BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 2 tygodni temu #808044 przez katasza
kjkjkde]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808179 przez jakasse
Mira_84 - ja napewno bede korzystac z uwagi na to, że studiuje zaocznie został mi jeszcze rok, więc nie ma innej możliwości, jak sciąganie pokarmu - chyba że w ogóle nie będę karmic, ale wtedy tak czy inaczej będzie potrzebny podgrzewacz. Jesli chodzi o laktator elektryczny kupie uzywany od znajomej firmy MEDELA, tylko silikon na pierś ( lejek ) kupie nowy + pojemniki na mleko.

pokaże wam moj dzisiejszy zakup:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808229 przez jakasse
Dziewczyny dużo osób z otoczenia już wie ?

u mnie cała rodzina i grono znajomych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808242 przez Kocica
witam mamyśki :laugh:
Ale mi sie zaległości narobiły..ojojoj
Ale weekend był mój..fryzjer, kosmetyczka, zakupy, dużżżo czasu dla siebie no i wieczór rocznicowy z mężem, w niedziele rodzinne przyjęcie więc nawet nie miałam czasu forum poczytrać :blush: że o sprzątaniu nie wspomnę..gdyby nie sobota w pracy było by rewelacyjnie :lol:

Co do listy zrobię napewno ale jeszcze czas choć coś tam skrobać juz zacznę :)
Z zakupami nie szaleje bo czekam na to co dostanę i wtedy ewentualnie jakieś poprawki będę robić juz wiem ze jakieś ciuszki mama dla nas ma :)

Jakasse super zakupk :lol:

Kurcze ja takich zakupów jak laktator jeszcze nie planuje bo nie wiem czy będę karmić a
jak będę to i tak rok na macieżyńskim więc problemu nie będzie no i co do rozważań sypialnych to maluszek będzie z nami ze względów mieszkaniowych ale mamy ogromną sypialnie wiec żaden problem :woohoo:
Witam nowe mamy czerwcowe super ze jest nas coraz więcej :lol:

I co do samopoczucia to schudłam 3 kg i sama nie wiem dla czego zwłaszcza ze jem normalnie :huh: I jedyne go to okropnie glowa mnie boli i brzuch a właściwie moja macica o sobie przypomina a tak poza tym ciąża jest super :woohoo:

U mnie już chyba prawie wszystcy..naj mniej wie osób z pracy ale nie ze wszystkimi się przyjaźnie więc to pewnie dla tego choć pewnie się domyślaja bo brzuszek już widać :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808244 przez jakasse
u mnie waga na + o 0,8kg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808245 przez jakasse
kocica opowiadaj jak mąz zareagował na prezent :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808255 przez Kocica
Zatkało go :laugh:
Nie wiedział o co chodzi bo zawinełam tak ze myślał ze jakaś książka albo coś ale jak odpakował to usmiech od ucha do ucha i w ogóle był przeszczęśliwy :laugh: No i takiego prezentu to się nie spodziewał :silly: schował sobie do swojej części szafy na honorowym miejscu :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808266 przez jakasse
super <3 !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808280 przez anoda89
Dzień dobry.

Mira miałam sobie włosy zrobić ale nie chciało mi się i z siostrą przegadałyśmy pół dnia, zresztą mam farbę z ostatniego farbowania no i już otwarta, połowa zużyta ale nie wymieszana i tak się zastanawiałyśmy czy nic się nie stanie jak już jakieś 2-3 miesiące leży otwarta. Kupię nową bez amoniaku i zrobią :) Filmik to coś mi się pochrzaniło i ni mogę wszystkim udostępnić :dry:

Jakasse zajebieszczy bodziak :lol: Gdzie kupiłaś??

Ja tak samo schudłam jakieś 2 kg z hakiem tylko ja nie mam apetytu i tak jem wybiórczo, liczę na to że apetyt wróci niebawem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808296 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808322 przez jakasse
u mnie też juz widać brzuch :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808339 przez Kocica
he pewnie jeszcze nam apetyt wróci :laugh:
A zreszta ja wychodze z zalożenia ze jak wyniki w normie to nie ma co panikować. Jem mormalnie nawet jak nie mam ochoty to wciskam w siebie na sile :laugh: Za dwa tyg wizyta to zobaczymy co lekarz powie no i święta więc pewnie apetyt wróci :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808347 przez jakasse
kocica a który to juz u was tydzien? ja mam w srode wizyte, nie robilam zadnych wynikow, ale tatuś stetoskopem codziennie sprawdza co u malucha- pływa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808358 przez Kocica
W czwartek zaczyna się 16 :laugh:
Ja krew i mocz kontroluje ale to ze względu na prace moj lek mowil ze moge ale musu nie ma..jednak wole byc spokojna :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808370 przez Mira_84
jakasse - rewelacyjny bodziak! gdzie kupiłaś??? też taki chcę! przyda sie na pewno, bo panie "dobra rada" pojawiają się w najmniej oczekiwanych momentach, hehehhee ;) szczególnie jak z Zosią w chuście się przemieszczałam, to słyszałam takie bzduuuurrrryyy, że mnie trafiało.

Kocica - 16 tydzień! wow, niedługo połowa ciąży :lol: ja też krew i mocz monitoruję na bieżąco, ale ja mam skłonność do anemii niestety.

dziewczyny, dziś idę na USG genetyczne na 18, stres mnie łapie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl