce czy coś. No chyba że był to ktoś znajomy to tak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867856 przez Ponky
No właśnie Zuza, smutne to ale niestety prawdziwe... :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867859 przez tolad662
Panuje ogólna znieczulica, każdy myśli o swoim tyłku a taka młoda ciężarna...? Na początku czekałam aż ktoś mi powie "jak miała siłe tu przyjść to powinnaś mieć siłę stac w kolejce" i pewnie bym głowe spuściła no bo w końcu jestem młoda, starej ciężarnej z resztą nie da się spotkac. Zmieniłam zdanie kiedy brzuch rósł, a w raz z nim moje bólowe dolegliwości. Nie krzycze, że czegoś żądam ale jak wejdę do busa albo tramwaju i widzę że maja mnie w dupie to stane pod czyimś nosem i wypne dumnie brzuszek, a to na ogół działa. Ludziom robi się głupio, nie robią tego z czystego serca, współczucia czy zrozumienia. Niestety ale "siłą" prędzej dostaniesz to czego chcesz niz licząc na życzliwość ludzi ;/

Asia masz jeszcze pół miesiąca, nie ma pośpiechu :)
Mnie za to dzis dopadł twardniejący brzuch no i te bóle w krzyżu. Dodatkowo upławy jak z odkręconego kranu i pesar zmienił pozycję, teraz to ledwo go tam znaleźć mogę :D Może Hubcio wciąga go do siebie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867867 przez Salonka
Ja po wizycie:
Mały waży 3200, masaż szyjki wykonany - dało się wytrzymać ale bolesny, rozwarcie na 2 cm, główka nisko wciśnięta w kanał rodny, ułożenie podłużne, zciśnięty jest już. Ktg wykazało częste ale nie silne skurcze.
Dostałam skierowanie do szpitala jeżeli: odejdą wody lub będą skurcze co 10 min lub nie będę czuła ruchów lub będę plamić dłużej niż do jutra ( po masażu ).
W przeciwnym razie kolejna wizyta 16.04 a 17.04 szpital i indukcja, ale lekarz powiedział że raczej nie spotkamy się już 16. No zobaczymy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867896 przez megi23
no to Salonka sie rozkreca .. ja napewno nie mam nawet na luzny palec :(

my w domu dzis 2 godz lazilam z Tymkiem , zaliczylismy fryzjera , siedzial sobie na koniku i dostal lizaka w nagrode normalnei w pod koneic czuje sie tak super jak nie czulam sie przez cala ciaze heheh . badanie gbs ujemne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867931 przez Margolec
Salonka to bądźmy dobrej myśli oby poszło jak najszybciej.

A ja już tak mam, że nie liczę na nikogo tylko na siebie i jak nie powiem: "przepraszam, czy może mi Pan/Pani ustąpić miejsca" to nie mam prawa tego oczekiwać. Ale ja zasadniczo tak mam nie oczekuję że ktokolwiek czegokolwiek się domyśli. Zawsze mówię to co myślę, starając się nie wchodzić na cudze granice. I ogólnie ludzie z mojego z mojego otoczenia stosują się do tych zasad. To bardzo pomaga szczególnie w związku. Unika się dzięki temu wiele nieporozumień choć pewnie traci się trochę z "magii", ale mnie się podoba :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867936 przez mila
hej poprasowała jedną ture nogi mi w tyłek wchodzą okna umyte, firtany uprane i wiszą mam dość na dziś acha jeszcze plecy mnie bolą och ta ciąza dobrze ze dobiega końca...


Salonka trzymam kciuki żeby się rozkręciło

nie mam jakos weny pisać!!

MIŁEGO WIECZORU :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867964 przez Aga77
Salonka oj zbliża się ten dzień wielkimi krokami :) trzymam kciuki :)

mila nie forsuj się tak tylko wiecej odpoczywaj :huh: mój gin takie zalecienia mi wczoraj dał :silly:

oj dziewczyny naprawdę panuje znieczulica ludzka :( niestety ale nie mamy na to wpływu :(

Miłego wieczoru :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867996 przez pomelo
Witam wieczornie,
cały dzień podczytuję ale już nie pamiętam co komu chciałam odpisać, więc z góry przepraszam.
U mnie dziś co jakiś czas ból jak na okres, boli przez godzinę i przestaje. Mocno też kuje szyjka. Ciekawe co się tam dzieje? Czy mały już planuje ucieczkę?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ps: Mówiąc o tym przepuszczaniu w kolejce nawet nie wiedziałam, że wywołam taką dyskusję o naturze polaków :D
A z mojej strony dodam, że ja np źle się czuję jak moja mama ostentacyjnie w kolejce - stojąc ze mną - mówi, wręcz krzyczy, że "stoi dziewczyna w 9 miesiącu ciąży a nikt jej nie puści. Co za ludzie" albo z końca kolejki krzyczy do kasjerki: "Przepraszam, czy kobiety w ciąży obsługiwane są w tym sklepie poza kolejnością? " Co dziwne ciąża tak na mnie wpłynęła bo przed zawsze "walczyłam o swoje prawa" i nie wahałam się kłócić o swoje a teraz taka cicha myszka jestem, żeby tylko nikomu na odcisk nie wejść. I nawet jak się z moim facetem pokłócę to prędzej się popłaczę niż będę prowadzić pyskówkę jak dotychczas.
Ach te hormony... Bo co innego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868032 przez monis90
hej :)
renatka jesli nas czytasz ze szpitala to wielkie gratulacje.

moj mąż wczoraj stwierdził ze skoro nasz Fifi to ma byc figlarz (bo tak gdzieś kiedys w ksiązce z imionami wyczytałam ze filipy to figlarze i śmieszki) to pewnie zrobi mi psikusa i sie urodzi w prima aprilis. też sie nie udało :P
tak dokladnie jak piszecie panuje znieczulica. nie wiem czy w ciazy mnie ktos przepuscil gdzie kolwiek. ostatnio nawet stalam w specjalnej kasie uprzywilejowanej w tesco i wszyscy patrzyli nikt mnie nie przepuscil. sie wkur....i poszłam do samoobslugowej bo woalalm juz sama sie obsłuzyc.

moja szwagierka za to pracuje w jednej z sieciowek odziezowych i np jak zobacza kobiete w ciązy to ją wołają na przod kolejki, da sie? wystarczy troszke myslenia ze strony pań za kasa tez.

ja nie bede sie na siłe pchac bo nie za bardzo jestem z tego typu ludzi (bardziej wlasnie szara myszka, ale jak ktos mnie wkurzy to potrafie zrboic pieklo i nie patrzyc na to co wypada a co nie)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868034 przez monis90

z innej beczki
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

pomelo - sorry że sie wtrące ale widze ze po ostatniej wizycie przechrzciłas synka. śmiesznie. ale jak nie chcesz żeby pozniej rodzina sie do niego tak zwracała przez pol zycia to lepiej przystopuj. moj kuzyn odkad sie urodzil (a było to 20 lat temu) jest małym maniutkiem (dziś męzczyzna 190cm) i dalej wszyscy tak do niego mówia zamiast maciek.
jeszcze jeden przyklad znajomi mają syna aleksandra ale jakos olek im nie pasowało zdrobnienie i zaczeli mowic na niego guga. do 2 roku zycia nie reagował na swoje prawdziwe imie;/


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Salonka. trzymam kciuki zeby po tym masazu sie cos ruszyło u ciebie, bo juz cie męczą te skurcze ktorys dzien z tego co kojarze, no i czop juz chyba dawno wypadł. takze mam nadzieje ze juz nieddługo bedziesz tulic maluszka. :)

anulka- przypomniało mi sie co rano pisałas o tych żartach primaaprilisowych. ja stwierdziłam ze tak nie zrobie, bo potem jakby sie cos na serio zaczelo dziac to mogli by moi bliscy to zignorowac jeszcze i co... to tak jak z udawaniem ze sie topisz, a pozniej cie skurcz jakis w wodzie chwyci i sie na serio utopisz bo nikt cie nie skoczy uratowac...

ale... przypomniał mi sie ten suchar z "kochanie/ mamo, tato jestem w ciąży" i oczywiscie na męzu zastosowałam... popatrzył z politowaniem i sie zaczął smiac - jestem prawdziwym strassburgerem. :) hahahha

DObrej i przespanej nocki życze wszystkim:
mamusiom rozpakowanym małej ilości przewijań w nocy
a tym w dwupakach nie biegania do toalety i nie bolących bioder ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #868044 przez pomelo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868047 przez monis90
To twój partner Tomek wybrał dla syna imie Tomek? nie dziwne to troche? Mi osobiscie sie podoba to imie, ale jakby mój mąż wybral dla syna takie samo imie i do tego mialabym jeszcze takiego wspollokatora to chyba bym zbzikowała, wołasz jednego a 3 sie odzywa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868073 przez igamon
Hej Laseczki chyba mam chwilowy przestoj w rozpakowywaniu :)

Salonka czas na Ciebie :)

ja wczoraj troche walczylam ze skurczami, jutro wizyta i cos czuje ze rozwarcie znow bedzie wieksze. Dzis robie CRP zobaczymy czy jakiejs infekcji nie zlapalam, bo juz kilka tyg mam to rozwarcie...

Poza tym mlody wczoraj tak sie wiercil, 4godz non stop, ze juz bylam prawie pewna, ze sie rozkulam, krzyz bolal, brzuch twardy... mowie sobie ze pewnie i mnie dopadlo. Ale poki co kolejny dzien za nami, a my nadal razem


Co do ustepowania miejsc, nie ma co liczyc na to w komunikacji, w kolejkach, skoro na korytarzu oddzialu gin-pol musze mowic facetom ze maja zejsc z krzeselek i zrobic miejsce dla stojacych obok nich pan z brzuszkiem, a ci i tak maja jeszcze z tym problem. Taki swiat. Jak same nie wyegzekwujemy, to na zyczliwosc raczej nie ma co liczyc...

Pomelo to niezle z tym imieniem rzeczywiscie. Trzeba zmienic wspollokatora, to chociaz jeden mniej bedzie :) my za to nadal mamy bezimiennego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868082 przez GabiSBB
Dzień dobry babeczki :)

Ja znowu w nocy pobudka o 3:00, ale jakoś udało mi sie zasnąć na nowo po 5:00, także w miarę się wyspałam. Bolą mnie strasznie jajniki! Mały ma tam gdzieś nóżki i chyba mi na nie naciska, bo nie są to skurcze tylko normalnie ból jak diabli :( Najgorzej przy obracaniu z boku na bok. Dziś właśnie ten ból mnie obudził, przy okazji obudziłam męża swoim stękaniem no i przez godzinę gadaliśmy jak to będzie hehhe, fajną porę sobie znaleźliśmy ;)

Monis czyli w przyszłym tygodniu będą nas już 3 na cc! Nie martw się dochodzeniem do formy, będziemy miały siebie więc będziemy się wspierać we wszelkich poczynaniach ;)

A mi się imie mojego męża tak podoba, że bez problemu mogłabym tak dać na imię małemu, ale szwagierka 3 lata temu tak nazwała bratanka, więc trzy takie same imiona w rodzinie to już tłok :)

A co do ustępowania miejsca w kolejkach to jak jestem z mężem to zawsze walczy o moje prawa hehe, a ja sama jednak się nie odzywam. Czasami ktoś mnie przepuści z dobrej woli, ale w większości przypadków nikt nie zwraca na mnie uwagi. Szczerze? Póki nie bylam w ciąży nigdy nie widziałam kobiet z brzuszkami (w sensie nie zwracałam na to kompletnie uwagi), a poza tym nigdy w kolejce nie obracam się za siebie, żeby zerknąć czy przypadkiem nie stanął ktoś kogo mogłabym przepuścić...więc z jednej strony rozumiem, że ludzie nie przepuszczają, bo po prostu o tym nie myślą, nie widzą, nie patrzą, nie zwracają uwagi zaprzątnięci swoimi myślami. Natomiast jeśli ktoś ewidentnie mnie mierzy, widzi i ma to w d... to faktycznie robi mi się ciepło ze złości no ale na siłę prosić nie będę. Jedno wiem na pewno: od teraz jak tylko zobaczę kobietę w ciąży zawsze będę ją przepuszczać w kolejce!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl