BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 tygodni temu #875400 przez nati.olsztyn
Uśmiechnięta Fajnie, że się odezwałas!:-) I że wszystko dobrze u Ciebie.:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875405 przez sela
sylwia wielkie wielkie gratulacje

Kurcze dziewczyny zaczyna sie teraz to juz nampoleci z górki :) jestem strasznie podekscytowana :):):)

miła i co pytałas połozna o te bole ?? ja mam identycznie jak ty ale widze ze wiekszosc dziewczyn ma takie objawy wiec wszysko ok:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875409 przez Gosia27
Sylwia serdeczne gratulacje kochana :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875417 przez miła
Sela niestety pech chcial, ze akurat byly zajecia z inna pania :angry: mialas racje czytalam w internecie o tych skurczach ale nic konkretnego sie nie dowiedzialam ... wlasnie licze skurcze i mam je co 3 godziny :) niewiem co o tym sadzic??? :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875422 przez Paradise1982
Mila - jak nie sa coraz blizej siebie te skurcze, to znaczy ze to sa przepowiadajace. Poza tym slyszalam, ze przy prawdziwych to nawet mowic ciezko. Ja tez mialam wczoraj niezbyt bolesne skurcze dobra godzine co 5 minut i trwajace 45 sekund, i nic sie niestety nie zadzialo. Ja poczytalam tez w necie, i ponoc to sa skurcze Braxtona - Hicksa i w sumie kazda kobieta je czuje inaczej, wiec je ciezko okreslic. U mnie to uczucie jakby caly brzuch twardnial (do niedawna myslalam, ze to dzidzia sie wypycha) na paredziesiat sekund, potem odpuszcza, czasami boli do tego na dole jakby na okres, ale nie caly czas.


Usmiechnieta - ciesze sie, ze u Was wszystko ok :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #875427 przez miła
Paradise 1982 jej jakbym ja miala co 5 minut to bym strasznie panikowala :laugh: ! ja mam je co 3h i brzuch tez caly sie spina i towarzyszy temu bol miesiaczkowy trwaja okolo 2minut . :) a jaki czas temu zauwazylas ze masz takie skurcze? Paradise ty jestes juz w takim tygodniu ze moze to nadejsc w kazdej chwili :) !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875437 przez Paradise1982
Mila, ja sie w sumie skapnelam wczoraj hahaha :lol: Nie ma co panikowac, weszlo to i wyjsc musi :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875440 przez Paradise1982
Tabelka uzupelniona :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #875443 przez Paradise1982
BEACIAAAAAAA TY NASTEPNA!!!!!! Przynajmniej w tabelce, hihihi :cheer:

Zrobilysmy sie popularne - czerwcowki nas podgladaja, i nie tylko :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875456 przez isia
hej dziewczyny. byłam tu z wami na początku ciąży, niestety nie dałam rady zostac na forum- praca cały etat tylko na nocki, w dzień cały etat mama 3 latka i zero rodziny czy znajomych do pomocy(nie licząc męża który też całymi dniami pracuje). od 2 tyg jestem na urlopie więc mam więcej czasu tylko dla siebie i postanowiłam zobaczyc co tam u was. mam nadzieję że mnie nie wykopiecie z forum :unsure:
Powiem wam że praca na nocną zmianę przez 3 lata prawie mnie wykończyła i na pewno już do niej nie wrócę! dwa tygodnie dochodzę do siebie i dalej padam ze zmęczenia.

Sylwia- gratulacje!!!!

Biedroneczka- ja dzisiaj miałam skan i jestem przerażona,mój synek waży 4kg. ale to 37+5.
mój pierworodny ważył przy porodzie 3280 i nie mogłam go wypchnąc, skończyło się kleszczami, to ciekawe jak to teraz będzie!

ja ze względu na ciężki pierwszy poród miałam miec teraz cesarkę,ale rozmyśliłam się i postanowiłam spróbowac normalne urodzic, niestety podejmując tą decyzję nie przewidziałam że mój klocuszek będzie ważył ponad 4 kilo, a w UK cesarki ze względu na wagę proponują dopiero od 5kg!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875471 przez nati.olsztyn
isia Fajnie, że do nas wróciłaś:-) Wow! Niezły Klusek Ci się szykuje! A powiedz, masz jakieś objawy zbliżającego się porodu?




Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875478 przez Paradise1982
Isia - witaj kochana!!!! jak chcesz, to podaj dane do naszej tabelki :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875501 przez miła
Paradise skoro dopiero wczoraj to zauwazylas to znaczy ze lada dzien a malenstwo sie wykluje :laugh: i masz racje weszlo to i wyjsc musi ale czemu musi wychodzic tak bolesnie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875502 przez isia
nati.olsztyn - coraz częściej mam te skurcze przepowiadające, praktycznie całymi dniami i nocami je mam, ale mi zbytnio nie przeszkadzają bo są prawie bezbolesne. po sexie doskwierają mi najbardziej, ale nad ranem przechodzą. W poniedziałek ma przyjśc do mnie położna zrobic mi masaż szyjki macicy. lekarz zadecydował że nie czekamy do terminu porodu ze względu na duże dziecko i wcześniejsze przeboje z porodu i tak w poniedziałek masaż, a jak nic się nie ruszy to 6 maja mam skierowanie na wywołanie porodu z zaleceniem cesarki jak długo będę się męczyła :ohmy:
i ogólnie jak leżę to jest ok, ale jak tylko wstanę to mam uczucie jakby mały miał mi zaraz wypaśc. takie duże parcie tam na dole.

Paradise- ja też z UK , rocznik 1982, termin 10 maj, 2 ciąża, synek Adrian

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875508 przez Paradise1982
Mila - masz racje, hehe.

Isia - pamietam, ze Ty tez z UK kochana :) :lol: Ciesze sie, ze wrocilas! Skad wiesz jaka duza jest Twoja dzidzia? Mnie nic nie mowia :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl