BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

10 lata 6 miesiąc temu #789789 przez Kocica
Katasza jak coś to służę jeszcze pomocą :laugh:

Ech dziś zamiast niedzielnego lenistwa trzeba sie zbierać do pracy :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #790062 przez anoda89
Dzień dobry :) U mnie dzisiaj dzień lenia na całego :lol: Leże cały czas i tylko na jedzonko wstaje :silly: Wczoraj trochę poleciało mi śluzu brązowego, dzisiaj już ok ale odpoczywam. W piątek wizyta ciekawe co mi powiem, mam nadziej że same dobre wieści.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #790131 przez Kocica
Ech nie ma to jak niedziela w pracy.. :dry:
Jestem wykończona i mam dość a jutro do pracy..cóż byle by tydzien nie był zbyt zbyt ciezki :)
Anoda 89 nic sie nie martw wszystko będzie dobrze :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #790533 przez jakasse
Ja cały czas mam białe uplawy, czasem to biegne do toalety sprawdizc cz to nie krew, bo wrazenie takie jak przy okresie, taka ilość :O ale lekarz jak badał szyjke to niby mowil że wszystko OK. więc moze taki po prostu moj urok ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #790563 przez madziarah3
Hej Dziewczyny!!

Przepraszam że mało się tu udzielam, no ale nawet nie mam kiedy usiąść na neta ;/
Mam nadzieję że wybaczycie.

Jeśli chodzi o książki to niestety nie pomogę bo sama chciałabym się wkońcu móc tak położyć i poczytać jakąś no ale cóż, nie mam czasu wolnego za dużo. :dry:

anoda Hmm, a jeśli śluz jest brązowy to coś złego? Bo zauważyłam że za każdym razem jak się podcieram to na papierze widać właśnie ten brązowy śluz? Niby jak powiedziałam mojemu lekarzowi to nic nie odpowiedział.

Eh, w tym tyg. planuje powiedzieć mojej mamie że jestem w ciąży- stresuje się jak nie wiem.

Dziś jeszcze muszę jechać do dentysty bo tak mnie ząb boli że szok.



Mama Aniołka 24.11.2013[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #790573 przez anoda89
Madziarah no właśnie niby się mówi że to krew tylko jest głęboko i zanim wyleci to brązowieje tak mi przynajmniej gin mówił jak leżałam w szpitalu w poprzedniej ciąży. W piątek mam wizytę więc zapytam co mam robić gdy się taki śluz pojawia. Czytałam że może to być na skutek infekcji i u mnie bardzo możliwe bo mam swędzenie ale już biorę leki więc powinno przejść. Jeśli lekarz nic nie powiedział to myślę że taka Twoja "uroda" ;)

My też mamy zamiar w tym tygodniu powiedzieć teściom i moim rodzicom.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #790579 przez Kocica
Hej Dziewczyny :lol:
Nie ma jak to lolejny dzień w pracy..a jeszcze mam taka migrene ze masakra :dry:
Wiecie mi się wydaje ze skolo lekarze nie interweniują nie wysylaja na dodatkowe badania i takie tam to nie ma się czym przejmować..
Ja przynajmniej się staram bo inaczej bym zwariowała :laugh: czasem myślenie pozytywne działa cuda :lol:
Madziarah 3mam kciuki za rozmowe z mamą :) Wszystko się ułoży zobaczysz!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #790581 przez jakasse
dziewczyny keidy macie usg genetyczne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #790594 przez Kocica
Ja mam za tydzień tzn 26.11 :lol:
Wczesniej cieszylam się na to badanie ale wczoraj koleżanka w pracy się zapytala czy sie boje ze bedzie coś nie tak...no i sie zaczeło hehe choć staram się myśleć pozytywnie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #790598 przez jakasse
Ja mam to samo, a badanie mam dzien wczesniej 25 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #790603 przez anoda89
Ja jeszcze nie wiem w piątek się dowiem :) Daleko z tyłu jestem za wami ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #790607 przez Kocica
Jakasse to przynajmniej powiesz jak bylo zawsze to coś :lol:
Kurcze wiem ze takie badania sa potrzebne i w ogole dla naszego i dziecka dobra..ale jakoś tak stresujące :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #790620 przez jakasse
ja też się stresuje, wierze ze bedzie dobrze, ale jest pewien stes. Piersi mnie bolą tak jakby miały wybuchnąc, jakby piekły w środku - więc maluch jest, bo objawy nie zanikły - tak sobie to tłumacze. . . . . ale mam nadzieje ze jest zdrowy i wszystko bedzie w porzadku ! Naczytalam sie jak glupia o tym ze w 9 tygodniu najczesciej ciąże obumierają i się stresuje caly czas, ale niby jak ciąża obumiera to zanikają objawy ciażowe. . . . ech ja już szaleje od nadmiaru informacji w internecie. . . . . A co myslicie na temat usg 3d ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #790627 przez Kocica
Piersi mnie tez bolą i to do tego stopnia że zasnąć nie mogę a uwielbiam spać na brzuchu..no i mdlości mam dużo większe niż wcześniej więc objawy nie zniknely :lol:
Właśnie dlatego ja się staram nie czytać za dużo bo oszaleć można od tego nic więcej..co ma być to będzie a tak to się tylko stresuje co dziecku na pewno nie pomaga :huh:

USG w 3D to może być fajna sprawa tak mi się wydaje :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #790633 przez jakasse
piękne sa zdjecia z usg 3d w internecie :) Musze sie w poniedzialek mojego doktorka podpytać bo wiem ze u niego w gabinecie jest mozliwosc i 3d i 4d ale on chyba wykonuje je w 2 trymestrze dopiero ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl