BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #824257 przez magduska
patunia witamy nowa mamuske :)

ja tez dzis wizyta u lekarza i mam nadzieje,ze wszystko ok
od wczoraj leze w lozku i nie mam sily na nic :dry: meczy mnie ten katar okropnie, boje sie,zeby nie bylo cos gorzej, narazie kuruj sie domowymi sposobami herbata z miodem i cytryna,czosnkiem i tym syropem z cebuli ;) zobaczymy czy pomoze, glowa mi tak peka i jest ciezka,ze nie mam sily jej podniesc :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824263 przez ilona88
Magduska dajcie znać po wizycie. Trzymam kciuki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824326 przez Agnilla
powodzenia, czekamy na sprawozdanie :)
witam nowa kolezanke, troche nas tu jest :)
ja mam wizyte w czwartek, ciekawe co bedzie. Ilona te motylki to chyba sa ruchy :) narazie ldwo wyczuwalne i delikatne, ale to chyba jest to ;)
ja mialam wczoraj gorszy dzien, chyba macica sie rozciaga, musialam pol dnia przelezec a wieczorem wzielam sie z mezem za segregacje ubranek, musze to zaraz dokonczyc i cos na obiad wymyslic, chociaz juz w sumie padlo na zupe grzybowa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824333 przez gabi28
Dzień dobry

Ja również witam nową koleżankę.

wczoraj też przeleżałam prawie cały dzień w łóżku-z lenistwa,brzuszek również bolał,cały dzień nie wymiotowałam,ale jak zaczęłam o 20 to do pólnocy tak mnie trzymało. Masakra jakaś. Widzę,że jest odrobinę lepiej,ale daleko jeszcze do tego by było dobrze. Wiecie,że nie miałam dnia odkad jestem w ciązy bym dobrze się czuła? codziennie bóle brzucha,żołądka,ciągnięcia i inne. Ale obiecałam sobie ,że narzekac nie będę.

Plusem jest,że libido mi już wzrosło,bo wcześniej nie dałam się nawet przytulic,a teraz?? hmm... przylepa jestem no i ciągła ochota na seks :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824353 przez ilona88
Agnilla ja często ma takie uczucie w brzuchu jakby mi się coś w jelitach przesuwało ale cały czas w tym samym miejscu. Mnie dziś mega boli brzuch tak jak przy miesiączce.
Gabi mi wymioty przeszły tak na koniec 13 tygodnia. Pamiętam, że na Wigilię tylko zupę zjadłam nic więcej...a dziś mdłości wróciły...mąż przyniósł przeziębienie do domu i zaczynamy się obydwoje rozkładać:( Ja wizytę u gina mam dopiero 3 lutego...jeszcze 2 tygodnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824358 przez gabi28
Ilona,oj współczuje,kuruj się jak tylko możesz.Ja wizyte mam 4 lutego ale pojutrze mam usg genetyczne tylko,że to inny lekarz będzie mi robił.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824385 przez magduska
widze,ze kazdej z nas cos dolega ;)
ja kuruje sie jak moge,ale zobaczymy,zapytam sie dzisiaj lekarza czy w razie czegos,co mam brac na katar,goroczke,bol gardla,zapalenie pecherza :) mam sporo pytan spisanych na kartce i chyba dzisiaj dlugo zejdzie mi wizyta,ale w koncu wole wiedziec :laugh:

wlasnie mnie czesto boli zauwazylam w dolnym prawym boku,jakby jajnik,ale troche nizej,kurcze ciezko powiedziec, bole tez mi sie zdarzaja ostatnio typowo miesiaczkowe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824411 przez malgorzatawalak
Magduska mnie też dolegają bóle takie kujące w pachwinach i podbrzuszu...czy to normalne? może tak przecież wszystko tak musi się rozrosnąć razem z dzieckiem. ale ja również się martwię jak mnie boli ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824448 przez ilona88
Moje bóle są identyczne jak miesiączkowe. Czasami są silniejsze czasami słabsze. Ostatnio też czuję, że mój brzuch jest ciągle napięty. Ale to normalne w ciąży więc się nie przejmuję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #824455 przez Agnilla
Gabi, ja mam nadzieje, ze bedzie jak u mnie, 2 trymestr i wszystko przeszlo :)
Ilona, dokładnie, to ból jak na okres, macica pracuje. mój brzuch tez twardy, tak jakbym połknęła piłeczke :) Kuruj sie!
a ja, póki ból nie jest ogromny to się nie martwię, bo wiem, że to normalne. kładę się wtedy, biorę ewentualnie nospę i odpoczywam. flaki nam się przesuwają, macica rozciąga, dziecko rośnie, nikt nie mówił, że będzie łatwo i przyjemnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824475 przez magduska
agnilla hehe dokladnie, nikt nie mowil,ze bedzie łatwo, ale dla tego malenstwa jestesmy w stanie zniesc wszzystko :lol: :kiss:

ja bardziej przejmuje sie tym,zeby przeziebienie mi przeszlo, niz tymi bolami,poki nie sa jakies nie do wytrzymania,wszystko jest ok :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824715 przez Agnilla
halo jak tam po wizycie ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824720 przez magduska
ja juz po wizycie, ciaza rozwija sie prawidlowo,serduszko malenstwa pieknie bilo :woohoo: cudowne uczucie :kiss: nastepna wizyta 17 lutego

lekarz zalecil mi brac rutinoscorbin,calcium,masc majerankowa i poki nic gorszego nie ma to domowe sposoby,gdyby cos bylo gorzej,to do lekarza rodzinnego i jakies inne leki mi przepisze,ale mam nadzieje,ze przejdzie od tych domowych sposobow :silly: i pierzyna,grzac sie ile da hehe :silly: to tyle z relacji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #824735 przez margollka
hej dziewczyny, mnie tez boli... boli mnie prawa noga tak przy pachwinie, jakbym miala zakwasy albo cos, a jak wstaje z pozycji siedzacej to mam taki rwacy bol...dzis w pracy jak chodzilam to raczej ciagnelam ta noge za soba....nie jest latwo ale za to wydaje mi sie ze dzisiaj czulam dzidziusia i to wynagradza wszystko :) to bylo podobne do tego co czulam dwa tyg temu tylko dluzsze i wyrazniejsze...u mnie juz 18sty tydzien wiec ruchy beda coraz silniejsze i czestsze :) cudowne uczucie :laugh:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824903 przez Agnilla
no to bardzo pieknie, serducho jest, malenstwo zdrowe i tak bedzie u każdej z nas :)
margollka, moja kolezanka ost wylądowała w szpitalu z rwą kulszową, tak jej się dziecko ułożyło. poskacz, niech i Twoje sie przesunie i nie uciska nerwu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl