BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 tygodni temu #874709 przez sela
Ja juz po śniadanku relaxuje sie przed kompem,dzis piekna pogoda nie stety mąz w pracy a ja bede sie nudzic jak mops ;(

miła TE TWOJE BÓLE TO TAK JAK PRZED OKRESEM??BO MNIE TEZ TAK BOLI BRZUCH CO PRAWDA NIE TWARDNIEJE ALE BARDZO POBOLEWA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #874734 przez miła
SELA tak to takie bole jak przed okresem mam je juz tydzien :( najsilniejsze sa wieczorami mi przy nich zawsze brzuch robi sie twardy. Sela a mowilas o tym swojemu lekarzowi??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874736 przez beaciaa
Widzę, że maluszki się coraz bardziej przygotowują do wyjścia :P! MammaMia każde dziecko rośnie już teraz indywidualnie mój też jest za duży jak na ten tydzień, mam nadzieję, że zdążę urodzić zanim osiągnie 4kg...
Już nie mogę się doczekać, aż pierwsza dzidzia się urodzi ! Dziewczyny działamy ostatni tydzień kwietnia został :P

Mi wczoraj doszła karuzela do łóżeczka - pomijam fakt, że ni w ząb będzie pasowac do pościeli trudno :D Podobno maluszkom się podoba ( FP Rainforest).


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874747 przez Mamma Mia!
beaciaa Kiedyś widziałam tekst na zaproszeniu "Zamiast zrywać kwiaty z łączki złóżcie prezent w dziecka rączki" :) Jest jeszcze "Zamiast kwiatów, które są bardzo nietrwałe prosimy o prezenty dla dziecka duże i małe" :) Ewentualnie może jeszcze to połączyć jakoś zgrabnie z tymi pieniędzmi zamiast prezentów, tutaj jest trochę wierszyków, może coś Wam podpasuje:

www.przed-slubny.pl/wierszyki-do-zaprosz...sba-o-pieniadze.html


A zaproszenia super, bardzo mi się podobają! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874756 przez nesia84
Czesc,
A ja nadal w szpitalu.. :(
Własnie przez takie bole miesiaczkowe i nieprzespane noce oraz twardnienie brzucha znalazlam sie w szpitalu. Troszkę za wczesnie na porod w zwiazku z czym lekarze walczyli zeby je wyciszyc i w zasadzie się udalo,bolu ustaly a twardnienie brzucha pojawia sie od czasu do czasu. Dzis skonczylismy 34 tydzien i mamy 2340g :)
Pozdrawiam Was i trzymam kciuki za zblizajace sie terminy porodu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874771 przez danusia87
beaciu zaproszenia super naprawdę ! Bedzie co świętować w Waszej rodzinie w sierpniu ;) ja w sprawie życzeń Ci niestety nie pomogę nie mam takich zdolności. ..

Mamma Mia no toz to maleństwo dosyć spore ;) Moj Marcelek w 35tc mial 3kg a dla mnie to dosyć sporo bo Olivia przy porodzie miala 3370...

nati Kochanienka u Ciebie widac juz też coraz bliżej poród no no

Gosiu jak Ty sie czujesz Perełko i jak tam Zojeczka?

paradise juz pewnie jak na szpilkach ?

sela mamy termin na ten sam dzień. ..jak tam wszystko u Ciebie wyglada? Ja mam szyjke skróconą miekka glowa Marcelka juz prawie w kanale rodnym ale bez rozwarcia. ..za to wczoraj brzuch "cały" bolał jak na @ i sie ciągle spina a wcześniej miałam bóle jak na @ale tylko po jednej albo drugiej str...tj.jajniki....

Ja wczoraj czulam sie okropnie dzisiaj juz wyśmienicie musze zrobic szaszłyki bo mój Mąż kupil sobie nowego grilla gazowego na Taras i chce go wypróbować hehehe dzisiaj nawet zaplotlam sobie warkocza i sie umalowalam bo ostatnio sil na to nie mialam hehehe mam nadzieję że mlody Marcelek urodzi sie w maju bo teram mam jeszcze manikiurzystke na sobotę umowiona i nie chcialabym z tego rezygnować bo chce cos dla siebie przed porodem jeszcze zrobić ;) w przyszłym tyg chce sie jwszze zafarbowac ewentualnie w maju ale na początku przed 8 ;)....
A tak z innej beczki pisalam Wam jakos miesiąc temu ze snil mi sie mój zmarły Tata powiedzial mi w snie ze jwdna z moich sióstr bedIe w ciąży ale nie moze mi powiedzieć ktora i ze ja o tym snie nikomu tez nie moge powiedzieć dopuki to nie wyjdzie na jaw ze któraś spodziewa sie dzidzi....NO I BUM rozmawiam wczoraj z siostrą z PL a ona że chyba jest w ciąży bo okres sie spóźnia :-) a potem powiedziala że test pokazal 2kreski byla od razu i lekarza nie było nic jeszcze wisac ale zlecil badania krwi w pt ma powtórzyć czy HCG rośnie ;) jestem taka szczęśliwa bo to co mi sie przyśniło cala rozmowa z Tata to nie byla jakas tam fatamorgana tylko szczera prawda :)

A dzisiaj mam tak wspaniały humor że aż sama uwierzyć nie mogę hihihi

Ide sie poopalac na taras bo piekna pogoda .... do później Mamusie



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874774 przez danusia87
nesiu trzymam za Was kciuki napewno wszystko bedzie dobrze! W szpitalu przynajmniej masz konkretna opiekę ! Sle uściski



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874775 przez nesia84
Dziekuje danusia87 :) A propo snu,niesamowite!! Zmarli zyją wsród nas :) fantastycznie,nie zapeszam,ale Gratulacje Ciociu :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #874782 przez miła
Nesia84 ja rowniez trzymam kciuki za was :kiss: a bralas w domu jakies tabletki n ate bole zanim wyladowalas w szpitalu?? i czy masz jakies rozwarcie lub skrocona szyjke??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874797 przez nesia84
Brałam nospe i luteine dopochwowo,ale niestety nic nie pomogło. W szpitalu przebadano mnie i szyjka w porzadku i brak rozwarcia. Dostaje teraz 2 razy duphaston, 3x po 2 luteiny, 3 x magnes +B6,do tego w razie skurczów 2 x kroplówka z magnezem i jeszcze swój magnez,wiec generalnie konkretna dawka! Mysle ze niedlugo beda zmniejszac dawkę,bo zyje nadzieja ze jeszcze wyjde ze szpitala,zeby konkretnie sie spakowac i odwiedzic fryzyjera i kosmetyczke i moge wracac z powrotem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874800 przez miła
Nesia miejmy nadzieje ze to jeszcze nie tez czas niech maluszki pare tygodni poczekaja :) chociaz czasami chcialabym miec to juz za soba strasznie mnie denerwuja te codzienne bole :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874802 przez nesia84
Ja sie przestraszyłam i wolałam się upewnić że nic sie tam nie rozwiera,wiec pojechalismy do szpitala, a z reszta ile mozna faszerowac sie nospa. W szpitalu sie wyciszylam i odstresowałam, codziennie mam ktg i wszelkie pomiary, przede wszystkim leze i odpoczywam i tak przeleciały nam juz 2,5tygodnia :) W domu niestety bym nie lezala, taka jest prawda. Jestem dobrej mysli,byle dotrwac do 38 tygodnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874805 przez miła
No masz racje ja tez juz mam dosyc tej nospy :) A wszpitalu pelna i codzienna kontrla nie ma sie czym martwic :) widze ze sporo czasu tam lezysz! :ohmy: Nesia czy masz juz wszystkie ubranka skompletowane dla maluszka??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874807 przez biedroneczka39
nesia84 a który Ty jesteś tydzień?
danusia I jak tu nie wierzyć w sny :silly:
Dziewczyny zazdroszczę Wam że chodzicie do lekarza tak często I Was badają I USG. Ja USG miałam 2 razy. Ostatnie w 20 tygodniu. Do lekarza co 6-8 tygodni. Dziś mam wizytę. I co? Zbada siuśki. Powie że jest ok bo zawsze tak jest. Pomaca brzuch I zmierzy miarą od cycków do spojenia łonowego. Spyta czy wszystko ok? I mimo że mówię że dolega mi to I tamto to dla nich zawsze jest ok I tak jest w ciąży. A ja Was czytam I też mam skurcze przeważnie wieczorem aż brzuch boli I twardnieje. Zdaża się też w dzień. Nocami nie śpię tylko odsypiam w ciągu dnia. Mam strasznie bolesne skurcze łydek I strasznie niespokojne nogi. Nie podoba mi się ta opieka. Nawet nie wiem ile moja niunia waży. I boję się że będzie duża I ciężko będzie mi urodzić. A USG nie robią patałachy. Przecież od 20 tygodnia tyle mogło się zmienić. Eeeech. Napiszę po wizycie...


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874820 przez danusia87
beaciu zaproszenia super naprawdę ! Bedzie co świętować w Waszej rodzinie w sierpniu ;) ja w sprawie życzeń Ci niestety nie pomogę nie mam takich zdolności. ..

Mamma Mia no toz to maleństwo dosyć spore ;) Moj Marcelek w 35tc mial 3kg a dla mnie to dosyć sporo bo Olivia przy porodzie miala 3370...

nati Kochanienka u Ciebie widac juz też coraz bliżej poród no no

Gosiu jak Ty sie czujesz Perełko i jak tam Zojeczka?

paradise juz pewnie jak na szpilkach ?

sela mamy termin na ten sam dzień. ..jak tam wszystko u Ciebie wyglada? Ja mam szyjke skróconą miekka glowa Marcelka juz prawie w kanale rodnym ale bez rozwarcia. ..za to wczoraj brzuch "cały" bolał jak na @ i sie ciągle spina a wcześniej miałam bóle jak na @ale tylko po jednej albo drugiej str...tj.jajniki....

Ja wczoraj czulam sie okropnie dzisiaj juz wyśmienicie musze zrobic szaszłyki bo mój Mąż kupil sobie nowego grilla gazowego na Taras i chce go wypróbować hehehe dzisiaj nawet zaplotlam sobie warkocza i sie umalowalam bo ostatnio sil na to nie mialam hehehe mam nadzieję że mlody Marcelek urodzi sie w maju bo teram mam jeszcze manikiurzystke na sobotę umowiona i nie chcialabym z tego rezygnować bo chce cos dla siebie przed porodem jeszcze zrobić ;) w przyszłym tyg chce sie jwszze zafarbowac ewentualnie w maju ale na początku przed 8 ;)....
A tak z innej beczki pisalam Wam jakos miesiąc temu ze snil mi sie mój zmarły Tata powiedzial mi w snie ze jwdna z moich sióstr bedIe w ciąży ale nie moze mi powiedzieć ktora i ze ja o tym snie nikomu tez nie moge powiedzieć dopuki to nie wyjdzie na jaw ze któraś spodziewa sie dzidzi....NO I BUM rozmawiam wczoraj z siostrą z PL a ona że chyba jest w ciąży bo okres sie spóźnia :-) a potem powiedziala że test pokazal 2kreski byla od razu i lekarza nie było nic jeszcze wisac ale zlecil badania krwi w pt ma powtórzyć czy HCG rośnie ;) jestem taka szczęśliwa bo to co mi sie przyśniło cala rozmowa z Tata to nie byla jakas tam fatamorgana tylko szczera prawda :)

A dzisiaj mam tak wspaniały humor że aż sama uwierzyć nie mogę hihihi

Ide sie poopalac na taras bo piekna pogoda .... do później Mamusie



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl