BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #830879 przez Gosia27
Gosia27 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Nie chce sie dodac to nie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830880 przez danusia87
no to mam zdjecia ale nie wiem jak wstawić wszystkie razem...więc wstawię po kolei...



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830883 przez danusia87
teraz koncik jadalny...



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830885 przez danusia87
Moje królestwo-Kuchnia :D



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830886 przez danusia87
Sypialnia



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830888 przez danusia87
To by było na tyle ... nie wszystkim moze wpaść do gustu ale ja w końcu mam to co chciałam :) a pokoik dziecięcy będzie dopiero w przyszłym tyg...:)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #830915 przez nati.olsztyn
danusia Że tak powiem...Ale wypas!!!!:-) Super mieszkanko!!! Normalnie zazdroszczę i gratuluję!!!!:-)


Gosia Nie widac zdjęcia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830947 przez Uśmiechnięta86
Danusiu- aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jakie wspaniały, idealny, elegancki, urządzony ze smakiem, kolorystycznie uspokjający domek!!!
dzięki za foty :* chowaj kredki przed dziećmi hehhe bo byłoby żal takich pięknych ścian :P
Idealnie tak bym zrobiła swój gdybym miała jakieś swoje miejsce na świecie:P:D

Dieta ciężarnej... niektóre z was pewnie nie wiedza że są na specjalnej diecie ciężarnej :P
Instynktownie jesz ile trzeba i co trzeba. Niektórzy jednak wolą mieć napisane i pilnować się .
To dieta mająca pełnowartościowe zbilansowane posiłki, odpowiednia ilość warzyw owoców , wody , i takie składniki jak ryby orzechy . Z ograniczeniem smażenia i soli (super extra skrót diety)

Dzidzia jest superodżywiona:D a mama dobrze się czuje nie ma zgag i zaparć:D- to zalety diety. Można ja modyfikować zgodnie z dolegliwościami jakie się ma i wynikami morfologii.
A czy utyjemy na niej ...na bank jak większość kobiet :D:D ( ale w granicach norm )

Ja mam nogi jak baleronki, pupsko jak brazylijka i brzuch jak święty Mikołaj - mimo idealnej diety a waga w normach do mego wzrostu i wagi startowej idealnie:P
Taki urok ciężarówki:P
przyślę wam foty ...no urosłam wszęęędzie :P...
Dobrze że ubrania ciązowe sa elastyczne i rozciągliwe hehhehe

Gosiu, Danusiu - ah Wy to możecie sobie pozwolić na zachcianki :D- bo mając tyle pracy i tak aktywny dzień to wszystko spalicie. Ja to jak mucha w smole cały dzień się ruszam i w pracy siedzę bez ruchu przed kompem... a w domu leże głównie... więc musze uważać na dietę :P

Ciągle mnie rwie brzuch... Kegosłup boli... Już nie mam luteiny i mam takie bóle ostre brzucha co 2-3 h...
eh...

I tak wszystko sprawia trudności i oddechu brak...
Czuje się staro i niedołężnie ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830959 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

u mnie ok, dziwnie jest byc w domu i nie chodzic do pracy, mam duzo czasu dla siebie i jakos probuje go sobie zorganizowac :)
A poniewaz 1 marca sie przeprowadzamy, to mam co robic, powoli, bardzo powoli, nas zaczynam pakowac. Dzisiaj zabieram sie za mycie okien, zrobie tyle, na ile biodra mi pozwola.

Wczoraj bylam u poloznej, wszystko w porzadku, badanie na glukoze mam 18 lutego, chwala Bogu w Anglii nie trzeba pic tego swinstwa, ale wypija sie 410 ml Lucozade, to jest napoj z glukoza, ktory lubie, musze go wypic o 7:30 rano, a o 9:30 mam badanie krwi.
CO kraj to obyczaj, jak widac...

Mowmimama - ja tez nie wiem, jak moja jest ulozona, tez raz ja czuje tu, raz tam, w bardzo roznych miejscach. Przesliczna fotka, ale z Ciebie sliczna mama! :)

moniaW - gratuluje corki! W koncu kolejna corka na forum :) Juz dopisalam to tabelki :) Oj Ty masz fajna tesciowa, tez bym chciala, zeby mi ktos pierogow narobil, hihihi :)

Kasiunia - rowniez gratulacje dziewczynki :) Przykro mi z powodu choroby chlopcow :(

OlgosAmigos - wyobrazam sobie, jak boli Cie kregoslup, biedna...

Nati - mam nadzieje, ze juz sie lepiej czujesz i ten nerwobol Ci przeszedl!

Usmiechnieta - hehehe, fajna ta kamerka :) Masz racje, tez sie ciesze, ze ciuchy dla ciezarnej sa elastyczne, hihihi :) Ja tez mam tak czasami, ze czuje sie staro, jak babcia, szczegolnie jak mnie biodra bola... :-/ Hahaha, ja choinki to juz nie mam od 27 grudnia! Bo strasznie sie sypala, bo stala przy kaloryferze, a mielismy ja juz dlugo i mialam jej serdecznie dosc :)

Agnieszka - kochana, nie przejmuj sie, ja tez sie zmagam z ta infekcja co Ty, bardzo nieprzyjemne, na szczescie szybko przechodzi, jak sie zaczyna leczyc. Tak strasznie mi przykro z powodu chorej nerki Twojego synka, jejku, nawet nie wiem, co mam Ci napisac, ale naprawde musisz byc teraz silna,
bo tak jak dziewczyny pisza, on odczuwa Twoj stres, wiem, ze latwo jest napisac, ale postaraj sie patrzec na to pozytywnie, kochana :(
Masz ten sam termin co ja :) Co do szydelkowania, to ja tez chce sprobowac, ale powaznie, mam zdolnosci zerowe, nawet nie wiem, jak zaczac, masakra!

Malec / Lena - mnie tez meczyla zgaga, ale ostatnio przeszla i narazie nie wraca, ale powiem Wam, ze mialam dosc juz! Mam nadzieje, ze Wam tez szybko przejdzie!

Danusia - mam podobnie tak jak Ty, tez mi tylko w brzuch idzie, w sensie, ze brzuch rosnie, ale nigdzie indziej, wiec jestem szczesliwa, ze nie zamieniam sie w wieloryba, hahaha! Ja mam za to dzisiaj straszna ochote na lody i sobie je zjem!
WOw, ale super po remoncie, WYPAS!! Fajnie, to macie duzo miejsca do siedzenia jak jecie, a my mamy tylko stol z czterema krzeslami, ech... Haha, macie prawie identyczne lozko w sypialni, one sa takie wygodne! Juz sie nie moge doczekac, az zobacze sypialnie dzieci! Tez Wam zrobie kiedys fotki naszego nowego domu, ale to dopiero jakos pod koniec marca, jak sie w koncu wpsowadzimy i urzadzimy!

Gosia - o kurcze! Mam nadzieje, ze Zosce szybko przejdzie ta choroba, biedne dziecko :( jak Ty masz funkcjonowac taka wykonczona, biedaczku :( Moja Victotia tez mnie dzis z rana obudzila kopniakami, chyba niedlugo przestaniemy sie z tego powodu wysypiac, hehe.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ok, wstawiam tabelka i lece myc okna! :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830974 przez danusia87
Paradise
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831003 przez Uśmiechnięta86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ciągnie mnie skóra na brzuchu ;O

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831219 przez Paradise1982
Hahaha, niezle Danusia :lol:

Ja wlasnie zdecydowalam sie zjesc KOPYTKA!!!!!!!!! Jezuniuuuu, ale mam na nie ochote!!! :silly:

John dzisiaj wychodzi na piwo z jego najlepszym przyjacielem, a ja sobie posiedze w domu, u nas taka straszna pogoda, leje i wieje, w zyciu bym nie wyszla na zewnatrz, chocby nie wiem, co! :dry: Pewnie pogram sobie z moja Mama w kalambury przez Skype, czasami mamy taka rozrywke, hehe ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831220 przez Kasiunia88
Cześć dziewczyny :)
Mowmimama a Tobie to chyba też dużo nie przybyło..masz taki zgrabny brzuszek..

ja też muszę wykonać test obciążenia glukozą, ale mam skierowanie i kiedy będzie mi pasować wtedy pójdę, byle zdążę do następnej wizyty, czyli 17 lutego. Nie boję się tego badania, bo ogólnie przepadam za słodyczami, chociaż ta glukoza ma specyficzny smak. Ja pochłaniam słodycze w okropnych ilościach chociaż nie powinnam ;/ na szczęście waga nie idzie w górę chociaż na moim brzuszku ciążowym czuję "oponkę"..muszę się ograniczyć, bo jak urodzę to brzuch mi zostanie taki sam.
Dzisiaj byłam na pierwszych "różowych" zakupach, bo po dwójce chłopaków roi mi się od niebieskich i męskich ubranek..a tak dziwnie było mi wybierać ubranka dla dziewczynki..dalej nie mogę się przyzwyczaić..nawet jak mówię o dziecku to nie mówię córeczka, albo do synów siostrzyczka tylko dzidzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831244 przez OlgosAmigos
Danusia piękne mieszkanko!! :)
Mowmimama wyglądam podobnie ;)
Paradise kopytka mówisz...? :ohmy: chodzą za mną od tygodnia!ale takie własnej roboty!a niestety nie dorobiłam się jeszcze niczego czym można by dobrze ziemniaki ugnieść :dry: ale znalazłam za to fajny przepis na kisiel pomarańczowy!trochę zmodyfikowałam i oto mam! :blush: mmm pyszota!!! :laugh:

jak tak piszecie o tej zgadze, bólu bioder, ciągnącej skórze...to się zastanawiam kiedy mnie to dopadnie?! :ohmy: kręgosłup i żołądek to mnie bolą, owszem, ale bywało, że bolały też i przed ciążą...do tej pory jeszcze do mnie nie dociera, że będziemy mieć dzidziusia! jakoś tak się to wszystko szybko dzieje :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831269 przez marcynia
hej

danusia - super mieszkanko ,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
xD
olgos- poproszę o przepis na ten kisiel bo aż mi się zachciało :D
paradise - to już wiem, że jutro robię kopytka <3 też chciałam myć okna ale mi gadają, że to wykluczone, a przeciez same się nie umyją;|
uśmiechnięta-
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



a ja dziś ostatni dzien w pracy :)
W srodę uderzam do tej szkoły rodzenia całej... zobaczymy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl