BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 tygodni temu #875512 przez isia
Paradise- przez to że na początku chciałam miec cesarkę został mi przydzielony lekarz prowadzący. bardzo fajny lekarz, który jak zobaczył w historii moje problemy z porodem, potem z synkiem, który miał nietolerancję laktozy, alergię na białko każdego pochodzenia i wzmożone napięcie mięśniowe, zlecił mi dodatkowe skany na przyrost w 28 tyg i dzisiaj. no i wyszło że 4 kilo :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875532 przez Paradise1982
Isia - aha, rozumiem. No to rzeczywiście fajny lekarz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875541 przez beaciaa
Cześc dziewczynki :)
Paradise tia chyba tylko wg. tabelki :dry:
Nati ja wczoraj miałam taki dzień, że cały przespałam i ruszałam się tylko do toalety. Nie miałam siły zrobic sobie nawet jedzenia to zamówiłam sobie- o godzinie 17 otworzylam dostawcy w piżamie :P Dziś mi się też nic nie chciało, ale musiałam parę spraw załatwic no i trzeba było tyłek spiąc :) Podziwiam z małym brzdącem nawet sobie nie odpoczniesz kochana:*
isia skąd wiesz, że dziecko będzie ważyło 4kg przy porodzie ?:) Jakoś lekarz Ci to wyliczał ?


Niestety małemu chyba się nie spieszy na świat. W poniedziałek mam wizytę więc dowiem się czy coś się rozwarcie rusza. Jak narazie dziś znowu mnie kuje w szyjce nie wiem czy to ze względu na to, że się coś tam rusza, kilka skurczy też zaliczyłam, ale że tak powiem bez rewelacji- mało bolesne :P Więc to dalej przygotowujące. Dziś objadłam się samymi warzywkami i owocami i pękam. Zgaga mnie znów łapie.. Kurdę niby brzuch opadł i nie powinna już tak męczyć, a tu dupa :P
Jutro chyba będę biegac po schodach żeby coś ruszyc :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875567 przez nati.olsztyn
Kochane, w nocy myślałam że coś się zaczęło. Chwilę po 3. obudził mnie MASAKRYCZNY ból jak na okres, w miejscu gdzie zwykle boli prawy jajnik. Koszmar! Mimo że mam okropne bóle przed @ to aż tak bardzo jeszcze nigdy nie bolało!
Ból pojawiał się co 2-3 minuty przez ponad godzinę, w przerwach zasypialam po czym budził mnie ten ból odrazu z wielką siłą. Nagle sam z siebie zniknął a ja zasnęłam. Dramatyczna noc za mną!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875580 przez danusia87
beaciu Ty bidulko już naprawdę się męczysz i chciałabyś Maciusia przytulać a jemu się nie śpieszy:P

nati rzeczywiście straszna noc ja mam takie bóle od 2 tyg że albo prawy albo lewy jajnik aż skręca z bólu ale od 2 dni łapie mnie taki ból 2 razy dziennie tylko całe podbrzusze nie tylko jajniki...Dasz rade to już nie długo

Sylwiu jak tam Ty i malutki Tomus?

My wczoraj mieliśmy do kliniki jechać ale z czym pojadę jak wszystko zanikło...byliśmy nawet na cieście truskawkowym u sąsiada bo miał 31 urodzinki a że mieszkamy drzwi w drzwi nie odmówiliśmy bo zawsze mogę otworzyć i wyjść:) ciasto było MEGA hihihi jak wróciliśmy do domku o 20.30 Mężuś dostał ode mnie zlecenie że ma mi upiec ser kozi na grillu-Hollumie tak to się nazywa...tak bardzo miałam na niego ochotę, ale w nocy obudziłam sie bo strasznie pić sie chciało a jak już się napiłam to myslałam że zwymiotuje bo strasznie żołądek piekł... niestety teraz mam nauczkę żeby czegoś takiego przed snem nie jeść |:P
Rano wstałyśmy z Olivią o 8 zrobiłyśmy zakupy przez internet w między czasie dostałam raz skurcz i nadal spokój :) muszę wyjść z małą na spacer bo w końcu dobrze się czuję :) a może to tylko cisza przed burzą...? Choć wątpię że wcześniej urodzę bo Olivia urodziła się dzień po terminie :)

Miłego przedpołudnia Mamusie :)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #875587 przez nati.olsztyn
Danusia To mnie nie pocieszyłaś!;-) Miałam nadzieję że to jednorazowy incydent.

edit: A to my dzisiaj:-) 37t i 4 dni. W obwodzie 106cm. Szok, nie wiem jak to możliwe bo 3 dni temu było jeszcze 102.:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875606 przez Gosia27
Danusia, Nati siedziecie już jak na szpilkach a ja zaciskam nogi bo qrde wczoraj mi się btzuch napinał, krocze boli, czuję zemały się obniżył, pachwiny nawalają a ja musze jeszcze 3 tyg wytrzymać chociaż do 37hbd i nie mnie ciachają jak na sn nie wyrażają zgody, nie daje już rady. W ciągu dnia biegam jak oszalała za Zoją a jak mała się położy spać to ja wtedy zaczynam odczuwac ogrom przemęczenia :S okropnie się wtedy czuję, łaże i marudzę, w ogóle jesteśmy z mężem oboje wiecznie padnięci, irytuje mnie to.....ale pocieszam sie ze jeszcze tylko aż dwa lata ostrej jazdy bez trzymanki :silly: a potem to dopiero się poczujemy jak świeżo po ślubie :lol: :lol: :lol:
Dziś już poukladłam wszytskie ciszuki dzieciaczków do nowej komody, w week majowy przygptuje łóżeczko dla małego, i odświeże naszą i Zosi pościel, zaraz wygotuję smiczki, butelki i laktator i chyba wszytsko, żadnych środków typu gaziki,sól fizjologiczna nie kupowałam bo to mam na bieżąco przy małej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875619 przez karla2102
hej kobitki :laugh:
te forum to mnie tak już wnerwia ze szok, wiecznie nie działa a już o ginięciu postów nie wspomnę...
Może te które mają facebooka dołączcie do naszej grupy....
Sylwia gratulacje ogromne składam i tutaj;)))) jak będziesz maiła chwilkę wrzuć nam fotkę Tomka;) :laugh: :laugh:
Beacia Nati już nie długo, wytrzymamy.... mnie to też już często gęsto boli brzuch jak na okres ale nie zauważyłam żeby przy tym twardniał. 30 idę na wizytę więc może dowiem się że coś się ruszyło heheh marzenie. :laugh:
Isia kochana pewnie ze Cie pamiętamy dobrze ze do nas wrodziłaś..
No to tak my wczoraj byliśmy z mężem ze szkoła rodzenia na sali porodowej. Wrażenia super, jesteśmy dużo spokojniejsi.... Widzieliśmy trakty porodowe sale po porodzie, inkubatory i inne sprzęty dla maluchów jak coś się działo. Panie wszystko tłumaczyły co i jak HA :laugh: :laugh: i nawet załapałam się na masaż lędźwi bądź całych plecków jaki mąż może wykonywać podczas porodu. Pani położna demonstrowała na mnie, ale przyjemnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875635 przez Mamma Mia!
karla2012 - a jak się nazywa ta grupa na facebooku?
Super, że widzieliście sale porodowe. My też wczoraj na jednej siedzieliśmy godzinkę i rozmawialiśmy z położną - od razu pewniej i spokojniej się można poczuć, prawda? :)

nati.olsztyn jejku :( współczuję nocy, szczerze to nawet nie słyszałam, żeby takie bóle były :( to musiało być okropne...
Brzuszek super, taki zgrabny i chyba do tego w ogóle nie przytyłaś? :)

danusia87 - ale smaka narobiłaś tym ciastem truskawkowym, mmmhhh mniam :lol:
Ze zgagą wieczorną też się borykam...i za każdym razem mówię sobie, że nie będę jeść na noc a później wychodzi jak wychodzi... :laugh:


U mnie w końcu zakończył się remont sypialni (hurra!) wygląda super, dokładnie tak jak chcieliśmy. Złożyliśmy łóżeczko dla Małej, poukładałam rzeczy w komodzie. Dzisiaj tylko jeszcze posprzątam i mogę jechać na porodówkę, haha :) Przynajmniej jedno pomieszczenie w domu skończone, wow :)

Byliśmy wczoraj poznać naszą położną, obejrzeć oddział...jestem zadowolona, zadałam chyba milion pytań i jak na razie jestem spokojna (do czasu...haha :) ). Tylko zastanawia mnie badanie ktg. Lekarz powiedział, żebym zrobiła w szpitalu - jak tam pojechałam to powiedzieli, że przed terminem porodu nie robią, chyba, że mam skierowanie. A jak poszłam po skierowanie to lekarz powiedział, że nie potrzebne...i tak zatoczyłam kółko a badania nie zrobiłam :angry: Wczoraj zaczęłam 39 tydzień. Jak to u Was wyglądało z ktg? Kiedy miałyście robione i czy w ogóle?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875640 przez nati.olsztyn
MammaMia Ja ktg mam od dwóch tygodni co tydzień, ale tylko dlatego że mój lekarz ma aparat u siebie w gabinecie. W poprzedniej ciąży jak chodziłam do innego lekarza to dostałam skierowanie na ktg dopiero dzień po terminie porodu.
Dziękuję za miłe słowa:-) A przytyło mi się już 14 kg.:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875642 przez Gosia27
Nati śliczny brzunio :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875656 przez nati.olsztyn
Gosia27 napisał:

Nati śliczny brzunio :kiss:


Dziękuję!:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875658 przez isia
witam :)
beaciaa - synek 4kg miał wczoraj na USG, do porodu jeszcze 2 tyg więc wydaje mi się że jeszcze przybierze na wadze i będzie ponad 4kg.

nati.olsztyn -Ja mam identyczny brzuszek i też 106 w obwodzie :) przed porodem ważyłam 54kg przy wzroście 170cm, chuda jak patyk i wąska w biodrach, więc nie wyobrażam sobie jak ja wypchnę mojego kluska :huh: teraz ważę 71kg- 17kg do przodu

Mamma Mia - ja nie miałam w tej ciąży jeszcze KTG. podłączą mnie dopiero przy porodzie

U mnie trzy noce nieprzespane, synek ma zapalenie ucha i strasznie przy tym gorączkuje. biedny ile musi się nacierpiec, ale teraz wydaje się już trochę lepiej, mam nadzieję że antybiotyk działa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875673 przez Gosia27
Właśnie wywiesiłam pranie małej, jak nie róż to niebieski teraz króluje :laugh: zasapałam się, ale brzuch coraz wyżej i uciska płuca,siedze i łapię powietrze jak ryba :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875676 przez biedroneczka39
Hej dziewczyny. U mnie pogoda lipna dziś- pada deszcz bleee. Po za tym dziś pobiłam rekord wstawania w nocy na siusiu. Masakra jakaś.
Złożyłam malutką komodę przed chwilką z ikei bo dużą już mam :woohoo: No I teraz może być hi hi.
Ej jak myślicie? Ile dzidzia może jeszcze przybrać na wadze w ostatnim miesiącu ciąży?


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl