BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 6 miesiąc temu #771091 przez moniaW
ja też mam dzisiaj wizytę o 12.30 ale pewnie wyjdę po 14 stej bo zawsze jest pełny korytarz ludzi.na szczęście moja koleżanka idzie ze mną więc posiedzimy sobie razem :) ona jest 16 tc,jak dobrze pójdzie to może dzisiaj dowie się jaka jest płeć dzidziusia :) jak wrócę zdam wam relacje co się nowego dowiedziałam,mam tylko nadzieję że ten mój lekarz mnie nie wkurzy..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771095 przez nati.olsztyn
agnieszka - Ja mam wózek z takimi właśnie kołami z przodu, z możliwością ich zablokowania. coprawda nie są dużo mniejsze od tylnych ale są. Zimą w większym śniegu blokuje się koła i jest super. A skretność kół bardzo bardzo się przydaje.:-)także ja szczerze polecam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771103 przez agnieszka_23
zależy od wózka pewnie, ja nie zawsze mam odśnieżone chodniki, dlatego wole duże koła i nie skrętne, z wieloma wózkami miałam przyjemność iść na spacer, dlatego takie moje zdanie ;) no i wiele osób odradza taki zakup, ale zapewne są wyjątki ;-) każdy ma swoje oczekiwania wobec wózka. Ale skoro Ty sobie chwalisz to widocznie nie wszystkie są złe :laugh:
Ale do takich zakupów to jeszcze daleko..

Dostałam wczoraj tą grzechotkę tego fisher price ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771112 przez Gosia27
agnieszka_23 napisał:

zależy od wózka pewnie, ja nie zawsze mam odśnieżone chodniki, dlatego wole duże koła i nie skrętne, z wieloma wózkami miałam przyjemność iść na spacer, dlatego takie moje zdanie ;) no i wiele osób odradza taki zakup, ale zapewne są wyjątki ;-) każdy ma swoje oczekiwania wobec wózka. Ale skoro Ty sobie chwalisz to widocznie nie wszystkie są złe :laugh:
Ale do takich zakupów to jeszcze daleko..

Dostałam wczoraj tą grzechotkę tego fisher price ;)


opinie.wozki-dla-dzieci.com/najlepszy-wo..._kol=&waga=&funkcje=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771131 przez usia
Dziewczyny miałam pierwsze spotkanie z panem kibelkiem. A myślałam że mnie to nie spotka :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771185 przez anuuuusia
Witajcie
Dzieci super.

usia współczuję

Również miałam przyjemność z wózkiem o skrętnych kołach i myślałam, że mnie szlag trafi.

Byłam dziś na kontroli u endo. TSH ładnie spada, ale zbijamy dalej. Ja dopiero za tydzień dowiem się, co i jak z moim fasolem. Bardzo się boję :(
Wczoraj byłam na badaniach zleconych przez gina. Oczywiście nie zapisał mi cytomegalii i różyczki, więc zrobiłam na własny koszt - 140 zł ehh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771194 przez Kasiunia88
Hej dziewczyny :)
U mnie dzisiaj wspaniała pogoda, czuję się coraz lepiej, bo w końcu mija mi I trymestr :) Wzięłam się od rana za porządki w domu i nawet szybko mi poszło, potem jeszcze ugotować obiad i po starszaka do przedszkola. Wszystkie macie cudowne dzieciaczki :*


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771196 przez Kasiunia88
haha chciałam wstawić zdjęcie dzieciaków, ale mi nie wyszło . nie wiem jak mam to zrobić, bo jak daję dodaj obrazek to nic nie wskakuje ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771197 przez agnieszka_23
co do wózków to też jest różnica wózek za 1000 a wózek za 3000zł. Dlatego każdy sam sobie musi ocenić jaki dla niego jest wygodny ;)

anusia- ja na nfz póki co miałam zleconą grupę krwi, morfologię, mocz i test na choroby weneryczne.. na następną wizytę (za 3 tyg) mam zrobić jakieś inne 3 badania i tyle..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771198 przez biedroneczka39
Kasiunia88 nie widać tych twoich skarbów :laugh:


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #771204 przez Kasiunia88

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771205 przez anuuuusia
agnieszka_23 ja miałam grupę krwi, morfologię, mocz, glukozę, TSH i toxoplazmozę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771253 przez Gosia27
Kasiunia88 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


no jakie przystojniaki :kiss: do schrupania :kiss:

ja z badań, robiłam morf,mocz,glukozę,Wr,Hbs,IgG i tyle, gr krwi zalicza z poprzedniej ciązy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771264 przez danusia87
Kasiunia88 - dziewczyny będą Wam wchodzić drzwiami i oknami bo tacy słodcy są Ci Twoi Synowie :)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771297 przez Gosia27
Kretynka roku ze mnie, nie włozyłam węża odpływowego z pralki do wanny! Suma summarum sąsiadka zalana :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl