BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 6 miesiąc temu #771369 przez moniaW
jestem po wizycie,widziałam maleństwo :) niestety badania moczu nie wyszły za dobrze,mam ostre zapalenie pęcherza :dry: dlatego boli mnie tak brzuch.mam brać tabletki przez tydzień a później znowu oddać mocz w kubeczku,dodatkowo zapisał mi żelazo.wróciłam padnięta do domu :( dobijają mnie te babki w poczekalni wiecznie się kłócą która jest pierwsza w kolejce :dry: tragedia
a co tam u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771392 przez usia
Monia- bardzo mi ciebie szkoda :( będzie wszystko dobrze. Najważniejsze że widziałaś dzidziusia i że z nim jest wszystko ok. Resztę sie wyreguluje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771400 przez danusia87
Gosiu- Zdarza się Najlepszym ;) :*

moniaW- ważne że z dzidzią wszystko oki :) a Ciebie się doleczy, wiem że to nieprzyjemne ten ciągły ból ale on minie a już w maju przywitamy wszystkie Twojego i nasze dzieciaczki ;) :*

usia- moze to tylko jednorazowy wybryk albo zatrucie...szybko minie ;) :*


ja do wizyty jeszcze 2h i 30 min doczekać się nie mogę :D :D :D :D :D dzisiaj bede miała wszystkie badania robione i dostanę książeczkę :) jutro muszę zadzwonić do Kliniki umówić się na badania prenatalne...Któraś z Was robi to? My tutaj w Austrii mamy to obowiązkowe.
No nic do później Moje Kochane trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok u Mojej dzidzi a ja Trzymam za Wasze Maleństwa!



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #771410 przez madziarah3
Hej dziewczyny!
Właśnie wróciłam od lekarza. Widziałam maleństwo. Jest takie malutkie :woohoo:

Tylko hmm, szkoda że niestety nie pasuje mi data porodu do tego forum. Według OM mam termin na 28 maja a według USG wychodzi mi na 3 czerwca- no i powiedział że mam się tego bardziej trzymać bo mam stwierdzone problemy z nieregularnymi miesiączkami itd.
Także chyba muszę przenieść się na inny wątek. No chyba że pozwolicie mi tu zostać :silly:

Tylko troszkę zszokował mnie zapis na usg " czynność serca" bo wynosi 143u/min.
Tak powinno być? Niby on powiedział że jest wszystko ok. I na następne USG mam przyjść za 4 tyg.

A jak tam Wasze wizyty? :)


A to moja modelka :)



Mama Aniołka 24.11.2013[*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771422 przez nati.olsztyn
madziarah- 143 to prawidłowe tętno, więc nie masz się czyn przejmować!!!:-) Śliczna ta Twoja Gwiazdeczka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771424 przez madziarah3
Nati Ufff to dobrze, bo jak patrzę na Julii USG to w tym okresie u niej było 161u/min.



Mama Aniołka 24.11.2013[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771425 przez danusia87

madziarah3
Hej dziewczyny!
Właśnie wróciłam od lekarza. Widziałam maleństwo. Jest takie malutkie

Tylko hmm, szkoda że niestety nie pasuje mi data porodu do tego forum. Według OM mam termin na 28 maja a według USG wychodzi mi na 3 czerwca- no i powiedział że mam się tego bardziej trzymać bo mam stwierdzone problemy z nieregularnymi miesiączkami itd.
Także chyba muszę przenieść się na inny wątek. No chyba że pozwolicie mi tu zostać

Tylko troszkę zszokował mnie zapis na usg " czynność serca" bo wynosi 143u/min.
Tak powinno być? Niby on powiedział że jest wszystko ok. I na następne USG mam przyjść za 4 tyg.

A jak tam Wasze wizyty?


A to moja modelka



Kochana zostawaj z Nami nigdzie się nie przenoś :) a Julcia jest Cudowna !!!!!!!



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771472 przez anuuuusia
madziarah3 masz przepiękną córeczkę :ohmy: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771490 przez danusia87
Ok, no to czekam w poczekalnina moja wizytę. Przedemną 3 babeczki więc pewnie przedłuży się do 19 moje oczekiwanie... ;) ale tak sobie myślę że na dobre wiadomości (taka mam nadzieję) warto i dłużej poczekać :)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #771491 przez Paradise1982
Biedroneczka - przykro mi slyszec o zabiegu Twojej coreczki, ale ciesze sie, ze juz wszystko dobrze!!

Danusia87 - ale masz sliczna coreczke, loczki jak maly aniolek :) no i trzymam kciuki za wizyte, daj znac :)

Agnieszka23 - gratuluje dorodnej fasolki :)

Usia - mam nadzieje, ze juz nie bedziesz sie 'calowac' z Panem Kibelkiem, ja mialam tak 2 tygodnie i nie bylo to w ogole przyjemne :(

Anuuuuusia - oj to dobrze, ze TSH Ci spada, oby tak dalej!!

Kasiunia88 - ale masz fajnych chlopakow, beda ich dziewczyny podrywac! :lol:

moniaW - wazne, ze malenstwo w porzadku, a Ciebie sie podleczy, przynajmniej wiesz, co bylo powodem tych bolu brzucha...

Madziarah - gratulacje fasolki, no i nigdzie nie idziesz! Zostajesz z Nami, bo juz jestes nasza :-D Sliczna corcia :)

Ja mam problem z biodrami, po angielsku to sie nazywa Pelvic Gridle Pain, nie wiem jaki do tego jest odnosnik po polsku, ale boli jak cholera, jak chodze, leze, przekrecam sie na bok, stoje, siedze, masakra. Ponoc to jest spowodowane hormonem relaksyna, i przez to, ze biorda sie relaksuja u mnie nie sa w pozycji, w ktorej powinny byc i kosci sie o siebie ocieraja, czy jakos tak. W kazdym badz razie jutro rano ide do lekarza, bo ponoc jak sie szybko zareaguje i zacznie chodzic na fizjoterapie, to mozna temu pomoc, a jak nie, to moze dojsc do bolu wrecz nie do wytrzymania... Jak nie urok, to sraczka... :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771513 przez nati.olsztyn
Paradise - Ja miałam te bóle bioder w poprzedniej ciąży, chwilami naprawdę trudne do wytrzymania. Ale nic z tym nie robilam, widać za słabo bolało;-)hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771584 przez biedroneczka39
Piękne macie dzieciaczki dziewczynki. Ja moje też pokażę ale już nie dzisiaj.
Byłam na pierwszej wizycie u położnej która trwała godzinę. Na wizycie oddałam siuśki I trzy probówki krwi bleee do badań przeróżnych. Na wszystkie się zgodziłam. Oczywiście pytania o poprzednie ciąże I choroby w mojej I partnera rodzinie. Trochę informacji od położnej, kilka broszur I koniec. Na USG przyjdzie mi list ze szpitala. Położna powiedziała że między 11 a 14 tyg. będę miała I na tym USG zrobią tą przyzierność I coś jeszcze. Po za tym podpisałam że zgadzam się na transfuzję krwi w razie czego. Następna wizyta dopiero 11 grudnia. Miała być 18 ale że do Polski na święta to poprosiłam wcześniej wizytę. Teraz pozostaje mi czekać na USG bo I tak nic nie wiem co z dzidziusiem. Jestem dobrej myśli poprostu. No I dziewczyny termin na 2 czerwca. Mogę zostać z Wami ? :silly: :lol:


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771596 przez Paradise1982
Biedroneczka - no to widzę, ze procedura standardowa, jak u mnie :)
A spróbuj odejść od nas, to Cię złapię!

My dziś powiedzieliśmy Johna rodzicom, oczywiście sie ucieszyli, a jego mama powiedziała, ze przeczuwała, a szóstym zmysłem czuła, ze urodzę dziecko w... kwietniu ! :0 nieźle hehe !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771617 przez Paradise1982
Danusia - jak bylo na wizycie? Czekam na nowiny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771631 przez danusia87
KOCHANE!!!!

Przepraszam że dopiero teraz ale jak wróciłam musiałam pobawić się z corcia, pooglądać prezenty od ginka które dostałam wykąpać małą i położyć spać ;)

Jestem po bardzo szczęśliwa i w końcu czuję że chce mi się jeść. Termin z 23.05 przeskoczył na 19.05 ale lekarz powiedział że będziemy liczyć na 22.05 :) a wiec zostaje z Wami Kochane. Z dzieciątkiem wszystko ok puki co ;)


Biedroneczko- nie wąż nam się uciekać z majoweczek.!!!!!



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl