BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 4 miesiąc temu #817065 przez babajaga0087
Dziewczyny jakoś jestem przerażona tą wyprawką, jak ja sobie dam radę jak połowa rzeczy do dla mnie czarna magia, nie wiem co do czego, kiedy i jak.

Paradise jestem w pierwszej ciąży, obecnie 20 tydzień. Martwi Cię to 5 kg? Mnie lekarka na ostatniej wizycie powiedziała, że tyję idealnie, więc się nie przejmuje, u Ciebie zapewne jest podobnie, skoro pięć kilogramów to książkowa norma w tym czasie, przecież to zrzucimy później, a i tak najważniejsze, że z dzieckiem jest wszystko ok - głowa do góry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817076 przez Paradise1982
Dzieki dziewczyny, od razu mi lepiej, az mialam lzy ze wzruszenia jak to przeczytalam co napisalyscie, Nati chyba masz racje, to hormony, a juz tak dobrze sie czulam, i wiecznie mi sie geba cieszyla. Babajaga, tak jak Ty w 20 tygodniu nie czulam nic, a raczej nie wiedzialam co poczuc, wiec naprawde sie kochana w ogole nie przejmuj, ja czuje od jakiegos tygodnia, a zaczal mi sie 23 tydzien :) Moze tez masz lozysko przodujace i tak jak mnie dzidzia kopie Cie w lozysko zamiast w brzuch? :) Glowa do gory! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817173 przez nati.olsztyn
Paradise Kochana Ty masz łożysko przodujące czy na przedniej ścianie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817176 przez Gosia27
patadise nie smuc sie juz :kiss:
Aczkolwiek rozumiem Cie,bo ja tak plakalam przy pierwszej ciazy kiedy cialo zaczelo sie zmieniac,pelno zyl na biuscie itd,w szoku bylam,a potem sie tak sobie samej podobalam,ze w ciazy czulam sie mega seksi! :lol:

Ja wyprawke zaczne kompketowac ok 30hbd

Polecam strony www.dladzidziusia.pl
www.maluszek24.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817180 przez Paradise1982
Nati na przedniej scianie chyba, z sensie, ze za brzuchem mam lozysko, a potem dzidzie. A to nie to samo? :ohmy:

Gosia - ja sie nawet czulam sexy, ale od wczoraj cos sie zmienilo i czuje sie jak wieloryb i najlepiej to bym sie schowala pod koldre i czekala tam az do porodu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817181 przez marcynia
Hej hej hej !! Mój mały lata czasami jak szalony, brzuch mi wiruje!! ale jazda!! przykladam rękę i mam fale dunaju :P

Witam nowe mamy !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817185 przez karla2102
Paradise kochana nie smutaj się, ja też przytyłam od początku dziewczyny 4,6kg ale jeszcze mi to nie doskwiera... Moja siostra mówi że mało przytyłam ona w ciąży na koniec miała 30 na plusie heheh także z nami nie jest źle... Ja tez mam łożysko na przedniej ścianie ale czasem czuje mocne kopniaki dzisiaj bardzo często... widać synek inaczej się ułożył

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817208 przez Paradise1982
Gosia - jak w takim badz razie sobie poradzilas z zaakceptowaniem swojego ciazowego ciala?

Marcynia - ale fajowo! :)

Karla - ja tez od paru dni czuje mala jak mnie kopie w koncu, nawet John jak przylozyl reke, to poczul, wiec chyba sie dzidzia u mnie tez sie ulozyla inaczej :)

Jeszcze pol godziny i do domu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817217 przez nati.olsztyn
Paradise No właśnie to nie to samo i się przestraszylam bo łożysko przodujące to poważna sprawa (łożysko polozone blisko szyjki macicy). Tylko nie myslcie ze się wymądrzam!!!:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817218 przez Paradise1982
Nati - ale ze mnie gapa hahaha :) Nie mam przodujacego, tylko mam z przodu hihihi :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817219 przez Uśmiechnięta86
Paradise kochana 5 kg to idealnie:D
Większe bioderka to normalka miednica się rozchodzi.
Ja mam 3,5 cm szersze biodra niż miałam i płaczę tylko ze szczęścia z tego powodu bo mam nadzieje że to ułatwi przechodzenie dziecku :P;D

Jak mi ktoś mówi że przytyłam to się chwalę ile i mówię TAK z usmiechem , bo 5 kg na 22 tydzień to można się chwalić takim wynikiem :D

A na humorki meliskę sobie pij bo stres zdrowy nie jest:*:*

Buziaczki Pocieszaczki dla Ciebie:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817224 przez nati.olsztyn
Paradise Tylko więcej mnie nie strasz!!!:-P Jak nastrój? Ja parę dni temu ryczałam jak glupia z byle powodu że aż mąż się wkurzal ze nie wie jak ma mi pomóc bo co nie powie to ja ryczę;-)

Dziewczyny. macie też tak?- Wieczorami jak tylko się położę, choćby na krótką chwilę, to mam wielki problem ze wstaniem tak mnie cala miednica okropnie boli...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817229 przez syla00
Ja mam jakieś 2 kilo więcej dopiero. Za 2 tygodnie mam wizytę u gina to może na ważeniu będzie trochę więcej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817230 przez syla00
nati.olsztyn to mój mąż mówi, że co nie powie to ja krzyczę :lol: bo ja to czasami taka nerwowa jestem, że sama nie wiem o co mi chodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817234 przez nati.olsztyn
syla Ja też czasem chcę krzyczeć ale się powstrzymuję;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl