BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #827973 przez nati.olsztyn
Danusia Dziękuję! Póki co to stawiam pierwsze kroki w tym szydełkowaniu!:-) A jak przeglądam wzory to chciałabym zaraz wszystko zrobić;-) Tylko czasu i sił brakuje.
Naprawdę silna babka z Ciebie, że dajesz radę ten cały remont ogarniac. Ja siedzę z Dawidem w domu i już ostatni tydzień mnie wykończył bo do męża wspólnik przyjechał (na miesiąc) więc siedzą do 21-22 w firmie, a ja już chwilami padam. Już się nawet nauczyłam spać wtedy kiedy Dawid śpi, nieważne która to godzina.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827975 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

my tez sprzatalismy, ufff, masakra. Wczoraj az mnie cala noc strasznie bolaly biodra. Ale wczoraj za to mialam cudowny wieczor, poszlismy do meksykanskiej restauracji
i wypilam przepysznego drinka (bezalkoholowego oczywiscie), najadlam sie za wszystkie czasy a do tego deser byl po prostu boski! No i wygralam w lotki, hihihi!!

Danusia
- sliczny brzuszek!

Usmiechnieta
- dobre to z ta latarka, chyba potem sprobuje pare tygodni przed porodem :-D

OlgosAmigos - ja ogladalam wozki, ale narazie jeszcze nie mysle o tym, ktory kupic

Usia - ja za to ostatnio pokochalam Nutelle, hehehe

Nati - ja w sumie nie mam takich boli, ale w ogole to odczuwam rozne rzeczy, czesto mi brzuch twardnieje... Jejku, jakie sliczne sa te czapeczki, ktore robisz! Chcialabym miec takie zdolnosci! :)
Pokazuj wszystko co robisz, uwielbiam to ogladac!

mowmimama - super fotka profilowa!

moniaW - no, w koncu jestes z powrotem! :) Mi brzuch i piersi codziennie John smaruje "maslem" (kremem) kakaowym, ponoc swietny w ciazy juz od 12 tygodnia i tez nie mam ani jednego rozstepu i mam nadzieje nie miec!

Gosia - fajne imie Adam :)

Aguska - u nas tez pogoda pod zdechlym psem :(

Znow uzupelnilam tabelke, mam nadzieje, ze nic nie ominelam :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #827992 przez nati.olsztyn
Paradise Dziękuję!!! :-) Przed i w poprzedniej ciąży miałam fazę na serwetki szydełkowe. Fajnie mi się je robiło, część sprezentowałam mamie a reszta leży w szafie i czeka na lepsze czasy;-)

No i tak jak myślałam. Brzuch od dwóch godzin się spina, nospa poszla w ruch ale na krótko pomogło. Jutro znów zaczynam brać asmag!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828035 przez Uśmiechnięta86
Hejka dziewczyny:D

Gosia- Leż, lez i asmag forte.:D
Adam tez Śliczne imię:D ! Może będzie Adam Karol ?

Nati-czapa boska. Ty tez asmag Forte dziś kup kochana!

mowmimamma-ja tez w weekend u tesciów na obiadku byłam. Kurczaczek pieczony z ziemniaczkami i surówka z różnych warzyw z jogurtem + rosołek mniam. Byłam tez u babci ale nakarmiła mnie flaczkami i cierpiałam !!! Nigdy więcej flaczków - sa pyszne ale myslałam że mi brzuch exploduje:P

MoniaW- ja mam z tyłu łożysko więc mam bardzo mocne ruchy i super extra je czuje, a może Ty masz gdzie indziej łożysko np.na przedniej ścianie i maleństwo kopie po nim i Ty nie czujesz.
Nie martw się kochana:*
marcynia-n u mnie jesli dobrze licze 108 dni max 115 do porodu -tez odliczam :P
Liczysz 40 tygodni-42?
Ja ciągle czuje takie naciągnięcie skóry. Nieprzyjemne uczucie u góry brzucha strasznie skóra ciągnie...smaruje super extra regularnie 3-4 razy dziennie (oliwka i balsAMY na rozstepy dla ciężarówek ok 20 zł butelka 200 ml;/) schodzi mi taka na tydzień max.
Odkryłam najwspanialszy balsam. Jak wróce do domu to wam napisze!!! Wspaniały- nic mnie nie swędzi , wchłania sie ,szybko , delikatnie pachnie, i taki milutki jak sie nim smaruje !!! Jak tylko wróce to napisze wam:D

aguśka 88- leczo...mniam!! Zrobię tez dzis kocham leczo mocno paprykowe i supermocno pomidorowe!!!!Takie kwaśnawe z koncentratem też ... uwielbiam!!!

Danusiu- jesteś taka dzielna!!!! Buziaki dla Ciebie:*:*

paradise- no to poszalałaś...eh meksykańskie kocham pikantne z sosem chili, i pomidorowym ostrym burito tako.. . mnaim...Mam nadzieje że zgagi nie było:):P
Dzięki wam wraca mi apetyt :P

Ja już po śniadanku (pół buły z serem białym i warzywami, 1/4 drożdżówki, jabłko, banan i herbatka z cytrynką) teraz popijam wodę 0,5l do 11:00 muszę wypić:P a potem kawka i reszta drożdżówki czeka hehhe :P , a wy jadłyście kochane ?

Synek dziś o 5:30 mnie obudził i skacze tak po brzuchu do teraz co 15 minut ale tak że to wygląda jakbym miała obcego w brzuchu. Mąż rano się martwił że boli..ale nie bolało:D bo tak po środku brzuszka kopał w stronę pepka , więc nie obkopał mi organów hhehhe:P
Ciągnie mnie skóra na brzuchu...oj smaruje teraz ciągle bo czuje że skóra nie daje rady z naciągiem ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828040 przez danusia87
Dzień dobry Mamuśki ;*


Noc przetrwana bez zalamania puki co ale zasnelam o 1a o 5 pobudka ; ( pomimo to nawet jestem wyspana...tylko śniło mi sie jakieś dziadostwo tzn. Ze maja przyjsc mrozu do -70'C chyba nie bede juz pila szarej herbaty na noc ....i bede sie kladla wcześniej. ....
Dzisiaj mąż zaznaczyl mi ze mam tylko podjechac do dentysty i szybko do domku i do lozka...szybko sie nie da no nas niestety zasypalo przez noc i tetaz nawet w Linz wyglada jakbysmy mieszkali w Alpach....a tu godzina drogi nas dzieli...
Musze pojechac kupic biala kapustę a najlepiej 2 i zrobic bigos aby byl obiad co najmniej na 2-3dni...bo kuchnia niestety wylaczona z obiegu od dzisiaj tylko do microweli sie dostanę. .. no nic byle do piątku a potem juz tylko odpoczynek ;)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828044 przez danusia87
Uśmiechnięta ja uzywam swietnego masla dla kobiet w ciazy place za pudeleczko 250ml 1, 50 € ale juz wszystko wypróbowałam olejek z HiPP za 10 € Bio öl tez ponad 10 € z Welwdy olejek dla kobiet w ciąży. .. i nic mi z Olivia w ciazy nie pomagalo rozstępy i tak sie zrobily a od początku ciąży smarowalam a teraz mam to swietne maslo wlasnej marki z DM i jestem przeszczesliwa bo jak posmaruje wieczorem to jak sie ide kompac wieczorem nastepnego dnia wieczorem jeszcze czuje to na skórze , jest super nawilzona i w ogóle. ..czasami najtansze ale najgestrze maslo do ciala jest najlepsze



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828055 przez moniaW
widzę że nie jestem sama z tymi bólami brzucha :dry:
ja mam zamiar kupić balsam z Palmersa na rozstępy bo podobno jest dobry ale na razie smaruje się zwykłym kremem Nivea Soft bo chce go skończyć.jak dla mnie to świetnie nawilża :) tak jak piszecie,czasami tańsze rzeczy sprawdzają się lepiej od tych drogich.

Uśmiechnięta jaki to balsam? też chce takie cudo :)

wczoraj moje maleństwo dało o sobie mocniej znać chyba usłyszało że się wam na niego skarżę :) i mi dokopało :) od razu humor mi się poprawił

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828068 przez [email protected]
Hej, a czy WY tak macie, że od czasu do czasu czujecie pulsowanie w dole brzucha? Zastanawiam się, czy to dzidzia ma czkawkę. To takie uczucie jak wolne bicie serca dorosłego człowieka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828081 przez Gosia27
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. napisał:

Hej, a czy WY tak macie, że od czasu do czasu czujecie pulsowanie w dole brzucha? Zastanawiam się, czy to dzidzia ma czkawkę. To takie uczucie jak wolne bicie serca dorosłego człowieka.


mój mały ma średnio 4-5x na dobę czkawkę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828110 przez [email protected]
ufff to dobrze. Bo w nocy się budziłam. śniły mi się jakieś koszmary, że dzidziuś chory, że to coś poważnego. Nie mogłam spać i się wierciłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828114 przez nati.olsztyn
Malec Moja Mała też ma często czkawke. To takie rytmiczne jakby podskoki w jednym miejscu:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828118 przez Uśmiechnięta86
Kochane to mój wspaniały balsam odkrycie.
Do mej skóry idealny. ( a zużyłam różnych już sporo bo ok 6 tubek+ 3 duże oliwki bambino:P)
I znalazłam ideał. Mam nadzieje że dla was tez bedzie boski!!!
20 zł /200ml

:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828120 przez Uśmiechnięta86
Kochane to mój wspaniały balsam odkrycie.
Do mej skóry idealny. ( a zużyłam różnych już sporo bo ok 6 tubek+ 3 duże oliwki bambino:P)
I znalazłam ideał. Mam nadzieje że dla was tez bedzie boski!!!
20 zł /200ml

:D
Firma Efektima

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828123 przez marcynia
Usmiechnieta- ja nie liczylam sama :p mam taka aplikacje ciazawa i tak chyba z podanym dniem pkrodu to sobie oblicza :)
Danusia- ty bedziesz miala juz to za soba a u nnie przede mna..... xd powiedz mi bylas przy malowaniu scian??? Bo ja nie wiem jak to ogarnac xd olejek z hippa jest super sosowalam kiedys tam ;)

Czkawka..hmmm... no bardzo mozliwe bo mi tez skacze brzuch :)

Dzis o 16 lekarz!!!!! Jupi jupi

Inne posty nadrobie pozniejsza porra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828124 przez Uśmiechnięta86
Cholerne zdjęcie nie chce się wkleić więc opiszę go :

Efektima MAMA CARE - KURACJA ZAPOBIEGAJĄCA ROZSTĘPOM DLA KOBIET W CIĄŻY


efektima.eu/pharmacare/
(takie różowe opakowanie z gołą babą z brzuszkiem :P)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl