BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

9 lata 11 miesiąc temu #883040 przez danusia87
Ok Kochane zmykam spać z nadzieją że coś ruszy Marcela do wyjścia w nocy ;) :evil: :woohoo:
Buziaki odezwę się jutro



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883065 przez danusia87
No to u mnie puki co bez zmian. ... :S



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883073 przez Gosia27
Hej,
Danusia Marcelweźwyłaź bo mama już ma dosyć...
Ciotka z resztą też,jestem ciekawa co się dziś dowiem na wizycie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883076 przez Gosia27
W ogóle mały słabo się rusza....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883092 przez mowmimama
Hej:)

aaaaa! Dzisiaj już jest piątek, o 2 w nocy zawita mój M!:D chyba z tego wszystkiego nie będę mogła zasnąć :D

miła dziękuje :) mnie mały tak główką nie naciska, ale często czuje jak nią rusza, to taki dyskomfort czuje ;| nie lubię tego uczucia;| mi też się wydaje, że teraz będą te gorsze porody...eh...niestety wszystkie nie możemy mieć poród do zniesienia :(

isia kurcze a skąd wiesz, że ma po takich rzeczach?? jesz jedną rzecz i czekasz jak on zareaguje?? ja się boję że nie będę wiedzieć (jeśli by miał) od czego ma...

OLGOSAMIGOS Gratulacje :) malutka słodziutka :)

Paradise ahhh tak to dobrze jest, jak co 2 i pół godzinki je :) dokładnie, będę go w nocy oczekiwać i od jutra będę mogła też normalnie chodzić, sprzątać! Żeby tylko mały chciał wyjść! :)

DANUSIA87 i jak coś się działo w nocy ?:) aaa doczytałam ... bez zmian...

Gosia27 to daj znać po wizycie! I dobrze że akurat dzisiaj ją masz, to zobaczysz że nic małemu się nie dzieje :)

jejku w ogóle jest tak gorąco....strasznie chciałabym się "pomoczyć" gdzieś;D jeziorko...basen...albo przynajmniej stopy w morzu;D wszystkie znajome w pracy, to nawet nie ma z kim jechać, a samej za dużo ryzyko. Ale już mojemu z rana napisałam, że jutro z rana jedziemy nad morze, bo stopy chcę pomoczyć ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883099 przez moniaW
cześć dziewczyny,jeszcze nie urodziłam.. :S
byłam w środę w szpitalu,zrobili mi ktg, potem lekarz mnie zbadał i kazał przyjść za 3 dni jak nie będzie się dalej nic działo.
dzisiaj jest 2 dzień po terminie i dalej nie mam żadnych objawów :dry: strasznie mi ciężko z tym brzuchem do tego te upały...
pozostaje mi dalej czekać :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883109 przez Gosia27

moniaW napisał: cześć dziewczyny,jeszcze nie urodziłam.. :S
byłam w środę w szpitalu,zrobili mi ktg, potem lekarz mnie zbadał i kazał przyjść za 3 dni jak nie będzie się dalej nic działo.
dzisiaj jest 2 dzień po terminie i dalej nie mam żadnych objawów :dry: strasznie mi ciężko z tym brzuchem do tego te upały...
pozostaje mi dalej czekać :silly: :silly:


a y już tu wszytskie pewne że tulisz maluszka...jeszcze dzień najwyżej dwa i wszytsko się odemieni :kiss: :kiss: :kiss:

Mowmimama morze,jak bym się położyłam plackiem na piasku i tak leżała i gapiłą się w niebo....ten upał jest nie do wytrzymania,położyłąm małą sać,poleciałam na pocztę a tam że dopiero od 10-ej otwrte,chciałam zahaczyć o kosmetyczkę żeby mi chociaż brwi wyregulowałabo sama sobie tylko krzywdę zrobię i tu też wszytsko pozamykane na cztery spusty, w zmian za to kupiłam arbuza,robię kompot z labarbru i wsio :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883113 przez danusia87
Gosiu daj znac po wizycie Koniecznie! !!
moniaW ja tez przeterminowalam sie ale nadal spokoj nawet w nocy spalam b.dobrze o dziwo ale cóż może to i jakiś tajny znak od mojego Marcela ;)
Olgos Twoja Maleńka jest taka piękna że napatrzec sie nie mogę ;) i ciagle ja podgladam hehehe



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883125 przez isia
Paradise- współczuję ci i wiem co czujesz. Przy pierwszym też miałam okropne bóle cały weekend i urodziłam w niedzielę o 23:12-poród kleszczowy. Traumę miałam bardzo długo. pół roku budziłam się noc w noc zalana potem i panicznym płaczem. przez 3 miesiące w uszach non stop dudniło mi serduszko dziecka, które słyszałam przez cały weekend przez podłączone KTG, za nic nie mogłam się pozbyc tego dzwięku z głowy. jak zaszłam w drugą ciążę po prawie trzech latach to płakałam, ale nie ze szczęścia tylko ze strachu o poród. zresztą na samym początku pisałam wam,że za nic w świecie nie będę rodziła SN i zamawiam cesarkę. No i proszę- z cesarki zrezygnowałam(nie wiem czemu :unsure: ), i urodziłam szybko i bezboleśnie. Także kochana, wiem że jeszcze za wcześnie, ale głowa do góry, odchowaj troszkę malutką i do dzieła :laugh:

mowmimama- na początku przez kilka dni jadłam to samo i małemu nic nie było, potem wprowadzałam po jednej rzeczy i patrzyłam jak reaguje. Np zjadłam dodatkowo banana i płacz był wielki. na drugi dzień znowu to samo bez banana i był spokój, na trzeci dzień znowu banan i znowu płacz i prężenie. w ten sposób byłam pewna że to banan.
kurcze wczoraj była pielęgniarka zważyc małego i przez tydzień przybrał 420gram! Babka nie wieży mi że synek jest na samej piersi :)
a chwilę przed przyjściem mały narobił konkretnie w pieluchę. Pampers był tak przepełniony że zważyłam go i waga pokazywała 301gram! jakby tak wstrzymał się z tą kupą i babeczka zobaczyłaby na wadze ze w ciągu tygodnia przybrał 700 g to by się chyba przekręciła :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883236 przez Gosia27
Dziewczynki,sukces. Umalowałam paznokietki u stópek :laugh: w ogóle doprowadziłam się do ładu i składu, teraz to nawet zaraz mogę rodzić :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883300 przez nati.olsztyn
Gosia - Czekam na wieści z wizyty! No i gratuluję zwinności:-)

danusia - Fajnie że Marcelek dał Ci pospać!:-)

moniaW - Czekamy razem z Tobą!:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883310 przez danusia87
Mam już dość co chwila łapie mnie biwgunka od kilku dni hemoroidy to juz same wychodzą az strach co będzie po porodzie ... do tego ciągle jest mi słabo mam ochotę wymiotowac ale się nie da... brzuch ciagle twardnieje....


MARCEL WYŁAŹ BO OSZALEJE

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883318 przez nati.olsztyn

danusia87 napisał: Mam już dość co chwila łapie mnie biwgunka od kilku dni hemoroidy to juz same wychodzą az strach co będzie po porodzie ... do tego ciągle jest mi słabo mam ochotę wymiotowac ale się nie da... brzuch ciagle twardnieje....


MARCEL WYŁAŹ BO OSZALEJE

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:




Marcel, zlituj się nad Mamą!!! :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883321 przez miła
danusia87 Kochana jeszcze troche i bedziesz po :) :) Hee ale mam ten sam problem moj tez nie chce wyjsc ;)
Gosia27 woow zwinna jestes :) :) !!! Rowniez czekam na wiesci :kiss:
nati.olsztyn jaaaak ja ci zazdroszcze ze masz maluszka przy sobie!! :)

U mnie nadal nic .... synku przyjdz juz na swiat!!!! ;)
39tydzien

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883327 przez beaciaa
Danusia spokojnie u mnie przed porodem na kilka dni wyszły mi hemoroidy i byłam pewna, że po porodzie mi jeszcze gorzej się zrobi. O dziwo wyleczyłam je do porodu, a po porodzie odpukac prawie miesiąc i spokój. Nie było i nie ma :)

Gosia ja na dwa dni przed porodem byłam u kosmetyczki :P Po kosmetyczce powiedziałam Maciusiowi, że może wychodzić bo mama będzie mogła się do ludzi pokazac i posłuchał :)!

Isia piękna waga małego :) Mój przybrał 900 gram przez dokładnie 23 dni :) I już sądziłam, że to dużo :P Waży dokładnie 4 kg i coraz ciężej znosi się gondolę z drugiego piętra :P A gdzie tu dalej :ohmy:

Mowmimama zazdroszczę wypadu nad morzę. Bawcie się dobrze:)! My z małym pewnie pod koniec września gdzieś w góry ruszymy jak już nie będzie takich upałów :)

My dziś po pierwszej wizycie u lekarza. Byliśmy na usg bioderek- wszystko w najlepszym porządku :) Maciuś waży 4kg ;) I właśnie wzywa mamę do noszenia go na rączkach co by się nie relaksowała za długo :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl