BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 1 tydzień temu #787675 przez katasza
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787697 przez jakasse
Witaj :)))) Super ! Ja mam termin na 10.06 :)) Też długo się staralismy, leczylismy niepłodność, ja mam PCO a moj Dawid mial słabe wyniki morfologii plemników. Jednak się udało :) Także głowa do góry już pół sukcesu za nami teraz tylko błogie oczekiwanie.

Imiona boskie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787699 przez jakasse
PS. my również z moim partnerem mamy prywatną dzialanosc. On jest wlascicielem, ja pracownikiem na umowie o prace, takze w polowie grudnia ide na L4 a potem będę czerpać z macierzynskiego ile się da , hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787708 przez Kocica
Witamy nowa czerwcowa mamusie :lol:
Widzę ze początki ciazy były dosc trudne ale najważniejsze ze teraz jest wszystko dobrze i oby tak zostalo :laugh:
Imiona super bardzo oryginalne :laugh:
Co do witamin moj lekarz kazał brać kw foliowy na 3 mc przed co tez robiłam zwłaszcza ze długo brałam tabletki anty..
Teraz tez biorę :laugh:
Ja mam ambitny plan pracować do końca o ile będę mogła oczywiscie :lol: Jak to wyjdzie zobaczymy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787709 przez jakasse
ja ide na L4 bo firma jest nasza więc nie oplaca mi się placic skladek na mnie, skoro moze to robic ZUS skoro mam L4. A pewnie i tak bede pracowac, jak to wlasny biznes, czasem pol nocy siedzimy nad zleceniami. . . a niby praca 9-18 hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787716 przez jakasse
do tego L4 jest 100% platny ( i to nie przez pracodawce tylko ZUS) macierzynski niestety tylko 80% ale z dwoja złego i tak dobre to ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787718 przez Kocica
No tak tez fakt :laugh:
Choć mi bardziej chodzi o to żeby byc aktywna i lubię swoją prace pewnie to dla tego :laugh:
No tak są +i- własnej działalności ale będziesz mogła choc troche pracować i zajmować sie dzieckiem :laugh:
Kurcze jakaś jestem dzisiaj wykonczona :dry: Brak mi energii

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787746 przez jakasse
ja też zmęczona, do tego piersi bolą, dziś wieczorem jednak postanowilam jechać na zakupy do tesco bo w lodówce tylko światło ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787780 przez Sevilla
Przepraszam, że piszę ... byłam wcześniej zapisana do tego forum i cieszę się, że mamusi czerwcowych przybywa ...

Ja niestety musiałam Was opuścić, gdyż tak jak wcześniej myślałam poroniłam. Do wiadomości koleżanek, z którymi wcześniej pisałam ... niestety moja przygoda z ciążą zakończyła się dopiero w poprzedni piątek ponownym cięciem brzuszka ... moja maleńka dzidzia ulokowała się w jajowodzie ... obecnie dochodzę do siebie, ciesząc się umiejętnościami mojego 6 miesięcznego synusia :)

Liczę, że dla każdej z Was ciąża minie szybko i przyjemnie, by tak jak ja mogły się cieszyć z rozwoju własnych maleństw :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787789 przez jakasse
Kochana, bardzo mi przykro :( Mam nadzieje, ze dochodzisz do siebie :* i że teraz już będzie wszystko dobrze :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787802 przez Marta83/2
:silly: Witam, dziewczyny dzisiaj się dowiedziałam, że i ją dołączam do czerwcowych, byłam na Usg niby w 12tc wg ostatniej miesiaczki. A tu psikus...mój szkrabek ma 10tyg i 1dzień. Za dwa tygodnie wracamy na Usg i oczywiście zobaczymy się nie 27.V a ok :laugh: 10.IV. :) ..a ją się zastanawialam dlaczego test tak późno zareagował

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787806 przez jakasse
dziewczyny ale super, coraz nas więcej :)))


kochana, mi też w ogóle data OM nie zgadza się z USG, ale fizjologicznie bobas się rozwija według USG prawidlowo, dzis 10tc4dzien - termin mam na 10 czerwca :)
A wizyta 25 listopada- nie mogę się doczekać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787910 przez anoda89
Sevilla bardzo mi przykro :( :( Dobrze że masz wspaniałego synka który podnosi Cię na duchu :kiss: :kiss: :kiss:

Witam nowe koleżanki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788236 przez Kocica
Sevilla strasznie mi przykro :( ale mam nadziejevze juz dochodzisz do siebie i dobrze sie czujesz pod każdym wzgledem..

Witamy kolejna mamusie :laugh:
Nasze grono sie powiększa i bardzo dobrze :laugh:

Ech dziś mam dzień słodkiego lenistwa bo wolne ale mam tyle spraw ze nie wiem w co ręce włożyć najpierw :laugh:
No nic trzeba wstać i zabrać sie do jakiejś konstruktywnej pracy :lol: Tyle ze najchętniej to bym w łóżku cały dzień przelezala :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 1 tydzień temu #788309 przez katasza
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl