BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #827561 przez Uśmiechnięta86
nati- ja mam rano rwanie po bokach w pachwinach (bardzo mocne)
potem po 15 minutach jak wstanę przechodzi... ale brzuch tak ogólnie to pobolewa mnie włąśnie jak przy okresie.
Mocniej tylko jeśli się zmęczę.
Wieczorami jak się położę czuję już tylko jak młody ciśnie mnie nogami...też nieprzyjemne i porównywalne do bóli okresowych;/

Ja jestem ciągle na luteinie i 4 razy dziennie asmag forte zjadam(bo też miałam te bóle jakby okresowe i mocne;/). No spa nic mi nie pomagała mi.
Może Twój lekarz też dałby Ci Luteine i ten magnes?
Bo mi to pomogło usmierzyć bóle, do niewielkich i znośnych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827563 przez OlgosAmigos
nati.olsztyn ja mam częste skurcze chyba te Braxtona-Hicksa...brzuch, a właściwie macica wtedy tak twardnieje, jak leżę na plecach to nawet takie dziwne kształty przybiera :huh: dla mnie nie są one zbyt bolesne, bardziej nieprzyjemne, ale każdy może odczuwać inaczej...biorę nospę dwa razy dziennie bo były naprawdę bardzo uciążliwe, ale ostatnio jakby się "wyciszyły" i chyba zacznę odstawiać...może u Ciebie zaczęło się to samo :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827658 przez mowmimama
Cześć :))

ja dzisiaj miałam wolne od sprzątania ;D byłam w sklepie oglądać wózki, i chyba zdecydujemy się na mutsy 4rider, tylko zapomniałam się zapytać ile cm ma gondola. Bo na każdej stronie pisze inaczej;| a tak to nic specjalneg u mnie się nie działo, o 15 poszłam do wujka na obiad, parę godzin posiedziałam. Później Antosiowi puściłam muzykę, znalazłam stację radiową dla kobiet w ciąży w internecie ;p luzowaliśmy się przez godzinę :P a jutro wybieram się na obiad do teściów;p fajnie, że w weekendy nie muszę obiadów robić:P


Danusia ślicznie ślicznie!!:):):)

OlgosAmigos słyszałam, jak się puszcza stale ten sam kawałek/kawałki to maluszek po urodzeniu rozpoznaje i się uspakaja przy nich, ale nie wiem czy to prawda :)


sela może zmień firmę kremu/? może nie pomoże, ale zawsze chyba warto zmienić ten po którym i tak Ci wyszły:)

nati.olsztyn ja póki co cały czas dobrze się czuję, nie mam żadnych dolegliwości. Jedyna moja dolegliwość, to poranne mdłości na widok mleka i kożuchów ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827663 przez nati.olsztyn
Bralam asmag, ten zwykły na twardnięcia brzucha, ale po ostatniej wizycie i badaniach lekarz mówił że mam skończyć opakowanie i mogę odstawic. Ale kupię jutro lub w poniedziałek i zacznę znów lykac, może pomoże. Nospe biorę doraźnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827694 przez moniaW
cześć dziewczyny dawno mnie tutaj nie było ale nadrobiłam wszystkie posty i jestem z wami na bieżąco :)
ostatnio nie miałam weny do pisania...moja koleżanka która jest w 29 tc po raz drugi dostała plamienia i wylądowała w szpitalu :( lekarze mówią że będzie musiała leżeć do końca ciąży,strasznie się o nią martwię bo ciężko przechodzi tą ciążę :(

mnie trochę pobolewa kręgosłup a jak chodzę to ciągnie mnie po bokach brzucha,chyba się skóra rozciąga i dlatego...smaruje się codziennie i jak na razie nie mam żadnych rozstępów zobaczymy co będzie później :blink:
wczoraj poszłam z mężem i naszym psem na wieczorny spacer ale dostałam takiego bólu w podbrzuszu że musiałam usiąść na ławce,na szczęście szybko mi przeszło.przez tą moją koleżankę w szpitalu mój mąż panikuje przy każdej mojej dolegliwości,chucha na mnie i dmucha :blush:

Danusiaśliczny brzuszek,wyglądam podobnie :) jak na razie mam 4 kg na plusie.

dziewczyny piszecie że wasze maleństwa was kopią,wiercą się i kręcą a moje jakieś takie mało ruchliwe jest,rzadko kiedy je czuje,może raz dwa razy dziennie i to tak leciutko :( wizyta już w środę mam nadzieje że wszystko jest ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827697 przez Gosia27
Hej kochane
Co do bolu brzucha to wlasnie czesto jest jak na @ :dry: juz myslalam ze cos nie tak ale widze ze i u Was tak sie dzieje.
Brzuch coraz bardziej widoczny,maly puka najczesciej wieczorami. Rafal wybral imie,chce Adama...zgodzilam sie,tylko musze sie z tym imieniem oswoic bo ja w glowie nadal mam Karola :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827723 przez marcynia
Hej hej hej
U mnie wczoraj studniówka a dzis to juz dwucyfrowa liczba bo 99dni do porodu :) :p
Coraz blizej niz dalej :kiss:
W poniedzialek lece do lekarza , ciekawe jak tam u mojego bąbla :)

Co do rozstępow...nie wazne tak naprawde z jakiej firmy urzywamy kosmetykow. Wazne jest to by nawilzaly wystarczyy zwykla oliwka za 5zl z ross na przyklad . Wazna jest systematycznosc tez. Jesli nasze many mialy tendencje do rozstepow to my tez raczej musimy byc na nie przygotowane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827741 przez mowmimama
Witam Was radośnie:P

MoniaWna pewno jest wszystko w porządku z Twoim maleństwem :) bo mój, też nie szaleje jeszcze w brzuszku, mam cały czas motylki, i cieszę się z tego że przynajmniej te motylki czuje, raz czy dwa razy dziennie :) a byłam tydzień temu na wizycie i wiem że z małym jest okej :) więc z Twoim na pewno też jest wszystko dobrze:))

marcynia no niby nie ważne, bo ja też się smaruje zwykłą oliwką za 5 zł, ale mam też balsam z palmer's :) jejku 99 dni to już tak mało się wydaje;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827750 przez Aguśka88
Witam kochaniutkie :)

Nie było mnie dawno, ale pamiętam o Was cały czas :) Cały czas mam coś do roboty, praca, dom, córcia, ciągle jakieś zadania domowe ma, codziennie ksiażeczki do przeczytania, mąż któemu też troszkę czasu się należy, a jak już usiądę wieczorem to uwierzcie mi że nawet nie mam ochoty włączać komputera. DZień jest zdecydowanie za krótki!!

Mniej więcej Was nadrobiłam i widzę że wszystko w porządku, a to najważniejze, u nas też ok, mały daje o sobie znać bardzo często i to aż tak że brzuch faluje,ale dziewczyny, których maluszki są mniej aktywne nnie martwcie się, ja z WIkuśką też bardzo delikatne ruchy czułam, i tak jak ty MONIA , 2-3 razy dziennie jakieś smyrniecie, co ciąża to inaczej.
M
uszę sobie porobić jakieś zdjęcia w ciąży.... w pierwszej ciąży to mam po kilka zdjec z każdego miesiąca, a teraz chyba tylko jedno...

Ja na rozstepy uzywam ponoć bardo dobrej oliwki BIO OIL , ale niereguralnie, i nie wiem czy coś mi pomoże.
Mam rozstepów troche, nei aż tak widoczyncyh,ale jednak sa po pierwszej ciąży...jestem ciekawa czy pojawią się nowe.


co do dolegliwości, to ciągnie mnie na dole w brzuchupo prawej stronie, już po 10 minutach na spacerzei boli mnie/uwiera, nie wiem jak to nazwać góry pod prawym żebrem, jakby uciska...

Monia mam nadzieję że z koleżanką i jej dzidzią będzie wszystko dobrze!!

i widzę 2 nowe majóweczki, Agula i OlgosAmigos (fajny nick :D) Witajcie dziewczyny :)

nati pytałas czy też mamy bóle jak na miesiaczke , małam tak w pierwszym trymestrze i to codziennie, potem bóle ustąpiły.

u nas okropna pogoda, typowo angielska, leje od rana..... a chciałam iść dzisiaj na spacer.. i dupa.... znowu cały weekend w domu przesiedzę.... ;/


Zaraz zrobię pranie i zabiorę się za obiadek, dzisiaj LECZO :) Ach ależ mam na nie ochotę!!

Miłego dnia dziewuszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827849 przez Gosia27
Buziaczek a Ty kochana gdzies jest????

Qrde leze plackiem bo caly dzien brzuch napiety...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827874 przez nati.olsztyn
Gosia Łykasz coś na ten brzuch? Ja wczoraj wieczorem i dziś wzięłam nospe i te bóle jakby lżejsze. Pół dnia dziś na spokojnie a popoludniu sprzątaliśmy z mężem, więc pewnie zacznie się brzuchol spinac na wieczór, ale zobaczymy. Ja dziś strasznie senna, a nie było jakoś czasu na drzemkę. Właśnie piję kawke i czekamy na gości. Buziaki, Kochane!:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827877 przez Gosia27
nati.olsztyn napisał:

Gosia Łykasz coś na ten brzuch? Ja wczoraj wieczorem i dziś wzięłam nospe i te bóle jakby lżejsze. Pół dnia dziś na spokojnie a popoludniu sprzątaliśmy z mężem, więc pewnie zacznie się brzuchol spinac na wieczór, ale zobaczymy. Ja dziś strasznie senna, a nie było jakoś czasu na drzemkę. Właśnie piję kawke i czekamy na gości. Buziaki, Kochane!:-)


Magnez i jak juz boli to no-spe...jutro przejde sie po asmag

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827933 przez danusia87
Hej Kochane,


Na początku chcialam powitac Nowe Mamuśki ktorych wcześniej nie mialam okazji poznac

Jak mija niedziela u Was kochane? Ja mam juz dosc tego remontu chciałabym juz aby sie skończył a tu potrwa jeszcze wszystko do pt ; ( dzisiaj juz dopada mnie załamanie nerwowe...mam dość Wszystkiego! !!!!!!!!!!!
Jutro o 5musze wstac z Olivią i zawieźć meza do pracy bo potem muszę jechac na zakupy i po farbe i folie ochronna zaplacic za dentyste bo zapomnialam w pt oddac mezowi portfel po zakupach....no i teraz ja durna musze zawieźć wszystko i zalatwic wszystko inne.... BOŻE DODAJ MI SIŁ bo padam.....



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827942 przez nati.olsztyn
danusia Kochana, podziwiam Cię za siłę i wytrwałość! Dasz radę, kto jak nie Ty!:-) Już bliżej niż dalej do końca! Trzymam kciuki!


Pozwoliłyście się chwalić to się pochwale moim nowym eksperymentem:(pewnie się wczyta jak zwykle na początku zamiast na końcu posta wrrr..):[img] [img]http://www.zapytajpolozna.pl/media/kunena/attachments/legacy/images/DSC_1459_zmniejszacz_pl_832284.jpg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827966 przez danusia87
Nati Kochana dziekuje za slowa otuchy ale juz wysiadam naprawde do tego xzeste bóle brzucha....tragedia jakaś. ...A CZAPUSIE TO TY ROBISZ NAJWSPANIALSZE ... beee musiala dla Marcelka też zamówić ;)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl