BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

10 lata 5 miesiąc temu #807287 przez Mira_84
Anoda - kurcze, nic nie widzę... wyskakuje strona google do rejestracji... :dry:

w smyku szał ciał, Zośka się obłowiła :laugh: kupiłam Jej 3 pajace do spania, 3 bodziaki z krótkim rękawem, 2 pary spodni od dresu, komplet spodnie i bodziak z koronką i dwie chustki na szyję i zapłaciłam 117 zł :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807290 przez Lizzy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807339 przez katasza
Heloł heloł :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807369 przez Mira_84
Katasza - niech żyją zakupy on line! ja właśnie na stronie empiku zakupiłam książki na prezenty, bo nie chciało mi się do sklepu jechać :)

Anoda - gdzie filmik??? ;)

Lizzy - witamy nową Czerwcówkę! fajnie, że nas przybywa!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807404 przez katasza
Dziewczyny jakie rozmiary kupujecie?
56,62 czy 68?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807451 przez Kocica
Ja kilka sztuk takich 56 ale wiecej 60-tek bo małyszem urośnie raz dwa a rekawki można podwinac :laugh:
Koleżanka kiedyś kupiła mnóstwo małych 50-tek to potem rozdawala bo dzidzia szybko rosła ze nawet połowy ciuszkow nie zdążyła ubrac :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807453 przez Kocica
Oj skleroza ciazowa...
Anoda nic nie ma :( A szkoda
Witam nowa mamusie czerwcowa Lizzy ja tez mam wizytę 30 i już się nie mogę doczekać :lol: nie martw się wszystko będzie dobrze zobaczysz :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807468 przez Lizzy
Dziękuję za wsparcie :)

Z ciuszków dla maluszka kupiłam tylko na allegro body z napisem "Mój Tata jest najwspanialszy na świecie!" - to będzie prezent-niespodzianka dla męża na Święta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807500 przez Mira_84
jak byłam w ciąży z Zosią to kupowałam 56 i 62. A jak się Zosiula urodziła miała 50 cm i była taka maleńka, wszystko było wieeelgachne, dobrze,że miałam jedne śpiochy 50 cm i dostałam jeszcze dwie pary, bo wszystko na niej wisiało. 56/62 nosiła do ok 5 miesięcy, w niektóre 68 nadal się mieści a ma teraz prawie 11 miesięcy. choć standardowo nosi teraz 74.

myślę, że warto mieć kilka rzeczy 56, tym bardziej, że dzieciaczki takie "podkurczone" są na początku... u mnie 50 się przydało, a pukałam się w czoło na taki rozmiar :silly:


Lizzy - super prezent masz dla męża :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807539 przez jakasse
ja by nie zwariować kupuje na wyprzedażach więc tanie rzeczy ale po kilka w kazdym rozmiarze 50 najmniej ale generalnie 56 i 62 ( 62 zdecydowanie bedzie wiecej ) ale z każdego po troche byc musi. strasznie nie lubie jak dzieci male sa ubierane w za wielkie ciuchy, naprawde to nie są czasy naszego dziecinstwa gdy nic nie bylo - teraz wszystko jest latwo dostepne i nie drogie :)


Lizzy - mi tez termin miesiączki sie rozni od terminu z USG , wedlug miesiaczki powinnam urodzic w maju. ale mam nieregularne cykle, lekarz wzial pod uwage tylko USG, termin mam na początek czerwca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 3 tygodni temu #807562 przez katasza
lkl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807610 przez anoda89
Hej. Zaraz wrzucę jeszcze raz filmik ;)

Wy już o ubrankach myślicie :S Ja będę miała w spadku więc najpierw posegreguję to co dostanę i będziemy dokupować a i mama pewnie kupi jakieś ciuszki więc luzik ;) Wiem że dostanę też mate edukacyjną pewnie jakieś leżaczki więc trochę odejdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807624 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807625 przez Lizzy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziewczyny, ja od wczoraj życie bym oddała za jogurty! Ryż z jogurtem, płatki z jogurtem, same jogurty :ohmy: Najdziwniejsze, że odrzuca mnie od jakiś owocowych a ciągnie do naturalnych i do takich a'la Fantazja (czysty jogurt i osobno jakiś dodatek) :unsure:
O co chodzi? Jeszcze parę dni temu jakbyście pokazały mi mleko albo jogurt to skończyłabym przytulając się do porcelanowego przyjaciela :ohmy:

Poza tym nie mogę dziś schylać głowy, bo zaczęłam dzień w łazience i co rusz ją odwiedzam :dry: Chciałam odkurzyć, ale nie było szans..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl