BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 4 miesiąc temu #815572 przez beaciaa
Danusiu musi byc i będzie dobrze! Może zostań w klinice i Ci jakoś pomogą kochana:*
Mogę Cię pocieszyc, że nie tylko ty ciężko to znosisz.. U mnie kręgosłup wysiada na maksa będę musiała iśc do lekarza i coś z tym zrobic bo już teraz boli przy przekręcaniu się z boku na bok czy wstawaniu z łóżka, a co później :(

Witam nową mamusię :)!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815602 przez Gosia27
Witam nowa mamusie,opowiedz cos o sobie :)
Danusia jak sie dzis czujesz? Biedna,nawet nie masz jak odpoczac kiedy jestes sama z mala. Wykorzystaj weekend i pomoc meza :kiss:

Ja sie mecze nadal z przeziebieniem,a zwlaszcza z zatokami,stosuje juz leki dla niemowlat bo domowe metody zawiodly :( juz ktoras noc z rzedu nie spalam,tylko spacerowalam po mieszkaniu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815607 przez moniaW
dziewczyny wracajcie szybko do zdrowia :kiss: ja na razie dobrze się czuję zero dolegliwości ale u mnie to idzie falami parę dni jest ok później parę gorzej i tak w kółko :dry:

Gosia wiem co przeżywasz,zatoki są straszne :( też to przechodziłam na początku zimy,najgorsze że nie można brać żadnych tabletek na ból głowy a czujesz jakby ci ją rozsadzało :( domowymi sposobami przeszło mi po 2 tygodniach.mi pomogły inhalacje nad miską z gorącą wodą i paroma kroplami amolu może tobie też pomogą :kiss:

nasze maleństwo wierci się już codziennie zwłaszcza rano i wieczorem kiedy leże na boku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815622 przez danusia87
Hej Kochane,

dziekuję za słowa wsparcia...brzuch nadal boli ale nie tak strasznie jak wczoraj...jakoś funkcjonuje ale podejrzewam że nie na długo tak dobrze się czuję bo nasz mały Marcel lubi układać się w poprzek tak aby jego głowa uwierała na nerkę i jajnik z lewej str....niestety jak dzisiaj bede miała popołudniu taki ból muszę wracac do kliniki i moze źle zrobiłam że wczoraj nie zostałam moze dowiedziałabym się czegoś jeszcze choć badania zrobili okazało się że mam jakąś lekką infekcję też. Dzięki Bogu szyjka macicy prawidłowa czop śluzowy też wszystko ok.! Teraz tylko zostało leżeć...

Dziekuję dziewczynki że Mam Was Tu wszystkie i mam z kim o tym porozmawiać :*:*:*:*:*



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815638 przez sela
danusiaTo rzeczywiście nie za fajnie współczuje ci kochana.Ale jak bedzie cie tak bolec to sie nie zastanawiaj ic do tej kliniki to nie ma sesu sie tak meczyc a tam sie toba zaopiekuja.Daj znac jak sie czujesz

ewka Witaj :) czy u ciebie juz wiadomo kto zamieszkuje twój brzuszek?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815702 przez 1Ewka
Sela tak wiem będzie chłopczyk..:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815706 przez usia
Danusia tak mi ciebie szkoda kochana. Marcelkowi jest wygodnie a ty cierpisz. Miejmy nadzieje że znajdzie sobie inna wygodną pozycję i ulży mamusi.
Mnie moja kochana dzidzia obudziła o 4 rano kopniakiem. Zasnęłam i rano znowu mnie obudziła kopniakiem. Już nie daje mamie pospać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815709 przez usia
ewka witam nową mamusie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815718 przez beaciaa
Danusia- dawaj tylko znać co się dzieję :)! Damy radę, w końcu to nie nam ma byc teraz wygodnie tylko naszym małym rozrabiakom w brzuszkach :P

1Ewka- oo kolejny chłopak :)) Gratuluję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815734 przez danusia87
1Ewka Witaj w naszym gronie!!! Opowiedz coś o sobie ...;)

beaciu dziekuję za miłe słowa wszystko teraz ok ale jestem na lekarz przeciwbólowych...udało mi się przespać 1,5h bez bólu :D także ok zaraz biore się za jakieś sprzontanko puki mała śpi...;)

usiu masz rację tym naszym Dzieciątkom musi być dobrze...tyle ze ja przy każdej ciąży już tyle wycierpiałam wczoraj miałam chwile zwątpienia ale teraz jak nei boli już jest dużoooooooo lepiej ;)


A swoją drogą zauważyłyście ile w maju chłopaczków będzie ;D no tak będą miały dziewuchy w czym wybierać ;) :*



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815796 przez beaciaa
Wysyp chłopaków :))

Dziewczyny zaczynam poszukiwania wózka i teraz moje pytanie czy macie jakieś doświadczenie co do tych dwóch wózków:
allegro.pl/wozek-x-lander-x-move-3w1-bes...rba-i3823453802.html
allegro.pl/2w1-jedo-bartatina-alu-plus-e...awa-i3842459898.html
Potrzebne mi Wasze opinie mamuśki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815806 przez nati.olsztyn
beaciaa My mamy Tako Lungo i jesteśmy ogólnie zadowoleni. Dla mnie skretne koła to bardzo przydatna sprawa. :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815824 przez babajaga0087
Cześć Dziewczyny,
nie było mnie tu bardzo dawno, w każdym razie przypomnę się - mam termin na 31 maja :) Więc pewnie z Was wszystkich najdłużej będę czekać na radosne spotkanie :)
Przeleciałam szybko kilka ostatnich stron forum, bo nie mam czasu niestety śledzić go na bieżąco :(
Widzę, że pisałyście sporo o tym, jak Wasze dzieciaczki dają o sobie znać i zaczęłam się właśnie martwić, bo ja jeszcze nic nie czuję, albo po prostu nie umiem poznać ruchów maleństwa, w końcu to moja pierwsza ciąża... Byłam tydzień temu na USG i wszystko jest dobrze, ale skoro dzisiaj zaczyna mi się 20 tydzień to chyba powinnam już coś czuć?

Któraś z dziewczyn pisała, że jej maleństwo waży już coś ponad 500 gram! A moja dopiero 200, mam nadzieję, że rzeczywiście wszystko jest ok...

Ano i u mnie będzie dziewczynka, Wiktoria (imię czeka już na nią od 10 lat :D)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815834 przez 1Ewka
hmm... co ja mam osobie opowiedzieć...:) mam 30 latek i bardzo się cieszę że rośnie we mnie mała istotka :) bo jeszcze imię dla mojego chłopczyka nie wybrane, ciężko się zdecydować...:)
u mnie to 21 tc i maleństwo od dwóch tyg intensywnie daje znać o sobie szczególnie jak mamusia idzie spac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815989 przez nati.olsztyn
Hej Kochane! My dziś wieczorkiem wybraliśmy się z mężusiem i synkiem do marketu na większe zakupy i tak na spokojnie sobie chodziliśmy że zeszło nam 2,5 h.;-) A od rana jeszcze sprzątaliśmy mieszkanko zatem teraz leze i cierpię... Cała miednica straszliwie boli przy każdym ruchu... o samodzielnym przywróceniu się z boku na bok nie ma mowy... Też tak macie czasem jak zaszalejecie z chodzeniem?

danusia Jak u Ciebie? Ból nie wrócił mam nadzieję...

Gosia Jak Ty się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl