BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

10 lata 5 miesiąc temu #791302 przez jakasse
Kupilam go w TKmaxie przeceniony kosztował 27 zł :)) Polecam, jest milutki :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791331 przez Kocica
Kurcze chyba sie wybiore na jakies małe zakupki :lol:
Czasu jest trochę więc nie trzeba się spieszyć i można troche pochodzić po sklepach dla maluszków ale bije się ze jak wejde to już nie wyjdę :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 3 tygodni temu #791363 przez katasza
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791365 przez jakasse
no ja ostatnio mialam ochote kupić wszystkoooo tylko jednak moj mnie strofuje że to za wczesnie, ze nie znamy plci itd. . . . :((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 3 tygodni temu #791370 przez katasza
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791377 przez Kocica
Katasza głowa do góry przynajmniej wiesz ze jest wszystko ok i lezenie przynosi efekty :lol:
A z tym kupowaniem to sie boje jedynie tego ze dziadkowie i rodzina samo zaczna kupować jakieś drobiazgi i wolala bym zeby się nic nie dublowało..
Choc jak patrze na te wszystkie piekne ubranka to az słusze kup mnie, kup mnie :lol:
A sobie to kupuje przez internet jest duzo taniej nawet jak na nowe ubrania :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791379 przez jakasse
Ja narazie z ciążowych rzeczy to kupilam leginsy w h&m ciażowe i 2 pary rajstop ciążowych z gattcie. + 2 nowe staniki bo piersi zmienily się o ponad rozmiar . Narazie więcej nie potrzeba, w spodniach w ogóle nie chodze prawie więc narazie o tych na gumce nie mysle, chyba ze zima bedzie bardzo surowa i brzuch bardzo duzy hehe .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791382 przez jakasse
Powiem wam szczerze, że ja nie wierze w jakieś przesądy za bardzo, że nie powinno się kupować przed porodem, czy w tak wczesnej ciąży . . . . co ma być to będzie, to nie tak ze kupujemy juz wozek za 2 tysiace, tylko pojedyncze ciuszki za kilka zlotych. Jak bedzie koniecznosc to sie je odda, albo schowa na dnie szafy. Jak na razie to juz prawie 12 tydzien, juz prawie , prawie i bedzie z górki. A ja jestem optymistycznie nastawiona ! Szczegolnie że od początku ciąży nie działo się u mnie nic złego, tzn żadne plamienia, krawienie ,,,, A jak matka ma dobry nastroj to i dziecku się udziela, a ja mam baaaardzo dobry nastrój jak stoje na dziale z ciuszkami dziecięcymi ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791395 przez Kocica
Jakasse to moj stały tekst jak coś chce od męża to mowię pamiętaj szczęśliwa mama szczęśliwe dziecko :lol:
W przesądy tez nie wierze a ubrania kupuję bo są chwile ze w stare sie nie mieszczę..inaczej nie czuję sie w nich wygodnie :)
Zreszta przed porodem nie bedzie czasu na spokojne chodzenie i kupowanie jaki mamy teraz :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791409 przez jakasse
a poza tym teraz na spokojnie można pokupować rzeczy na wyprzedażach, a potem na ostatnią chwile trzeba będzie brac co jest :) Ja ten zestaw kupilam za niecałe 10 zł w TESCO. Z H&M jeszcze mam jeden zestaw bo teraz są wyprzedaże kupilam go za 15 zł ( załączam zdjecie ) więc chyba warto polować na tańsze produkty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791430 przez Kocica
Dokładnie zreszta na przecenach jest i tak super duzy wybór a ceny wiadomo :laugh:
jakasse super te Twoje zakupy :laugh: aż chyba do H&M sobie dzisiaj skoczę może akurat coś będzie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791433 przez jakasse
byly jeszcze body z napisem I love my mum i I love my dad - ale akurat kobitka przede mną wzieła, generalnie dużo przecen, ale jedź tam gdzie h&m jest duzy bo ja bylam w pasazu i tu tych rzeczy zdecydowanie mniej niż np. w rynku czy na bielanach .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791443 przez Kocica
A widzisz dobrze wiedzieć :) do rynku daleko nie mam a pasaz sobie odpuszczę :laugh:
Oglądam właśnie ubranka dla noworodkow i wszystkie bym kupiła :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 3 tygodni temu #791449 przez katasza
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791497 przez jakasse
polecam te co ja kupilam i ceny przystępne - w gattcie rajstopy koszt 22.90 zł a leginsy kupilam w h&m za 39.90

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl