BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 tygodni temu #875743 przez biedroneczka39
miła to badanie czy nie masz paciorkowca. Jest niebezpieczny podczas porodu dla maluszka. Jeśli go masz to w trakcie porodu podadzą Ci leki.
Dziwi mnie że tu w UK tego nie ma :huh:


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875746 przez danusia87
oleczka trzymam kciuki aby jak najszybciej i w miare bezboleśnie poszlo :)

sela Kochaniutka od wczoraj czuje sie wyśmienicie aż sie zastanawiam czy to nie cisza przed burza bo wczoraj mialam biegunke i dzisiaj tez ale poza tym wszystko gra...mam ciagle bole tylko w pachwinach ale dzisiaj bez skurczy :) moj mąż sie smieje ze urodze Marcela Komuniste 1.05 ;) ale jak yo będzie zobazymy hehehe



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875750 przez biedroneczka39
Po 14 już a ja w łóżeczku leżę. Mam lenia kurde cholernego. Też chcę już urodzić ;)


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875757 przez Paradise1982
Oleczka - oj zazdroszcze, ja to bym sie cieszyla, jakbym miala jakies rozwarcie, a u mnie cisza.

Biedroneczka - nie zapytalas w koncu, zeby Ci to badanie zrobili? Ja mialam :) Ty lepiej jeszcze nogi trzymaj razem :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875769 przez biedroneczka39
paradise zapytałam owszem. Pani powiedziała że nie robią tego na NHS. To badanie wykonuje się między 35-37 tygodniem ciąży. Prywatnie kosztuje 35£. Popierdzielony ten kraj.


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875770 przez miła
biedroneczka39 nie wiedzialam ze tak to sie nazywa :laugh: wlasnie 3 dni temu oddalam wymaz i czekam na wyniki. :) dziewczyny widze ze nie ktore z was koniecznie chca urodzic :) !! poczytalam sobie troche rzeczy no dowiedzialam sie ze najlepsze sa:
-seks
-orgazm
-chodzenie po schodach najlepiej co 2
-jakies herbatki z malin czy cos takiego
i cos jeszcze ale nie pamietam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875774 przez Paradise1982
Biedroneczka - powiedz tej glupiej babie, ze Twoja kolezanka z West Sussex miala zrobione na NHS bez laski i niech sie pierdolnie w leb! :angry: Moja polozna jest fajniejsza (ale ja ja zmienilam jakies poltora miesiaca temu, bo poprzedniej nie lubilam), ja jej powiedzialam, ze moje kolezanki w Polsce maja badania na GBS i dlaczego ja nie mam, skoro to moze byc grozne dla dziecka, a ona mi powiedziala, ze jak chce, to mozemy wyslac "swab" (wiesz, patyczek z wydzielina z pochwy) do laboratorium, jesli chce.

Mila - tak, herbata z lisci malin tez, niestety nie pomoze w spowodowaniu porodu, ale ponoc pomaga w sile miesni macicy i lepiej sie wypycha dzidzie (pije codziennie!). Jeszcze do tego slyszalam, ze masaz sutkow bardzo pomaga, bo wydziela sie hormon oxytocyny, ktory sie wydziela jak dzidzia ssie mleko matki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #875779 przez miła
paradise o tych sutkach tez slyszalam :) zaczne tez ta magiczna herbatke pic :laugh: Dziewczyny powiem wam cos dziwnego jak juz wspominalam mam te skurzce co jakis czas tzn ten bol miesiaczkowy i napinanie sie brzucha ale zauwazylam tez ze prawie za kazdym razem przy tych bolach musze isc do toalety...wiecie na cos wiekszego :laugh: czy to normalne:unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875783 przez Paradise1982
Mila - ja nie wiem :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875788 przez nesia84
miła napisał:

paradise o tych sutkach tez slyszalam :) zaczne tez ta magiczna herbatke pic :laugh: Dziewczyny powiem wam cos dziwnego jak juz wspominalam mam te skurzce co jakis czas tzn ten bol miesiaczkowy i napinanie sie brzucha ale zauwazylam tez ze prawie za kazdym razem przy tych bolach musze isc do toalety...wiecie na cos wiekszego :laugh: czy to normalne:unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:


czesc,
mila - tak to normalne,nie wiem jak to dokladnie wyglada u Ciebie,ale mialam tak w pierwszej ciazy i to oznacza ze porod tuż tuż :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875790 przez miła
nesia 84 ja czytalam ze zazwyczaj tuz przed porodem wystepuje biegunka . tylko ze ja nie mam biegunki wszystko jest normalnie tyle ze musze isc prawie za kazdym skurczem.. :( myslisz ze to jeszcze troche moze potrwac ? jestem dopiero w 35 tyg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #875799 przez nati.olsztyn
Kochane, mam skurcze z bólem jak na @ co 2-4 minuty. Są długie ale nie wszystkie bardzo silne więc czekamy czy zacznie boleć bardziej czy się wyciszy... Ze trzy razy zakłuło coś mocno w dole. Ale się nie nakręcam.

Czekam aż mąż wróci z pracy i zajmie się Dawidem a ja skocze pod prysznic żeby zobaczyć czy się wyciszy czy rozkreci...:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875807 przez Paradise1982
uuuuuuuuuuu Nati,to czekamy na wiecej wiadomosci :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875811 przez Gosia27
Nati a Ty masz jakieś rozwarcie??? Bo qrde znająć moje zajebsite pomysły to bym pojechała na IP, i pokolorowała że mam reg skurcze a nóż widelec podłączą oxy albo odeślą do domu...yyy głupi pomysł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875812 przez oleczka331
u mnie skorcze nadal nieregularne ale czop odchodzi przybrudzony krwia, czuje ze jestem blisko boje sie nocy :ohmy:
brzuch boli :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl