BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

10 lata 2 miesiąc temu #858126 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #858128 przez Lizzy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #858137 przez jakasse
Lizzy nie strasz mnie bo jak tak to moja córka bedzie chodzic w chłopięcych ciuszkach tyle tego mam hahahaha. Nie no widzialam siusiaka 100% więc mam nadzieje, ze nas taka pomyłka nie dotyczy :)
Ale fakt, mialam znajomą która cala ciaze miala wmawiane ze syn, a urodzila sie córka :)

Mnie stanik z h&m uwiera :( :( tylko z prawej strony , na szwie mnie obciera :(

Katasza a nie masz paragonu by zareklamowac?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #858148 przez Lizzy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #858153 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #858194 przez Kocica

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #858215 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #858226 przez Kocica

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #858249 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #858296 przez Lizzy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #858297 przez jakasse
własnie przyjechał kurier z moim zamowieniem :) Oooooj przewijak jest uroczy :) Sprawdzilam od razu czy podgrzewacz działa- wlewanie wody do małej dziecięcej buteleczki rozczuliło mnie i tylko utwierdziło w tym ze sie nie mogę juz doczekać :) Buteleczka podgrzała się na migu, wszystko działa :) Do tego zamówiłam kilka pierdółek ; linomag, woreczki na pokarm, szczotke do włosów- ale tego już nie testuje hihi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #858314 przez jakasse
dziewczyny polecam, obejrzyjcie sobie fajny odcinek dot. kompletowania wyprawki malucha:
player.pl/programy-online/o-matko-odcink...ko,S00E07,18613.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #858319 przez Monia2408
Hej dziewczynki Ja tez mam troche ciuszkow na 6-9 mc ;) jakie z nas warjatki poprostu cieszymy sie z narodzin dzieci. Powiem Wam ze mam jakies przeczucia ze moge rodzic wczesniej niechce sie nakrecac zeby nie wykrakac, ale brzuch mam duzy naprawde i czuje ucisk na pecherz mega :) Za 8 tygodni wstepny termin cesarki prawie jak to leci ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #858365 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #858451 przez Klaudeczka
Witam was wszystkie przyszłe mamusie!
trochę mnie nie było na internecie, gdyż miałam problemy z zainstalowaniem nowego Windowsa :p na szczęście się udało i komputerek śmiga teraz bardzo fajnie :D

babajaga też chcę rodzić normalnie, bez żadnych pomocy. Jeżeli tyle kobiet to przeżyło to widocznie ból jest do zniesienia :) u mnie temat drugiego dziecka też ostatnio został poruszony, jak to mój chłopak stwierdził: fajnie by było gdyby nasz synek wychowywał się z rodzeństwem. :P ja osobiście nie myślę jak na razie. Ale jak będzie to wyjdzie z czasem :P
Liizzy zgadzam się z Tobą :) wolę SN, bo pozniej przy maluszku łatwiej, przy cesarce trochę ciężej, bo pielęgniarki są jakie są u mnie, a druga sprawa to taka, że mój brzuch już był kilka razy rozcinany i nie chcę całego brzucha mieć z bliznach ;/
Monia bardzo fajnie że wszystko w porządku z nerkami i dzidzią :)b Mnie niestety no spa za nic w świecie nie pomaga, bynajmniej ja nie widzę postępów, bo brzuch jak się napinał to się napina dalej.. bardzo się cieszę, że wyniki ok :)
Katasza mój mały smyk to już od prawie tygodnia urządza mi meksyk w brzuchu, aż mi brzuch skacze, co nie powiem jest bardzo śmieszne i czasem fajne :P
malutkamilka serdecznie Cię witam :) też mnie coś ostatnio stres wziął jak zaczęłam myśleć o porodzie ;/ ale miejmy nadzieje, że wszystkie z nas przejdą go dobrze :)
Jakasse świetne zdjęcia! :) ja w sumie będę myśłeć o wszystkim dla maluszka po remoncie, bo już myśleliśmy o nim od dawna, a dopiero teraz się za niego bierzemy :) teżm ostatnio robiłam serniczek na zimno, ale z początku kapka mi wyszła, galaretka nie chciała stężeć bo dodała kawałki kiwi, co jak pozniej się okazało, ze nie można dodawac go do galaretki bo nigdy nie stężeje, kupiłam nową i było pyyycha! :) ciuszki fajne, ale body.. rewelacyjne! :)
Anoda co tam u Ciebie? Jak się trzymasz?
Mira na pewno sobie poradzisz z dwójeczką :)
Mam nadzieję, że wszystkim odpisałam, jak nie to z góry przepraszam :) pozniej jeszcze wróce by się upewnić :)
ostatnio coś mam podły humor.. wszyscy w domu jakies wieczne pretensje.. aż się popłakałam, do dzisiaj w sumie mi smutno :( może to też przez hormony, nie wiem. Pogoda u mnie jesienna, cały czas pada, na szczęscie jest ciepło :)
Wróce jeszcze do pytania do Kocicy bo ostatnio bardzo mi dobrze wytłumaczyła :)
"badanie usg z 12tydz1dzień ciąży wg OM
CRL- 42mm
UA-10w6d"
AUA- JUL-04-2014"
pytałam Cie jakiś czas temu o te skóty. Teraz moje pytanie brzmi, czy to UA to wiek ciąży i trzeba od tych 10w6d odjąć 2 tygodnie jak to sie zwykle robi, bo jeżeli nie to nie mogło dojść do zapłodnienia dokładnie wtedy :P z góry dziękuję za odpowiedz :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl