BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

10 lata 4 miesiąc temu #808672 przez Kocica
To moje pierwsza ciąża i zabardzo nie wiem co i jak ale tego ze to dziecko się rusza byłam pewna :lol: No i utwierdzilyscie mnie w tym przekonaniu :)
I już się nie mogę doczekać jak będzie się ruszać regularnie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808678 przez Lizzy
Super body!! Będę musiała je "zgapić" :)



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A z innych wieści - mam już choinkę :) Ubraliśmy ją i nowe lampki zaczęły gasnąć :O Już nie mam dziś siły z nimi walczyć :(

PS. Gotowała któraś z Was kapustę kiszoną na farsz na pierogi? Nie wiem czy się podejmować czy lepiej odpuścić ten zapach.. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808681 przez Kocica
Lizzy ja dziś albo jutro mam plan się za kapustę zabrac :laugh: Co z tego wyjdzie zobaczymy ale muszę krokiety zrobić na wigilię pracowa wiec pewnie jakoś dam rade :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808688 przez jakasse
u nas jeszcze ani choinki ani przygotować, tylko kilka prezentów kupionych, świeta spedzamy rodzinnie raz u jednych raz u drugich rodziców więc nie mam parcia na gotowanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808712 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808792 przez Lizzy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808820 przez Lilinka
ogólnie to jestem pierwszy raz na jakimkolwiek forum więc proszę o zrozumienie:) ale wciągnę się pewnie... ja czuję się już znacznie lepiej niż na początku mdłości minęły, ale brzuszek mnie boli pewnie to te wiązadła macicy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #808821 przez Lilinka
hej... Mam 27 lat i jestem pierworódką:) w czwartek mam usg i mam nadzieję że będzie wszystko dobrze z maleństwem...a Ty kochana jak samopoczucie miałaś już może usg ostatnio? do miry 84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808860 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808879 przez Kocica
Ja wigilie mam i u teściów i u rodziców więc coś tam przygotuje ale tak skromnie krokiety i pierniczki (te juz są) no i moj maz bedzie robił ze mną więc nie jest źle :laugh:
Lizzy super te pierniczki daj znać jak poszły :) ja robiłam takie zwykłe jak gwiazdki, choinki :laugh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808899 przez anoda89
Hej. Dopiero co zjadłam śniadanie i chyba zaraz pójdę na drzemkę bo oczy mi się same zamykają :)

Lizzy fajnie wyglądają pierniczki tylko kupę roboty pewnie z nimi. Pochwal się jak już zrobisz te cuda :) :)

Katasza jak nos, przestało lecieć??

U mnie święta to daleko jeszcze, jedynie co mam zrobione to okna umyte i firanki czyste, wczoraj miałam powoli ogarniać ale brzuch mnie zaczął boleć i leżałam.
Nie wiem co ja mam z tym brzuchem bo boli cały czas i już nie mam siły :dry: Kurde może :dry: o przez bliznę po cc, sama nie wiem :dry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808902 przez jakasse
oj dziewczyny ale nie moge sie doczekać jutrzejszej wizyty :) Nie widzialam brzdąca już tyyyle czasu ;) Dziś leniwie, do pracy dopiero na 16stą więc zabieram sie za śniadanie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808907 przez Kocica
Super macie ze mozecie sie wyspać..ja musze byc rano i z utęsknieniem czekam na troche wolnego :laugh:
Jakasse fajnie ze maluszka zobaczysz :laugh:
Ja jeszcze musze troche poczekać ale tez juz sie nie moge doczekać zwłaszcza ze zaczynam go czuć coraz częściej i chętnie bym pooglądała sobie troszkę na USG może płeć powie bedzie prezent noworoczny :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808943 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808946 przez Gosia27
Hej dziewczyny

Witam nowe mamy czerwcowe :)
Katasza mnie tez tak leciała krew z nosa,przez okres 2 tygodni non stop i to jak z kranu,w poprzedniej ciąży też tak miałam...przeszło same
Anoda mnie też tak właśnie w tym czasie bolała blizny jak Ciebie,pisałam Ci, że jeden dzień to już myślałam, że się przekręcę z bólu. Gin mnie uspokoił że blizna jest gruba i wszytsko z nią ok tylko to jeden długi zrost który musi się rozciągnąć i to normalne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl