BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 4 miesiąc temu #837681 przez Gosia27
Morning, Zosia dałam nam pospać w nocy więc i ja mam od razu lepszy humor ;)

W nocy śniło mi się że odeszły mi już wody i wiadomo....ten sen był tak realistyczny, że mnie prześladuje,bleeeeeeeeeee

Jakie plany na dziś???? u nas dziś typowo jesienna pogoda,szaro,buro i ponuro!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #837699 przez Uśmiechnięta86
Gosia- u nas tez ciśnienie niskie. Ciśnie czaszkę... kawa jest niezbedna ! widzę w pracy że wszyscy jakby jeszcze spali... A wczoraj to marudzili jeszcze bardziej że spać się chce i głowa boli rozdawałam paracetamol i jedli jak tik taki:P:D

mówmimama- ah to jak przyjedziesz na południe to się zgadamy. Ja morza nie widziałam Polskiego od 15 lat ...muszę się tam wybrać kiedyś :P jak młody podrośnie to mu trzeba Polskie morze pokazać :P
A do ubrań i szlafroczków to ja jestem niska i zawsze mam te krótkie szlafroki do kolan hehhe
SAŁATKĘ JARZYNOWA DZIS ROBIĘ_OCH ALE ZAŁAPAŁAM SMAKA _DZIEki!!

nati-jakie słodkie zdobycze, już widzę to małą księżniczkę w nich :P

beacia- ja w sklepie ostatnio to az zawroty miałam...tak się duszno zrobiło dziwnie. Może byłam zmęczona po pracy albo głodna. Ale wrażenie duszności miałam właśnie.

Paradise- ja 30 marca to nawet torbe zamierzam mieć przygotowaną. Bo cały czas mam przeczucie że młody mi zrobi niespodzianke i wyjdzie pod koniec kwietnia lub 1 maj.
W nocy co 4 godziny bombardowanie- już nie mam szans spania normalnie:P

marta, Olgos - ciesze się że wasze badania wyszły dobrze:D
Ciągle marze o 23 stopnie i lekki wiaterek ciepły w maju:P

usia- u nas nikt się mną nie przejmuje , położne nie przychodzą.
Nikt by nawet nie zapytał jakbys wcale nie przeszła już więcej na wizyte.
Ja bym poszła do sklepu na Twoim miejscu i kupiła cos małego. CO się "nimi" przejmujesz. Masz ochotę- to kup coś maleństwu , potem będzie mniej entyuzjazmu więcej nerwów paniki i zmęczenia. A teraz to na spokojnie dla czystej przyjemności można sobie pooglądać w sklepie i może kupić cos malutkiego :P
Niech Ci nie zabiorą tej przyjemności jakieś teksty typu za wcześnie -NIGDY NIE JEST ZAWSZEŚNIE NA RADOŚĆ ZAKUPÓW DLA MALEŃSTWA !!!! -moje zdanie hehhe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #837715 przez Uśmiechnięta86
A ja kupię taką skrzynkę zamiast wanienki. Będę w niej kąpać dziecko a potem będzie na zabawki czy pieluszki :P Jak ja umyje to będzie zdatna tak?

Gosia, nati - można użyć takiej zamiast wanienki? Czy to mikrobiologicznie dozwolone?
Czy może wanienki zrobione są ze specjalnegogo tworzywa (no nie wiem hypoalergiczne czy niereagujące z wodą) dla noworodków?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #837756 przez Gosia27
Uśmiechnięta ja mam tradycyjną wanienkę, a to co pokazałaś to mm w tym zabawki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #837808 przez beaciaa
Uśmiechnięta za mną też chodziła sałatka i wczoraj zrobiłam mogę się podzielić :P Co do torby szpitalnej mam swoją przygotowaną już od grudnia po tym jak wylądowałam w szpitalu i mój nie mógł nic znaleźć w tej panice :P Teraz czekam bo zamówiłam podkłady itp. jak dojdą to od razu dorzucam do torby. Dla maluszka chce mieć do kwietnia wszystko skompletowane i mieć święty spokój gdyby chciało mu się szybciej wyjść na świat :P

A to moje zdobycze na które czekam: pokazywarka.pl/9xzdne/ Używane i na zdjęciach nie wyglądają na zniszczone, a za wszystko z przesyłką wyszło 50 zł to chyba nie dużo co nie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #837833 przez Uśmiechnięta86
beacia - śliczne zdobycze widać że dobre materiały :D
Myślę że się opłacało jeśli są niezniszczone w bardzo dobrym stanie.


Ja się cieszę zakupionym wózkiem :D
Raduje się nim ogromnie ...oh jakie wspaniałe będą z nim spacery :D
Polecałyscie pompowane duże koła i takie wzięłam i dziekuje za doradzanie bo to był wspaniały wybór na tych strasznych chodnikach chodzi jak masełeczko jedną ręką:P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #837845 przez Kasiunia88
Uśmiechnięta86 ale masz śliczny wózek..zazdroszczę..sama bym taki chciała..podobają mi się wózki z białym i kremowym, takie jasne tylko boję się, że moje starsze dzieciaki go ubrudzą szybko jak będą zaglądać do wózka..dużo też jeździmy samochodem i w bagażniku też może się szybko brudzić ;/
Co do ciuszków to kiedyś mówiłam, że jak będę miała dziewczynkę to będzie chodziła ubrana na biało, ale nie na różowo, a teraz jak dowiedziałam się, że ma być dziewczynka to w sklepie tylko róż mi wpada w oko..żadne inne kolory. ale jak będzie starsza to będzie już ubierana we wszystkie kolory :)ja mam dostać masę ubranek od rodziny, bo tak to mam tylko po swoich chłopcach, ale i tak nie mogłam sobie odmówić zakupów dla małej.. co prawda kupiłam w odzieży używanej, ale udało mi się kupić tam nowe ubranka z metką z Anglii..jak zrobię później zdjęcie to Wam pokaże co udało mi się upolować za skarby :) a na allegro kupiłam takie buciki
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #837847 przez Gosia27
Buciki są przesłodkie,no cudowne!!!!!
Uśmiechnięta cieszę się że i Ty się cieszysz z zakupionego wózka ;)
Beacia upolowałaś super ciuszki za rewelacyjną cenę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #837849 przez beaciaa
Uśmiechnięta- super wózeczek dobrze, że pochodziłaś i sama zobaczyłaś jak się prowadzi ;P Ja przed hurtownią chodziłam i próbowałam wszystkie wózki i czekam, aż zadzwonią, że jest do odebrania <3 A co do ubranek połowa jest z H&M, a druga z Gap`a więc jakościowo dobre :)

Kasiunia88- nam też się strasznie podobały wózki jaśniutkie, ale właśnie tak jak wy dużo jeździmy, a utrzymac bagażnik w takim ładzie żeby nigdzie nie było brudu- niemożliwe;p Więc zamowiliśmy granatowy z wstawkami białymi :) Super piękne są ciuszki dla dziewczynek. U mnie by chyba była wciąż na różowo ubrana- chociaż sama nie przepadam za tym kolorem ;p
Super buciki czekamy na resztę !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #837853 przez Gosia27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #837858 przez nati.olsztyn
Uśmiechnięta Wow!!!! Kochana, co to za cudo? :-)Super! Ile dałaś?

My niedawno wróciliśmy z figlolandii- miejsce zabaw dla dzieci:-) Dawid zasnął i ja odpoczywam;-) Nawet raz z nim zjechałam z najmniejszej zjezdzalni do kulek:-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #837860 przez Gosia27
www.happymum.pl/sklep3/index.php?page=moda

i jeszcze tu polecam,jakby która chciała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #837868 przez beaciaa
Happymum bardzo polecam, ale najlepiej przymierzyc. Ja przed ciążą nosiłam bluzki i sukienki M, spodnie L, a teraz kupowałam 2x sukienki z Happymum w rozmiarze S, bluzki S i spodnie M :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #837878 przez Uśmiechnięta86
ups złe zdjecie dałam swego wózka :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #837882 przez usia
Uśmiechnięta - ja raczej zakupie zwykłą wanienkę. A to pudełko na pewno się przyda na zabawki. Śliczny wózek. Ja się zakochałam w jednym ale później wam wyśle jak będę na kom.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl