BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #829408 przez Uśmiechnięta86
Cześć dziewczyny :D

Danusiu- uważaj na siebie po malutku wszystko rób. Czekam na te foty:D

Agusia- Ja mam 157 cm wzrostu dlatego mało ważę - jestem niska po prostu a nie tam jakaś chuda:P Pupsko i uda mam miekutkie hehhe Teraz jestem myślę wagi prawidłowej :P + z dużym brzuchem :P
dziś wyślę wam fotkę jak wrócę do domu...bo brzuch urósł :P - to się pochwale jaki dźwigam baniaczek hehhee

malec-piękna pościel !!!

Ja już nie mogę doczekać się kwietnia kiedy wszystko do domu dla dzidziusia zniose i zaczne jego kącik w naszym pokoju organizować:P

Zostawiam to na koniec bo właśnie wtedy będę potrzebowała zająć czymś myśli :P Żeby nie myśleć o głupotach czy porodzie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829454 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

ja jak narazie nie jestem w pracy, bo ide do lekarza,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:angry:

Karla - mnie tez moja kopnela wczoraj w pecherz, auuuuuuuuuu, bolalo...

Nati - mnie najbardziej jest sie podoba odcien drugi :)

Sela - masz racje, leci ten czas, leci. Chociaz do 12 tygodnia mi sie dluzylo, potem do 20 tygodnia (bo USG polowkowe), ale od tego 20. to normalnie jak z procy strzelil!
Ja tez juz sie nie moge doczekac, az zobacze moja coreczke, juz jestem w niej zakochana!

Usmiechnieta - ja nie czuje kopniakow przez sen, nie wiem, czy to dobrze, czy zle, ale nie zdarzylo sie jej mnie obudzic.

OlgosAmigos - mnie czasami boli zoladek, ale wydaje mi sie, ze mala mi sie o niego opiera, czy cos...

Aguska - ojej :( Tak mi przykro z powodu choroby Twojej coreczki. No i pech i z telefonem i z autem! Nieszczescia ponoc chodza parami :/
A Ty kiedy idziesz na macierzynskie? Musialas juz powiedziec szefowi?

Malec - wow, ale cudowny zestaw! Mi tez zakupy ubranek sprawialy straszliwa przyjemnosc :)

Danusia - hurra! Ciesze sie, ze malowanie zakonczone :) No to teraz czas na troche odpoczynku!

Monia - koniecznie powiedz nam, kto tam mieszka w brzuszku :-) Wspolczuje Twojej kolezance, ale wazne, ze z dzidzia ok.

Usmiechnieta - czekam na fotke :) Kurcze, masz racje, brzuchy rosna, moj sie robi coraz ciezszy. Ufff....
My sie przeprowadzamy 1 marca, a 14 marca ide ostatni raz do pracy, wiec bede miala co robic z czasem, zeby nie myslec :)
Bede nas rozpakowywac i przygotowywac wszystko dla malej :)

Zycze Wam milego dnia, u nas pogoda typowo angielska - pada deszcz.

Buziaki! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829499 przez Gosia27
hej dziewczyny przeczytałam Was pobieżnie, ale nie mam za bardzo czasu bo Zojke mam chora,dosyć wyskoko za gorączkowała i musiałam z nią i do kardiologa pojechać,jak się uspokoi to napisze,buzi :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829576 przez Uśmiechnięta86
Paradise-
Szybkiego powrotu do zdrowia...
eh te "tam" to są strasznie nieprzyjemne!!! Tez to miałam...
Oby Ci szybko przeszło:*:*:* Buziaki dla Ciebie :*

U nas prawdziwa zima nadeszła --wszystko w śniegu!!! i mrozie :P
Kraków nareszcie zasypany!!!

Gosiu- Buziaki dla małej i dla Ciebie ::* bądź dzielna jak zwykle zresztą:D!!!
Zdrowia dla całej rodzinki:*

U mnie szef chory i 2 pracowniki ;/
Wszyscy chorują- Ubierajcie się na cebulkę i ciepło kochane!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829674 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

bylam u lekarza w zwiazku z "tym tam na dole" i dostalam globulke na noc, wiec jutro juz mi bedzie lepiej :)
Ale za to dostalam zwolnienie od lekarza na 28 dni na te moje biodra, w szoku jestem! Ale fajnie, z checia poodpoczywam :)

Gosia - trzymaj sie tam, zdrowka dla coreczki!

Usmiechnieta - och... uwazaj tam na siebie z tymi chorobskami :(

Ja sie obijam, szczerze mowiac z wrazenia nie wiem, co mam ze soba zrobic, tyle wolnego? Szok! :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #829691 przez mowmimama
Cześć :)


w pracy jeszcze siedzę, ale mam chwilę wolną, więc korzystam :)

Kolejny miesiąc ciąży zaczynam z nowym dodatnim kg;p ważę w sumie 59kg, 4 kg na plusie ;D nie jest tak źle, bo we wszystko się mieszczę, chociaż w sumie nie pierwszy raz tyje 4 kg ;p więc co mam się nie mieścić;p w jedynie w co nie wchodzę to w niektóre moje sukienki, w biuście są za małe:)

ja to nie wiem jak mój teraz jest ułożony, bo za każdym razem czuję go z innej strony brzucha :P

Po przyjściu do domu też zmierzę brzuch ;D marcynia

Uśmiechniętaale ruchliwy ten Twój bobasek!! :):)

Danusiano to teraz będziesz mogła trochę odetchnąć :) i też czekam na zdjęcia :P

Paradiseo proszę jakie zwolnienie, odpoczniesz :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829796 przez moniaW
jestem :)
w końcu wyszłam zadowolona z wizyty od mojego doktora,dzisiaj był dla mnie miły jak nigdy ale pewnie dlatego że przyszłam z mężem :)
ogłaszam że będziemy mieć córeczkę - Alicję :woohoo:
Paradise możesz nareszcie dopisać mnie do tabelki,będzie więcej różu :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829825 przez Kasiunia88
Hej dziewczyny :) Nic nie pisałam aż od listopada, ale co chwila Was podczytuję. Nie mam jakoś nigdy weny, żeby cokolwiek napisać chociaż kilka razy się już za to zabierałam. Widziałam, że sporo dziewczyn przybyło. U mnie już 26tc i 4 kg na plusie, z dzidzią wszystko w porządku..ma być dziewczynka :lol: byliśmy na 3d, ale jakoś nadal nie mogę w to uwierzyć. Stwierdziłam, że dopóki nie urodzę to nie uwierzę. W domu mam szpital, bo moi chłopcy chorują ;/ jeden biegunka i wymioty, drugi gorączkuje. Czytałam, że Wasze pociechy też chorują więc pewnie też chodzicie niedospane jak ja. Pozdrawiam Was wszystkie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829831 przez OlgosAmigos
moniaW gratuluję córci :) no i piękne imię!mi też się bardzo podoba dla dziewczynki :) my może w przyszłym tygodniu się dowiemy co tam się we mnie skryło :blink:

Dziewczyny jak mnie kręgosłup dziś boli!!!no koszmar jakiś!wcześniej pobolewał tylko a dzisiaj to żadna pozycja nię odpowiada :( ani siedzieć ani stać,leżeć to i owszem jakoś,ale przecież nię można cały dzień...

Nie wiem jak tam u Was świat za oknem wygląda ale ja przyjechałam trochę na wieś do rodziców i nię wiem jak i kiedy odjade bo co nas trochę odśnieżą to za parę godzin znów to samo...zaspy po pas!większość dróg nię przejezdnych...no ale cóż! "taki mamy klimat"! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #829988 przez nati.olsztyn
Hej Mamusie! U mnie dziś słaby dzień. Boli mnie straszliwie miednica i kręgosłup, a co gorsze co jakiś czas łapał mnie nerwoból w jedną lub drugą nogę. Musiałam dziś trochę ponosić Synka, bo przeziębiony i tak go na przytulanie i noszenie wzięło no i popoludniu już miałam nieprzyjemne efekty.


Olgos U nas zima w pełni. Coprawda dziś tylko -10, ale okropnie wieje więc odczuwalna temperatura zdecydowanie niższa. Śnieg też troszkę posypał w ciągu dnia. My z Dawidem nie ruszamy się z domu od paru dni.



Moniaw Gratuluję Córeczki! Cieszę się że wszystko dobrze!:-)


Kasiunia Fajnie że do nas wrocilas!:-) Dużo zdrówka dla chłopców! Gratuluję Córeczki w brzuszku!:-)



Danusia To się wreszcie doczekalas końca. Jeszcze sprzatanko i będzie super. Tylko się nie przeforsuj. Dla mnie zawsze sprzątanie po remoncie to był najgorszy jego etap. Trzymaj się!

Paradise To sobie odpoczniesz!:-)


Mowmimama Nasze Bable jeszcze teraz często zmieniają pozycje. Chociaż już powoli zaczynają mieć coraz mniej miejsca. Ja już jestem ponad 7 kg do przodu.


Gosia Dużo zdrówka dla Córeczki!


Spokojnej nocy Kochane!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830087 przez Uśmiechnięta86
Cześć kochane!!!

Jak się dziś czujecie?
Ja idę dziś do fryzjera- rudy trzeba odświeżyć, odrosty zamalować i podciąć kłaki:P
Postanowilismy z mężem kupić kamerę po tym filmiku:

w przeglądarce pierwszy filmik - go pro baby wystarczy wpisać.

Paradise-kuruj się "tam" i odpocznij na L4 :P
Mnie cos kłuje "tam", więc pewno też mnie czeka to samo;/
Idę do lekarki za tydzień to jej powiem.
Odpocznij kochana...poczytaj książkę,idz na spacerek, szyj, szydełkuj, graj na instrumencie i wypij herbatkę :D
Ja bym tak zrobiła... gdybym miała czas... hehhehe

MoniaW- gratuluje córci.
Kasiunia88-czosneczek jedz. U mnie chorzy kasłają na mnie ale jakoś pomarańcza natką pietruszki i czosnkiem się ratuje.

Olgos- ja dziś cierpie na kręgosłup;/
Chodzę w pracy bo jak siądę to potem wstać nie mogę lędżwia tak cisną. Spałam cała noc na jednym boku i oto skutki...;/

Danusia- eh po remoncie nie lubię sprzątać bo ten pył i kurz do nosa włazi;/
Współczuje !!!

mowmimama- eh...no syneczek to kopniaczki takie zasadza że mam czasem łzy w oczach.
Nie mam żadnych wątpliwości on się ułoży jak chce i kiedy chce:P
Nie boję się o ułożenie główka u dołu bo on ma dużo siły i litości nie zna hehhe

Kopie co dzień gdzie indziej i robi obroty 180 stopni .
Co kilka dni robi 360 obrót- bolesne prężenie i kłócie mam wtedy i stoje bez ruchu bo to przerażające uczucie... I nagle łubu dubu nogami asymetria brzuch a znika i on sobie siedzi tam zadowolony :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830100 przez agnieszka_23
Witajcie


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


wczoraj prawie cały dzień nie czułam Maluszka- raz jedyny się ruszył.. ułożony jest miednicowo, ale ma czas na obroty. Koleżance obrócił się w dniu porodu i musiała mieć cesarkę.

ja mam termin z usg i OM na 13 maja, nie mam żadnej rozbieżności.

ja kupiłam szydełko, uczyłam się na nim robić- na początku na grubszej włóczce... aale TRAGEDIA !! totalny brak zdolności mam ! :(

co do wagi jestem na + 3,5 kg

ja mam pytanie do mamuś, które mają już maleństwa w domu.. Kochane ile czasu Wasze dzieciaki nosiły poszczególne rozmiary ubranek: 56, 62, 68, 74 ;) ?

ja wózka nie wybierałam.. totalnie nie mam do tego głowy.. jeszcze teraz męczę się z tą pracą magisterską.. dobrze, że chociaż w pracy na L4 jestem, bo tak to nie wiem jakbym dała radę..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830129 przez nati.olsztyn
agnieszka Kochana, sporo przechodzisz Bidulko! Trzymam za Was kciuki. Ważne jest to, tak jak lekarz mówi, że druga nerka zdrowa. A jak Maluszek się urodzi to zrobią mu diagnostyke tej chorej i może też się okazać że nie jest aż tak źle. Wiem że nie jest Ci teraz lekko ale spróbuj się choć trochę cieszyć tą ciążą i Maleństwem:-) Kochanie, pamiętaj, że myślami jestem z Tobą!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830150 przez karla2102
Aga jestem z toba bardzo mi przykro sie zrobilo:( ale kochanie nie zamartwiaj sie bedzie dobrze wierze w to:)
U mnie po wizycie wszystko w porzadku maly ma 747g lezy posladkowo i nawet udalo sie jego pieknej buzce cyknac fotke w 3d.. taki pultyniasty hehe;) juz nie musze brac luteiny i bardzo sie z tego ciesze.. na plusie jestem 7kg sporo juz hehe;) komputer nam sie popsul takze pisze z kom a nie lubie wrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830155 przez Gosia27
Agnieszka kochana przytulam Cie,wiem jak trudno jest się oswoić z diagnozą lekarza, ale chce Ci powiedzieć że do rozwiązania jeszcze sporo czasu jeszcze może się wszytsko wyprostować,u nas w rodzinie kuzynka mojego R przechodził ato sama,mała od razu po porodzie przeszła zabieg i obie nerki dobrze pracują,wiem, że to żadne pocieszenie ale my z Zosię Cię wspieramy i zabraniamy się smucić! bo dzidzia też odczuwa wszytsko co się dzieje w koło... :kiss: ...

I kto to mówi, mała mnie tak wyprowadziła z równowagi bo ani jeść ani pić przy tej infekcji,wyszłam o 4 z sypiali bo już miałam jej dosyć :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl