BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #816408 przez Aguśka88
Ja zamiast spać, bo o 4:45 musze wstać to popijam sobie kawkę....zbożową :) A jutro w pracy będę narzekać że jestem zmęczona,no ale co mam zrobić jak nie chce mi się spać....

Syla Witamy nową mamusię :) :)
Ojej, dużo przeszłaś, ale dobrze że teraz jest wszystko ok i będziesz miała zdrowego synka :) Wybrałaś już imię?
Co do ciuszków to jeszcze nie gromadzę,niedługo zacznę, kurcze już zapomniałam jak to ma wyglądać ilościowo....pewnie kupie wszystkiego za dużo, ale z tego co pamietam bodziaki i śpiochy i pajacyki sa najważniejsze , tego używałam najwiecej. nie wiem ile mam kupić ciuszków "newborn" Bo z tego co pamietam to na poczatku te 0-3 miesiace były za duże.

Paradise
Super tabeleczka, bardzo przejrzysta, no i gołym okiem widac zdecydowaną przewagę chłopaków, fajnie zrobiłas z tymi kolorami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816413 przez syla00
U nas imię to będzie problem bo mojemu mężowi żadne się nie podoba z tych co mu proponuje :) Ale takiego wybranego to jeszcze nie mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816432 przez Paradise1982
A ja chcę Victoria, a mój wciąż kręci nosem, ech...

Dobranoc dziewczyny, czas iść spać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816474 przez danusia87
syla widzę ze dużo przeszłaś tak jak i ja...to też moja 3 ciąża w pierwszej było ok 2 poroniłam w czerwcu 2013 a teraz bede miała zdrowego synusia Marcelka :)

U nas w Austrii dzisiaj Święto w Anglii chyba nie Paradise ? A szkoda że tu jest wolne i wszystko pozamykane bo poszłabym coś kupić maluszkowi :)
Ja wczoraj do 24 siedziałam z mężem i szukaismy pomysłów na pokój dla Olivii i Marcelka :) i puki co zostaliśmy na etapie pojedziemy do sklepu zobaczymy farby i w tedy zadecydujemy...:)

A dzisiaj błogie lenistwo na kanapie rolady wołowe kluski śląskie buraczki i kompot mam z wczoraj trzeba tylko ugrzać...na spacer sie nie zapowiada bo ciągle pada od 2 dni...także nie pozostaje nic innego jak tylko zabawy z Olivią i szukanie dalszych inspiracjii na cały dom ...chcemy zrobić teraz remont puki mam jeszcze troszkę sił choć i tak nie mam ich wiele, jak z Olivią byłam w ciąży do ostatniego dnia mogłam góry przenosić teraz kompletnie nic nie zrobię a jestem śpiąca brzuch twardnieje i w ogóle ból się pojawia!!!
Ahhh każda ciąża inna.... ;)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816484 przez babajaga0087
Beacia - to Ci współczuję, wiem jak ból kręgosłupa może być okropny, parę razy się z takim zetknęłam. W ciąży to chyba niestety normalne, że przez obciążenie naszego kręgosłupa jeszcze bardziej przypomina on o sobie :/

Ja póki co mam inny problem - chwilami (czasem tylko raz na 1-2 tygodnie) boli mnie strasznie tu w mostku, między piersiami, wczoraj w sklepie nagle poczułam taki przeszywający ból, nie do zniesienia, pytałam bratowej - mówiła, że też tak miała i nawet w szpitalu była z tego powodu ale powiedzieli jej, że to normalne i, że wszystko jest dobrze.

Paradise - a to masz fajną sprawę z tymi ćwiczeniami, dużo radochy pewnie przy tym:), ja niestety nie mam takich możliwości, więc ćwiczę z panią na youtubie :)
Staram się tak 4-5 razy w tygodniu 2 różne zestawy przećwiczyć, od 1-3 są trudne i dla mnie były za ciężkie, ale od czwartego są już takie fajne, np. 10 jest super - taki aerobik, oczywiście nie mam hantli ale zastępuję je dwoma 0,5l butelkami z wodą mineralną :D
A powiedz, dlaczego mąż kręci nosem na imię Victoria? Ja się zastanawiałam jeszcze nad Emilią albo Tosią, Emilka podoba się mężowi, ale na Tosię się nie zgodził. Mimo wszystko mam jakiś sentyment do imienia Wiktoria, podoba mi się od wielu wielu lat i zawsze chciałam mieć córeczkę o tym imieniu.

Syla - helloł :) Widzę, że mamy bardzo podobne terminy porodów, mój to 31 maja, lekarka mówiła mi, że równie dobrze może to być 1,2 czy 3 czerwiec :)

Ale się rozgadałam,
pozdrawiam i życzę miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816485 przez 1Ewka
Dziękuje za miejsce w tabelce..:) Uzupełniam dane rocznik 1983 miejscowość Libiąż

U Nas tez jest problem w wyborem imienia..:) dla dziewczynki nie było by problemu natomiast to co podoba się mnie nie podoba się mojemu mężowi..:( no nic jeszcze 4 misiące i musimy się na coś zdecydować..:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816497 przez danusia87
babajaga kochana nie cgce straszyc ja tak mialam w 1 ciąży i przeszlam 3dni badan non stop dopiero po specjalnym usg z głowicą dla nowonarodzonych dzieci okazalo sie ze to zapalenie zastawiki w żołądku problem zniknął po podaniu antybiotyku... leżałam w Klinice jeszcze 2dni bo musieli sie upewnic że z coreczla wszystko ok jest ... ale to był mój przypadek



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816507 przez Paradise1982
Babajaga - ach nie wiem, mowi, ze podoba mu sie to imie tylko na 75%, wolalby Sophie, ale jak poronilam poprzednia ciaze, to tak mialaby sie nazywac dziewczynka (jesli by byla, chociaz to byl 9 tc) i jakos nie chce corki nazywac tak samo, bo czulabym sie, jakby to bylo jakies zastepstwo... Ale spoko, probuje codziennie o to walczyc... ;-) On chcial Chloe, ale powiedzialam, ze nie ma takiej mozliwosci, bo nasze dziecko jest pol polskie, pol angielskie i ja chce, zeby moi rodzice tez mogli wnuczke nazywac bez problemu z zapamietaniem.

Fajne te Twoje cwiczenia, moze sobie tez zafunduje dzis wieczorem, a co tam :)

Danusia - niestety, malo religijna ta Anglia, hehe, i siedze w biurze :dry:

1Ewka - bardzo prosze :) Potem wstawie tabelke, bo teraz jestem w pracy.

No nic, ide porobic jakies platnosci, faktury czekaja :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816517 przez babajaga0087
Kurcze... a w którym miesiącu ciąży tak miałaś? Chociaż może to nie ma znaczenia :(
Muszę powiedzieć swojej lekarce o tych bólach, bo występowały często tak w 3 miesiącu, później ustały, teraz zaczynam 5 i własnie po długiej przerwie znów je poczułam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816520 przez babajaga0087
Paradise - jasne, rozumiem. Wiesz, mój na początku też chyba nie był przekonany do Wiktorii, uważał, że to takie wyniosłe, poważne imię, ale jak mu przetłumaczyłam, że w końcu kiedyś nasza córeczka dorośnie to chyba się przekonał. Może to kwestia czasu, dla dziadków imię Chloe rzeczywiście może być średnio do przyjęcia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816524 przez danusia87
babajaga idź i powiedz co Cię martwi powiedz że koleżanka też miała takie bóle promieniujące tylko mi sie zaczelo jak tobie a potem ciagle nie ustajacy ból był...tragedia nawet odbić sobie nie umiałam...



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816543 przez karla2102
Witam;)
Danusia współczuje ci kochana :) dobrze ze już lepiej się czujesz...
Paradise super tabelka hehe przewaga chłopków..
Nowe forumowiczki witam was gorąco;)
My już wybraliśmy imię dla naszego synka będzie DOMINIK;))) od wczoraj nasze szczęście daje o sobie bardzo mocno znać heheh że aż mam dreszcze no i zaczęła robić mi się kreska na brzuszku..... reszta u mnie po staremu czyli wszystko dobrze;))) :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816556 przez Mmusia
witam
Ja też już podawałam, że będzie chłopczyk i termin na 23 maj ale będę miała jak syla00 syla00 planową cesarkę (bo chce mieć pewność że dzidzia będzie bezpieczna) więc jakiś tydzień wcześniej może wypaść termin.

Tobiasz i Tymoteusz Nasze Największe SKARBY



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816568 przez Gosia27
Witam nowe mamusie,jak dobrze,ze nas przybywa :kiss:

Dzis mam pierwszy w tej ciazy dzien kryzysowy. Nie mam sily stac na nogach,jest mi slabo i duszno...okropnie. do tego ciagle meczs sie z zatokami :(

Nadrobilam wasze posty ale wybaczcie ze nie odpisze na nie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816570 przez danusia87
GosiuKochana Nasza wracaj do siebie jak najszybciej ;*



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl