BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

9 lata 11 miesiąc temu #877251 przez marcynia
Danusia- dziekuje :* nie bylo w nim nic czerwonego czyli to nie to
Paradise- nie jestes sama =>

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877252 przez marcynia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877261 przez Paradise1982

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877266 przez Kasiunia88
Paradise wcale nie jesteś sama..u mnie też żaden czop się nie pojawił.. podczas pierwszego porodu odszedł mi dzień przed porodem, a właściwie to w dzień, w którym poród się zaczął..no ale, ze urodziłam dopiero następnego dnia i to właściwie mi odszedł, bo poprzedniego dnia miałam OCT podane, a za drugim razem w ogóle mi nie odszedł nawet po podaniu kroplówki na wywołanie..
marcynia nawet nie wiem co Ci napisać po tym co Twój Ci powiedział..nie chcę Cię dodatkowo podburzać, bo wiem jak okropnie się musisz czuć..

u mnie to wręcz odwrotnie jest..to ja unikam seksu, a mój by cały czas chciał..ciągle mi powtarza "jak Ty to robisz, że nawet w ciąży jesteś taka seksowna" a ja mam potem wyrzuty, że nie mam ochoty i mi go żal :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877268 przez oleczka331
marcynia-mojemu mowie od miesiaca albo wiecej nie slucha a potem zarty ze sie zabarakadowalam poduszkami, ale my to 13lat razem to juz wiesz wszytsko mi jedno ruszy mnie czy nie.Sama sie boje teraz zeby mnie dotykal i czesto mam wrazenie ze nie jestem atrakcyjna i ze go nie pociagam.Moze faktycznie nie dziala ciaza na niektorych facetow, moze potem sie zmieni szkoda tylko ze ci to powieedzial mogl cos innego wymyslic w obecnym czasie nie chcialabym czegos takiego uslyszec.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877271 przez mowmimama
Cześć!

Rano znowu forum mi nie działało ;/ ale jestem teraz i biorę się za czytanie ;D

iwonan12 też bym się nieźle wkurzyła ;/

Paradise ja widzę, że Ciebie tak samo nosi jak mnie;p też cały czas coś robię zamiast odpoczywać;p dzisiaj dwie godziny spacerowałam, zrobiłam obiad, posprzątałam i w końcu zrobiłam pranie ;D jutro czeka mnie prasowanie;D

Mamma Mia! mój się sporo nawet rusza, ale wydaje mi się, że to normalne że przy końcówce już się nie czuje aż tak maluszków, w końcu jest im coraz ciaśniej, a widzę, że już jesteś całkiem przy końcówce :) aaa i słyszałam że teraz to 5 ruchów powinno być :)

sela jak ładnie wyglądasz :))

nati.olsztyn wszystko ładnie opisałaś, nawet można rzec że ładnie przeszłaś przez ten poród i że też tak bym chciała mieć ;p

miła współczuje;/ ale może nie będzie tak źle i szybciej urodzisz :) jaki malutki brzuszek!:)

Gosia27
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Danusia zdjęcie się załączyło, pięknie wyglądasz!:)

OlgosAmigosTrzymam kciuki!!!

marcynia faceci to potrafią;/ przykro mi że on taki jest:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877282 przez Paradise1982
Kasiunia - dzieki, od razu mi lepiej :) Moj jest po prostu wspanialym facetem,on uwaza, ze wygladam pieknie, ja zreszta tez lubie swoje ciazowe cialo, i nie narzekamy na brak seksu :lol: teraz niestety chcielibysmy oboje, ale lecze infekcje, a raczej oboje, bo mojego tez zarazilam, buuuu :( ale mysle jeszcze dzien, dwa i bedzie dobrze :lol: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877289 przez nati.olsztyn
Szalone Alezcie się rozpisaly! Mu przed 17 bylismy w domku. Moja siostra, mąż i Synuś przyjechali po nas do szpitala. Dawid zareagował poprostu cudownie!!!:-) Popatrzył na mnie, poglaskał po brzuchu i mówi:"dzidzia nie ma", potem pokazał na Małą i :"dzidzia tu! " i dał jej maskotke małego białego króliczka którą sam wybrał dla dzidzi jak był ostatnio z moją mama na zakupach.:-) Potem kazał wstawić fotelik do auta! no poprostu bosko!!! :-) Jestem przeszczesliwa, tak bardzo Go kocham!!

Malutka waży dziś 2780g. Mi się produkcja mleka powoli rozkręca. Dokarmiam ją troszkę mlekiem sztucznym ale myślę że niedługo już sam cyc jej wystarczy:-)

Wybaczcie że ja tak tylko o sobie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877292 przez Paradise1982
Nati - wspaniale!! Ale cudownie Twoj synek zareagowal! :kiss: W ogole, to zazdroszcze Ci, ze juz jestes po :) Jak sie czujesz w ogole? Fizycznie i psychicznie? Wszystko w porzadku? Wiesz, ja nie wiem jak to jest w pologu. A tak w ogole, to sobie suwaczek zmien, hihihi :lol: :silly: :P I czekamy na wiecej zdjec!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877294 przez OlgosAmigos
A ja na oddziale...może by mnie nie zostawili bo w usg znosnie ale w ktg spadki tętna...przynajmniej mnie to zaniepokoilo bo lekarza dopiero rano zobaczę:-/ skurcze do 94 dochodziły Ale jakoś średnio je czułam:/ może jutro czegoś więcej się dowiem...przepraszam że tylko o sobie ale jakoś nie mam głowy:-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877295 przez nati.olsztyn
agnieszka urodziła wczoraj!!! Michaś: 2820g i 52 cm:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877297 przez nati.olsztyn
OlgosAmigos napisał:

A ja na oddziale...może by mnie nie zostawili bo w usg znosnie ale w ktg spadki tętna...przynajmniej mnie to zaniepokoilo bo lekarza dopiero rano zobaczę:-/ skurcze do 94 dochodziły Ale jakoś średnio je czułam:/ może jutro czegoś więcej się dowiem...przepraszam że tylko o sobie ale jakoś nie mam głowy:-(



Trzymamy kciuki! Musi być wszystko dobrze! Jestes pod dobrą opieką! Daj znać rano!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877298 przez biedroneczka39
Jeny no pisypały się te majowe dzieci jwszcze w kwietniu hi hi :woohoo:
agnieszka_23 gratulacje :lol:


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877303 przez miła
Marcynia kochana ty sie wogole nie denerwuj facetem ! Oni juz tak maja... :angry: :angry: Ja tak jak juz ktoras wspomniala tez slyszalam ze niby kobiety podniecaja facetow jak sa w ciazy ale ja w realu to tak naprawde slyszalam od kolezanek ze jest odwrotnie :) .Moj to nie uwaza zebym byla bardziej atrajcyjna niz przed :silly: Hahaha !
Paradise- Kochana co do tych zapalen to ja mam je wiecznie :angry: ale czesto sa po seksie :angry: Ale ja nigdy nie slyszalam ze jak sie ma zapalenie to przy porodzie bardziej boli?
mowmimama kochana a ty masz jakies objawy skurcze czy cos podobnego ? :)
nati.olsztyn a mleko sztuczne kupilas wrazie co przed porodem czy dopiero teraz? :)
olgosAmigostrzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze :kiss:
Agnieszka Gratulacje!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877316 przez Gosia27
Agnieszka serdeczne gratulacje!!!! Moja Zoja miała takie samąsamą wagę i tyle samo cm! :kiss:
Marcynia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Nati cieszę się że już w domku jesteście :kiss:
OlgosAmigos głowado góry,wszystko będzie dobrze :kiss: leż i pachnij

Jejku, moj rw czoraj wrócił wcześniej z pracy i zabrał nas na miasto. Takąmi tym wielką radość sprawił :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl