BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

10 lata 1 miesiąc temu #859177 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859210 przez Klaudeczka
Kocica i Mira ale 3/4.10 też nie mogło dojść do zapłodnienia :P
obliczyłam to tak, że jeżeli powinnam być w 12w1d a byłam w 10w6d, to do zapłodnienia zamiast książkowo dojść w 2.10, to doszło ok 10.10, bo dodałam te 8 dni różnicy. nie wiem czy to dobrze to mówię, wydaje mi się, że tak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859214 przez Klaudeczka
poza tym, na pierwszej i na drugiej wizycie lekarz powiedział, że jest o prawie tydzień młodsza ta moja ciąża :P i w 12 i 14tygodniu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859218 przez Klaudeczka
i jeżeli faktycznie ona jest o ok 8 dni młodsza to wszystko by się zgadzało :P bo pierwszy stosunek po powrocie był dopiero 6 i 7.10 :P a jeżeli by owulacja była 4.10 to nie jest możliwe żeby do zapłodnienia doszło 2 dni po owulacji :P
Ja do dzisiaj mieszcze się w rozmiar XL :) 34/36 :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859225 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859230 przez Klaudeczka
Katasza nie chodzi o to, że gin nie potrafi tego dokładnie ustalić, tylko ja dosłownie 2 razy byłam u niego na wizycie i moim błędem było, to że nie zapytałam. Chodziłam do niego prywatnie, ale chciał żebym przychodziła do niego 2 razy w miesiącu, nie wiem po co... każda wizyta 100zł, więc bym zbankrutowała przy nim :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859231 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859234 przez Klaudeczka
no dlatego musiałam z niego zrezygnować. Teraz chodzę na NFZ i też bardzo fajny doktor :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859253 przez babajaga0087
Klaudeczka - pewnie kasę chciał wyciągnąć - słyszałam o takich :dry: Ja póki co chodzę tylko raz w miesiącu, oczywiście gdyby się coś działo albo coś mnie niepokoiło to mam przyjść.

Ja zawsze nosiłam S a teraz mam problem cokolwiek kupić, dzisiaj przymierzyłam chyba z 10 bluzek, bo w ramionach ok a brzuch ledwo się wciska, kupiłam w końcu L, że niby taki luźny styl :D Ciążowe ciuchy są ładne, ale często dużo droższe a poza tym na dwa miesiące nie opłaca mi się inwestować tym bardziej, że kolejnej ciąży nie planuję, pomimo, że bardzo mi z nią dobrze :)

Martyna - o tym smarowaniu mlekiem piersi nasza położna też mówiła na szkole rodzenia. Ja dzisiaj byłam na ostatnim spotkaniu dotyczącym pielęgnacji noworodka. Położna odradzała kupowanie chodzików, wręcz zabroniła nam ich kupować, odradzała zabierania niemowlaków do centrów handlowych i mówiła aby nie przesadzać z matami edukacyjnymi, bo dla maleńkiego dziecka nadmiar zabawek, dźwięków i kolorów może być męczący (dlatego podobno drukarnie teraz drukują książeczki czarno białe dla najmłodszych :unsure:) A, jeszcze o podkładach do wanienek - zdecydowanie nie stosować, gromadzą się w nich zarazki, i nie kupować wanienki z profilowanym dnem - przestrzegają fizjoterapeuci. Bez powodu nie przemywać pępka jakimiś specyfikami, to chyba tyle z teoretycznych ciekawostek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859260 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859288 przez jakasse
Ja chodzę prywatnie co 4 tygodnie do ginka, u nas wizyta 150zł a badania prenatalne ( 12,20,30 tydzien 200zł ) ale co zrobić.... dziecko to skarbonka bez dna :)

Ja nosilam przed ciążą rozmiar M. Mam 167 cm wzrostu więc jestem 'zwykla'
teraz poszło mi troche w nogi i brzuch :) W sumie oprocz leginsów i biustonoszy to nie kupowałam nic specjalnie ciążowego. Nie podobają mi się te stricte ciążowe ciuszki.
A jeśli chodzi o kuszle, to ja kupilam takie od razu do karmienia po porodzie:
allegro.pl/koszula-ciazowa-radosc-do-kar...8-m-i4032323700.html

Moim zdaniem są ładne i kobiece, ale też takie idelane do szpitala nie jakieś koronkowe ZBYT KOBIECE :d a te w żyrafki, misie, słoniki - eee to nie dla mnie, 13 lat miałam daaawno temu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 2 tygodni temu #859303 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859316 przez Klaudeczka
Nic dziewczynki, ja zmykam spać. Jutro kilka spraw do załatwienia mam, więc trzeba mieć siłe :P Dobranoc :* śpijcie dobrze! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #859324 przez jakasse
ja co miesiąc mam wizyte i na kazdej robi USG, ale place za wizyty 150zł wlasnie.
Pierwsza wizyta 5 tydzien, potem 6 tydzien( potw. serduszka i zalozenie karty ciazy), potem 9 tydzien, 12 (prenatalne 200zł), 16 tydzien, 20 tydzien (prenatalne 200zł ) i 26 tydzien i teraz bedzie 31 tydzien (prenatalne 200zł), więc mysle ze do porodu jeszcze min. 2 wizyty .
Całość ok 1650zł SAME WIZYTY ;/ nie wspomne o badaniach które wykonuje prywatnie i tabletkach które bierzemy.........Wychodzi ponad 2 tys, ale jednak nie żaluje ani grosza- czuje przynajmniej spokoj i wiem ze z maluchem wszystko OK. Nie wiem czy dałabym rade na NFZ tylko 3 usg w ciazy.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859332 przez jakasse
Jezu zrobiłam podliczenie wyprawki , oprócz wizyt ile wydatków juz ponieslismy a ile jeszcze poniesiemy....... śmiejemy się, że moglibyśmy kupić drugi samochód,
pomimo, że i tak uważam że roztropnie i umiejętnie obchodzimy się z pieniędzmi :)
a młody mi potem powie ' gdzie moje pieniądze z komunii' niewdzięczny :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl