BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #839561 przez agnieszka_23
ooo nie... napisałam się i skasowałam :laugh:

więc w skrócie:

usia- jak dostane tylko więcej mejli to wyślę Ci to wszystko. Generalnie to mejle jakie dostaje ze szkoły to tylko takie "uzupełnienie" tematu, ale jednak jest tam troszkę informacji.

OlgosAmigos- miałam tak samo. Lekarz zalecił mi aspargin (magnez + potas). Są to tabletki bez recepty.. Więc jak mam takie dni jak Ty, to łykam jedną tabletkę i już mi się brzuch nie spina..

mallgoonia- gratuluję córci ;) Ja zawsze marzyłam o córci, ale los zadecydował inaczej.. Teraz jestem już tak nastawiona na synka, że nie wyobrażam sobie mieć teraz córeczki. Ale zawsze jak marzyłam o rodzinie to wyobrażałam sobie dwie córeczki :laugh: nie raz słysząłam, że parka musi być.. Ludzie zawsze beda komentować po swojemu... :angry:

paradise- zawsze możesz karmić przez silikonowe kapturki, na pewno Malutka Ci sutków nie porani.. ja też się boję- ale ja się bardziej martwię o te wszystkie zapalenia piersi i zastoje :( podziwiam Cię, że masz taki nadmiar energii.. kurczę, ja to myślę, aby już iść spać- może to przez tą chorobę. Ale narobiłaś mi ochoty na coś dobrego do zjedzenia.. a tak strasznie nie chce mi się nic szykować...

znowu mam poczucie, że tu nie pasuję.. ze piszę do siebie.. eh :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839599 przez Kasiunia88
mallgonia no mój też wkłada mi rączkę w dekolt i się przytula albo zasypia..ja skończyłam karmić w lipcu, w sierpniu zaszłam w ciążę, a we wrześniu mały miał 2 latka
mowmimama ach teraz nie ma wcale łatwiej wybrać nam wózka, bo poprzednio babcia kupowała wnukom wózki, a teraz sami kupujemy i chcemy kupić taki żeby nas zadowolił..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839607 przez Paradise1982
Agnieszka - kurcze, chyba masz racje, kupie sobie te silikonowe kapturki, czy jak to tam sie zwie. Moze to psychologicznie pomoze w karmieniu piersia :lol: No ja tez sie tych zastoi boje, ech... A propos jedzenia to wpadaj :) Zostawie troche dla Ciebie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839634 przez agula1987

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Nati, Gosia ciśnienie mam w granicach 90/60 góra 110/70 tak że raczej nie ma szans na nadciśnienie. Staram się dużo nie solić i piję dużo, ale też nie jakiś słodkich napojów tylko wodę i zielona herbatkę. Nie mam pojęcia dlaczego tak się u mnie dzieje.Ale woda mi się na pewno zatrzymuje bo zauważyłam ostatnio że tak dużo pije a w porównaniu do tego bardzo mało siusiam tak ze coś jest nie tak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839735 przez marta.dds
Hej Wam,
Uśmiechnięta86- wiem, że tao nie te proporcje ale woda z miodkiem od razu skojarzyła mi się z piciem glukozy więc odpada hehe cały czas herbatka z cytryną owoce wcinam i dzisiaj już lepiej.

Ładna pogoda dziś :) Myślę co tu dzisiaj robić wczoraj sprzątałam, więc to już z głowy później idę do mamy na placka po cygańsku mniammmm :)

Ostatnio jadłam truskawki i pachnieć pachniały, ale w smaku bleee hehe akurat na maj chyba są świeże tylko ciekawe czy można jeść jak się karmi piersią :P Ja już mam ochote na wszystko co świeże takie ogródkowe a najbardziej na młodziutką fasolkę szparagową z bułką tartą hmmm :)

Do poźniej majówki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839740 przez iwonan12
Cześć dziewczyny :laugh:
Czytam was ale nie mam weny do pisania .Postanowiliśmy zrobić remont taki generalny i już mam powoli dosyć a jeszcze z 1,5 tygodnia tego remontu doczekać się nie mogę końca i efektu,moje maluchy będą miały swoje pokoje :laugh: ale jak na razie mam demolke taką centralną.
Tymonek kopie intensywnie dziś w nocy obudziłam się ze strasznym bólem po prawej stronie brzucha mały na coś uciskał i to intensywnie aż mąż się wystraszył,ale zaczęłam masować troszkę i mały się przesunął i przeszło



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839761 przez usia
Cześć kochane. Byłam wczoraj na usg 4d. Potwierdzona dziewczynka (ciekawe czy tak zostanie) waży 1010g. Niestety łożysko zaslanialo i nie dużo zobaczyliśmy też zdjęcia nie mamy :( mamy tylko nagranie. Ale najważniejsze że niunia zdrowa.
mowmimama - dobrze że twoja niunia też zdrowa.
Miłego dnia życzę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839767 przez marta.dds
usia- ja też byłam na usg 3d/4d najważniejsze że wszystko dobrze i dzidziuś zdrowy! fajna pamiątka-chociaż żeby najfajniejsze momenty uchwycić dzidzi to cały dzień trzeba by było leżeć, mój Tobiasz pokazał "fakju" mamy to na filmiku wszyscy się śmieją :P ogólnie to spał przez całe badanie i więcej śmiechotek nie mamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839780 przez Uśmiechnięta86
Hej kochane:D

Olgos- hmm ja mam w sumie hashimoto( i guzy na tarczycy) badali mi na początku ciąży ths i takie tarczycowe (nie znam się na tym) , ale były w normie więc nawet leków nie jem w ciąży....
Może poproszę lekarkę żeby sprawdzić z krwii pracę tarczycy:D Dzięki za przypomnienie że mam tarczycę chorą-zapomniałam o tym jak tak bez leków sobie żyję:P

agnieszka 23- to tylko wrażenie.Czytamy kochana.
Moja siostra ma 3 chłopaków i córkę i też czuła pewnie parcie na córkę z tym że za każdego chłopaka cieszyliśmyy się tak samo wszyscy:D Ale jej mąż mówił że będzie robił dzieci do skutku (oczywiście max do 5 sztuk bo na więcej ich nie stać) i po czterech zakończyli pracę nad wielkością rodziny heheh

Wróciliśmy o 2:30 od kolegi z walentynek dziś. Było sympatycznie -wzbudzałam zainteresowanie brzuchem:D I wszyscy mówili że łądnie wyglądam(specjalnie się wystroiłam)
Mąż chodził dumny jak paw i wychwalał mnie tak że wszystkim udzielał się klimat walentynek hehehe hehehe Dopiero po 2 w nocy poczułąm że jak zaraznie wyjdziemy to j już nie poprowadzę auta.
Prowadzenie poszło gładko...ale nie było innych kierowców na drogach i to dlatego pewnie hehehe
Kolega upiekł ciasto więc postanowiłam spróbować je i zjadłam 2 duże kawałki.
Potem kiedy opowiadał jak je zrobił to ZADRŻAŁAM....
ON WLAŁ W NIE CAŁE 0,5l rumu po upieczeniu ciasta bo nasączał biszkopt!!!
Nie wiem jak to zrobił nie wyczułam-może dlatego że nie piłąm alko już daaaaawno.!!!!
Mam nadzieje że to nie zaszkodziło maleństwu...
Ciasto było wspaniałe a synek kopał jak jadłąm i mysałam że z radości...

Paradise - kup kapturki dla swojego spokoju i kremik na sutki. Napewno karmienie pójdzie Ci wspaniale. A moje siostry mówiły mi że to nie jest "straszny ból" tylko pieczenie trochę i szybko się goi i przyzwyczaja sut.
Pamiętaj aby nie tarmosić sutków w celu ich "przygotowania" nie zdzierać gąbkami itp. bo tak sobie można zaszkodzić tylko. To mit.

agula-ciśnenie jak u mnie mam 100/70 :D Sprawdziłam w aptece:P
iwonan-też się czasem budzę z bólem brzucha... wstaje smaruje bębęn( z nudów poprostu-to mu nic nie pomaga ale nie chcę marnowac czasu:P) ide siku i przechodzi... chociaż samo wstanie wtedy to bolesna sprawa. I robię taki" niemy krzyk" -żeby męża nie obudzić -udaję że wrzeszczę i pomaga:P" I skurcze łydek też każdej nocy mam.
asmag forte mam 3 razy dziennie i w witaminach tez mam duuuużo magnezu

do wody z miodkiem dodaj cytrynki i jak wspomnienie po glukozie minie to spróbuj naprawdę warto:P To napój Bogów niemalże:P woda zimna oczywiście musi być bo inaczej miód i cytryna tracą właściwości...

paradise-jakie pychotki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839799 przez beaciaa
Cześc dziewczyny tyle przez wczoraj napisałyście, że jak wieczorem przeczytałam to nie miałam już siły odpisywac :P!
Więc odpiszę na to co pamiętam
Paradise- ja też boję się tego bólu przy karmieniu, ale bardziej obawiam się, że nie będę umiała/mogła/nie będzie mały chciał.. Więc w sumie jak da radę karmic to i ból będzie mam nadzieję do zniesienia. Też myślałam o tych kapturkach.
Uśmiechnięta- ja nic takiego nie mam jak opisujesz. Kilka razy w nocy musiałam zjeśc kawałek czekoladki bo tak organizm wołał, ale to raczej pojedyncze sytuacje. U mnie glukoza wyszła ok.
Marta.dds- mmmm.. fasolka z bułką tartą ! Ubóstwiam !W te wakacje sama robiłam w słoiki zieloną, ale niestety już zeszła :P I powiem Ci, że po podgrzaniu na patelni smakowała prawie jak świeża:D
Iwonam12- zazdroszczę ;) wrzuć fotki pokoiku jak już skończycie :)
Usia, Mowmimama- super, że z waszymi maluszkami wszystko ok :) U mnie wizyta 26 już się nie mogę doczekać :)!!
agnieszka_23- nie piszesz do siebie !:) Czy ja też bym mogła prosić o maila :)? Cały czas leżę więc chociaż coś mogę sobie poczytać przydatnego :)Co do wózka też szukałam z dużą gondolą i taki kupiliśmy tylko bez skrętnych kół.
OlgosAmigos- i jak u Ciebie z tymi skórczami ??
Jeżeli którąś pominęłam to przepraszam, ale się już pogubiłam :)

U mnie walentynki minęły cudownie :) Od samego rana niespodzianki. Mąż miał być w pracy- zaplanował urlop i spędziliśmy caaaaaaalutki dzień razem :)! W całym domu rozsypał płatki róż i czekał na mnie w salonie z kwiatkami i książką którą chciałam tak bardzo dostać.
Później powiedział, że jedziemy odebrać wózek (wiedział, że nie mogę się doczekać, a jeszcze dzień prędzej powiedział, że dzwonili i będzie w przyszłym tygodniu :() Pojechaliśmy odebraliśmy wózek iii.. kupiliśmy łóżeczko z całym oprzyrządowaniem dla małego:)! Później skręcanie wszystkiego u teściów- u nas na razie nie ma warunków żeby wszystko trzymać :(
Wróciliśmy do domku zrobiłam na szybko wszystko co miałam zrobić na kolację (krewetki, spaghetti, panna cotta- iście włoski wieczór) i oboje padliśmy. Jestem taaaaaaaka szczęśliwa !


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No i w końcu doceniłam to, że mamy auto w combi, następny chyba będzie mini van :D Zakupy ledwo się zmieściły. Wózek ogromny więc do normalnego auta się nie zmieści..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839859 przez usia
Beacia - śliczny wózek i łóżeczko. Bardzo mi sie podoba. Też chcę takie. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839883 przez nati.olsztyn
Ja tak tylko na szybko!
Olgos Jak wyniki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839912 przez OlgosAmigos
nati potas trochę ponad 4, ale za to się okazało, że magnez musiał mi się nie wchłaniać!nie wiem czemu...brałam 5-6 tabl dziennie, a na dolnej granicy normy był, ale już zmieniłam na inny i może jakby już lepiej było...? :blink: dzięki za troskę dziewczyny!taka "dopatrzona" się czuję ;)
Beacia ja też już bym chciała mieć wszystko jak Ty! :) ale jeszcze zaczekamy...na razie małe rzeczy kompletuje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840058 przez Gosia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840090 przez nati.olsztyn

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl