BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

10 lata 5 miesiąc temu #787015 przez jakasse
Dziewczyny mi dzis dzień minął leniwie, troche popracowałam w domu i zrobiłam obiad, ale generalnie nie przemęczałam się. Mam takiego lenia że makabra. Nie chce mi się myć naczyn, sprzatac w domu, nawet prania zrobić. Dawid mi wciąż mowi ze powinnam teraz jeszcze robic bo jak mi brzuch urosnie to wtedy bede miała wymówke i on będzie robił . Ale jakoś moja ciąża objawia się LENISTWEM. Jutro cały dzien spędzam w pracy, a w weekend uczelnia, bo ja jeszcze wciąż studiuje :) - już koncówka, no ale cóż chodzic trzeba :]

Dziewczyny czy paliłyście/palicie papierosy?
ja palilam, ale od 6 tygodnia nie pale, teraz nawet jak moj Dawid wroci do domu i czuje że palił to dre sie na niego i karze mu się myc bo mi śmierdzi strasznie. Meeega mnie to drażni .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787070 przez Kocica
Hej dziewczyny :laugh:
Madziarah nie sie nie martw wszystko sie samo ulozy a jak twoja mama wnuka albo wnuczke zobaczy to pewnie oszaleje na jej punkcie :lol:

Jakasse na pocieszenie ci powiem ze ja tez na nic nie mam sily..mój mąż robi wiekszość nawet wczoraj pranie poskładał :laugh:
Ja cala swoja energie wykożystuje w pracy a jak wroce do domu to koniec :laugh:

A takie mówienie ze brzucha nie mamy to jeszcze powinno sie nam chcieć..faceci są mądrzy bo w ciąze nie zachodzą.. :laugh: im hormony nie szaleja
A co do papierosów w naszych domach nikt nie pali i nasi znajomi tez nie palą więc problemu nie mam :laugh: ale jak ktoś pali na przystanku to musze odejść bo mnie mdli..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787146 przez jakasse
dziś noc miałam nie przespaną :( do 2 przekręcałam sie z boku na bok, tak mi burczalo w brzuchu ze musialam wstac cos zjesc, potem do 4 kręcilam sie po calym łózku, a o 6 pobudka do pracy. :(((( Dopoki nie wypije kawy będzie ciezko :((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787150 przez jakasse
do tego wszystkiego czeka mnie odmrażanie lodówki :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787194 przez anoda89
Dzień dobry :lol:

Witam w klubie leniuchów i ja :laugh: Później chyba ma się więcej energii i chęci do działania, początki są trudne ;) Teraz trzeba korzystać bo jak brzuszek będzie większy to i leżenie nie będzie sprawiało tyle przyjemności a trzeba będzie dom przygotować na przyjście maluszka ;) :)

Jakasse ja ostatnio budzę się ok 4 i tak dopóki nie wstanę przewalam się z boku na bok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787211 przez jakasse
Dziewczyny bierzecie jakies witaminy? Uzywacie juz czegos przeciw rozstępom?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787223 przez anoda89
Balsam na rozstępy można dopiero od 4 miesiąca stosować a teraz to polecam oliwkę ;) Ja na razie zwykły balsam nawilżający używam tak jak zawsze nic nie zmieniam, brzuch się będzie już powiększał to się zacznie myśleć :blink: Zresztą rozstępy jak mają się pojawić to się pojawią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787234 przez jakasse
ja staram sie przekonać do oliwki ale nienawidze jak mi się klei ciało i jest takie tłuste, w ogole nawet kremów nie lubie :(((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787243 przez Kocica
Ja z witamin to kw.foliowy lykam i skrzyp bo mi wlosy garściami wypadały a teraz widze poprawe :laugh:

Brzucha nie mam prawie w cale tzn ciut wiekszy (ale jak po jedzeniu wygladam) wiec tylko balsam do ciala a to i tak nie co dziennie bo czasem nie mam sily :laugh:
Na rozstępy można domowy peeling stosować jak sól gruboziarnista z oliwa z oliwek :lol:
Moja siostra uzywała masła kakaowego a brzuch miała wieeeelki i przytyla 30 kg a zero rozstępów ile w tym prawdy nie wiem ale zaszkodzić nie zaszkodzi :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787247 przez anoda89
No właśnie mnie też oliwka wkurza bo piżamy potem mam tłuste. Smaruj może na wilgotną skórę, kilka minut poczekaj żeby trochę się wchłonęła i nadmiar wytrzyj ręcznikiem papierowym :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787325 przez Kocica
Może to i sposób na oliwke :laugh:
Ja jutro biore sobie wolne bo musze dojsc do ladu z domem a ze weekend w pracy to choć trochę odpoczne :laugh:
ech męczy mnie ten brak energii i to ze nawet jak sie budze wyspana to i tak nie mam siły wstać :dry: oby to szybko mineło :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787582 przez madziarah3
Hej:)

Ja nic nie używam na rozstępy bo w poprzedniej ciąży stosowałam i co z tego jak mam takie grube i szerokie krechy na brzuchu, wzgórku łonowym i pośladkach że szok. Aż na szerokość palca dużego.
Zresztą ja nawet przed ciążą miałam gdzieniegdzie.

Z witamin to nic nie łykam i wyniki mam dobre. Zresztą tych witamin typu "pranatal" czy coś to nawet przez gardło mi nie chcą przejść.



Mama Aniołka 24.11.2013[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787598 przez jakasse
kwasu foliowego też nie?

Ja biore folik i vigantol ( witamina d3) od 2 trymestru prenatal omega

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787618 przez madziarah3
Kwasu też nie łykam.



Mama Aniołka 24.11.2013[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787640 przez anoda89
Ja tylko kwas foliowy biorę, nie ma co się faszerować sztucznymi witaminami jak wyniki są ok. Takie moje zdanie. Kwas foliowy biorę od roku ale jeśli kobieta zaczyna brać go dopiero w ciąży to i tak nie uzupełni braków dlatego zaleca się branie 3 miesiące przed planowanym staraniem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl