BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #838805 przez Uśmiechnięta86
karla -super fota.
zdobycze widzę w dużych ilościach:D
Wózek fantastyczny:D

paradise-mnie też intryguje "

w odpowiednich ilościach seks po 37 tygodniu"
Ile to może być odpowiednio?
raz dziennie , raz w tygodniu ?

a te olejki do masażu krocza to jakieś specjalne? czy oliwka bambino starczy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838814 przez karla2102
hmn Gosiu zadaje takie same pytanie co dziewczyny??? bardzo mnie to ciekawi??? :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #838818 przez nati.olsztyn
Uśmiechnięta, Paradise, Karla Nie wiem do końca co Gosia miałas na myśli. Wiem tylko napewno że prostaglandyny zawarte w spermie powodują skurcze macicy:-) I pewnie potrzebna jest odpowiednia częstotliwość aplikacji żeby to coś dało;-)że tak się wyraze:-P

Uśmiechnięta Oliwka nie nadaje się do masażu krocza bo to jest szczególnie wrażliwa okolica ( o czym oczywiście wszystkie wiemy;-)) i lepiej żeby nie dostać tam uczulenia. Do tego masażu zalecają naturalne olejki, ale które są najlepsze to nie wiem.

A to my dziś! 95 cm w obwodzie brzucha i centymetr więcej w biuscie (kosmos!z cycami);-)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838822 przez Gosia27
Miałam na mysli że można codziennie tyle ile się chce,jak się chce itd,rownież prysznice lub kąpiele relaksujące w ciepłej wodzie,lampka czerwonego wina ;)

Dziewczyny jak co jest lepszym rozwiązaniem??? Poród siłami natury,wiem strach,lęk,obdarcie kobiety z jej intymności,kobiecości...nie ukrywam tego,poród to ciężkie przezycie,psychika odgrywa tutaj wielką rolę,ale uwierzcie mi dziewczyny poporodach sn są dużo szybciej mobile,szybicej do siebie dochodzą a cc to normalna operacja,mocno obciążająca organizm kobiety.Skurcze to naturalny sygnał dla dziecka że lada chwila będzie zmieniało się jego środowiska,że nie będzie już cicho,ciemno i mokro,to nie mama będzie za niego oddychała ale ono samo będzie musiała dać z siebie wysztsko. A jaki znak dostaje dziecko "wyrwane" z brzucha matki w trakcie cc??? żadnego,jest w szoku,i nagle w ciaglu kilku sekund musi zaczać radzić sobie samo. Mama przez jakiś czas nie może zajmowac się amluchem bo musi leżeć plackiem,później musi zostać uruchomiona a blizna boli,bo boli,to nie tylko nacięte skóra brzucha to przekrój przez wszytskie tkanki,itd itd....ja nie miałam możlwiości decyzji przy Zosi,musiałam pojechać o 300km dalej by ją urodzić i jej nawet nie zobaczyć po cc bo ją od razu zabierano. kolejny mój argument...cięcie to moda z zachodu,przecież to taka nowoczesność,więc i każda z nas może je miećpłacą czy nie da się wykombinowac skierowanie itd ale czy od to chodzi,nie tak nas matkka natura stworzyła....
Możecie się ze mną zgodzić albo nie,aleja optuję za tym abyście te które nie mają wskazan do cc chociaż spróbowała a jesli porod nie pójdzie to i tak maluszka przytulić bo będzie cc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #838826 przez Gosia27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838830 przez nati.olsztyn
Gosia27 napisał:

Miałam na mysli że można codziennie tyle ile się chce,jak się chce itd,rownież prysznice lub kąpiele relaksujące w ciepłej wodzie,lampka czerwonego wina ;)

Dziewczyny jak co jest lepszym rozwiązaniem??? Poród siłami natury,wiem strach,lęk,obdarcie kobiety z jej intymności,kobiecości...nie ukrywam tego,poród to ciężkie przezycie,psychika odgrywa tutaj wielką rolę,ale uwierzcie mi dziewczyny poporodach sn są dużo szybciej mobile,szybicej do siebie dochodzą a cc to normalna operacja,mocno obciążająca organizm kobiety.Skurcze to naturalny sygnał dla dziecka że lada chwila będzie zmieniało się jego środowiska,że nie będzie już cicho,ciemno i mokro,to nie mama będzie za niego oddychała ale ono samo będzie musiała dać z siebie wysztsko. A jaki znak dostaje dziecko "wyrwane" z brzucha matki w trakcie cc??? żadnego,jest w szoku,i nagle w ciaglu kilku sekund musi zaczać radzić sobie samo. Mama przez jakiś czas nie może zajmowac się amluchem bo musi leżeć plackiem,później musi zostać uruchomiona a blizna boli,bo boli,to nie tylko nacięte skóra brzucha to przekrój przez wszytskie tkanki,itd itd....ja nie miałam możlwiości decyzji przy Zosi,musiałam pojechać o 300km dalej by ją urodzić i jej nawet nie zobaczyć po cc bo ją od razu zabierano. kolejny mój argument...cięcie to moda z zachodu,przecież to taka nowoczesność,więc i każda z nas może je miećpłacą czy nie da się wykombinowac skierowanie itd ale czy od to chodzi,nie tak nas matkka natura stworzyła....
Możecie się ze mną zgodzić albo nie,aleja optuję za tym abyście te które nie mają wskazan do cc chociaż spróbowała a jesli porod nie pójdzie to i tak maluszka przytulić bo będzie cc



ZGADZAM SIE W 100%!!! Jeśli już cc to ze wskazań medycznych, a gdy "na życzenie" to tylko gdy już zacznie się akcja porodowa (nieporównywalnie mniejszy szok dla noworodka)! Oczywiście nie za wszelką cenę sn i gdy poród się przedłuża to jestem za cc. Ze mną też możecie się zgadzać lub nie ale ja jestem nastawiona na dobro noworodka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838870 przez beaciaa
nati.olsztyn napisał:

Gosia27 napisał:

Miałam na mysli że można codziennie tyle ile się chce,jak się chce itd,rownież prysznice lub kąpiele relaksujące w ciepłej wodzie,lampka czerwonego wina ;)

Dziewczyny jak co jest lepszym rozwiązaniem??? Poród siłami natury,wiem strach,lęk,obdarcie kobiety z jej intymności,kobiecości...nie ukrywam tego,poród to ciężkie przezycie,psychika odgrywa tutaj wielką rolę,ale uwierzcie mi dziewczyny poporodach sn są dużo szybciej mobile,szybicej do siebie dochodzą a cc to normalna operacja,mocno obciążająca organizm kobiety.Skurcze to naturalny sygnał dla dziecka że lada chwila będzie zmieniało się jego środowiska,że nie będzie już cicho,ciemno i mokro,to nie mama będzie za niego oddychała ale ono samo będzie musiała dać z siebie wysztsko. A jaki znak dostaje dziecko "wyrwane" z brzucha matki w trakcie cc??? żadnego,jest w szoku,i nagle w ciaglu kilku sekund musi zaczać radzić sobie samo. Mama przez jakiś czas nie może zajmowac się amluchem bo musi leżeć plackiem,później musi zostać uruchomiona a blizna boli,bo boli,to nie tylko nacięte skóra brzucha to przekrój przez wszytskie tkanki,itd itd....ja nie miałam możlwiości decyzji przy Zosi,musiałam pojechać o 300km dalej by ją urodzić i jej nawet nie zobaczyć po cc bo ją od razu zabierano. kolejny mój argument...cięcie to moda z zachodu,przecież to taka nowoczesność,więc i każda z nas może je miećpłacą czy nie da się wykombinowac skierowanie itd ale czy od to chodzi,nie tak nas matkka natura stworzyła....
Możecie się ze mną zgodzić albo nie,aleja optuję za tym abyście te które nie mają wskazan do cc chociaż spróbowała a jesli porod nie pójdzie to i tak maluszka przytulić bo będzie cc



ZGADZAM SIE W 100%!!! Jeśli już cc to ze wskazań medycznych, a gdy "na życzenie" to tylko gdy już zacznie się akcja porodowa (nieporównywalnie mniejszy szok dla noworodka)! Oczywiście nie za wszelką cenę sn i gdy poród się przedłuża to jestem za cc. Ze mną też możecie się zgadzać lub nie ale ja jestem nastawiona na dobro noworodka.


Zgadzam się w 100%. Co prawda zanim zaszłam w ciąże chcała rodzic przez cc. Natomiast jak tylko zaczęłam czytac w ciąży o porodach chciałabym baaaaaaaardzo miec możliwośc porodu sn, ale jak będzie tego nikt nie wie.. Boję się, że będę zawiedziona jeżeli nie będę mogła urodzic sn...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838872 przez marta.dds
No i dzień minął ze stertą chusteczek... gardło już mniej boli z rana najgorzej pokój wywietrzyłam żeby pozbyć się tych wrednych bakterii...

Uśmiechnięta- nie lubię mleka z miodem nie przełknę :( myślę nad zrobieniem sosu czosnkowego to też naturalne i na mnie działa, ale dzisiaj leń...

Co do dyskusji o porodach ja jestem również za naturalnym... ale strasznie się boję dlatego staram się nie myśleć, tylko te myśli tak nagle przychodzą że nie dam rady itp. aż mam ciary brrr

Co do rozstępów narazie nie mam smaruję się 3 razy dziennie albo częściej jak nie wychodzę z domu. Używam bio oil teraz w rossmannie jest promocja zastanawiam się czy nie dokupić jeszcze, na początku tołpę używałam, ale się skończyła i też wyczaiłam na promocji teraz jest droga a mam jeszcze jakieś tam olejki wiec je chcę wykorzystać. A Wy co stosujecie???
Co do celulitu to jest okropny grrr jak ja później się go pozbędę?

Fajne zdjęcia dziewczyny z brzuszkami :) też muszę zrobić fotkę bo w sumie nie będę miała pamiątki hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838897 przez nati.olsztyn
marta Kuruj się Kochana! Zdrówka zyczę!!! Ja używam kremu z Pharmaceris, ale pamietam o tym tylko gdy synek mi przypomni bo lubi jak brzuch smaruję;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839013 przez Gosia27
Hop hop kochane spicie jeszcze????
Ja dziś o 15:45 mam wizytę,wiem że któraś ma jeszcze. Liczę, że Pani dr pokaże mi mojego chłoptasia ;)

słodkich Walentynek :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839030 przez nati.olsztyn
Hej! My właśnie wcinany śniadanko - kasza jaglana z żurawinka i jabłuszkiem:-)
Ja wstalam po 7 jak mężuś się zbierał do pracy, dziś tylko do 12, potem jedzie ze wspólnikiem do Wroclawia do swojej mamy i babci, wraca w niedzielę pociągiem. Za to ja z Dawidem jadę dziś z moją mamą i siostrą do Gdyni do cioci. Ciocia ma dwóch dorosłych synów oraz 6-letnią córeczkę i 2,5 -letniego synka. Zatem zapowiada się aktywny i wesoły weekend:-)
Boję się tylko trochę o męża bo będą jechać z tym wspólnikiem samochodem dostawczym na letnich oponach ( wspólnik używa go tylko jako magazynu zimą więc nie zmienia opon:-(). Trzymam się tylko myśli że skoro tamten przejechał jakoś całą Polske (Wrocław-Olsztyn) w najgorsze mrozy i śnieżyce to teraz jak zima troszkę odpuściła to będzie dobrze:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839041 przez Paradise1982
Hej dziewczyny!

Nati - sliczny brzuszek!

Ja tez juz wlasnie sniadam :)

Marta - kuruj sie!!

Milych Walentynek :) U nas pogoda okropna, nie wyjde z domu za zadne skarby! Leje i wieje!

Ogolnie to obudzilam sie z okropnym bolem glowy, ze wow, ale juz mi powoli przechodzi. Potem zabilam pajaka, byl wielki i ohydny, bardzo sie ich boje, wiec nie ma szans na ich humanitarne ratowanie...

My sobie wymyslilismy kolacje przy swiecach w domu, wiec bedzie milo. Musze sobie kupic jakies "wino" bezalkoholowe, czyli sok z babelkami :)

Milego dnia dziewczynki.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839049 przez nati.olsztyn
Paradise Znalazłam coś o tych olejkach - migdałowy,
z kiełków pszenicy,
jojoba,
z dziurawca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839052 przez Gosia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839060 przez Paradise1982
Jezu, gdzie ja takie olejki dorwe.... Hmmm....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl