BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #825562 przez magduska
ja tez ze swoim jestem juz kupe czasu,a o slubie myslimy,tylko o takim kameralnym, nie lubie wszechobecnego szumu zwiazanego z weselem, jak cos to wezniemy koscielny ze swiadkami,rodzenstwem i rodzicami :silly: wazne,ze chcemy byc razemi ,mamy na glowie inne wydatki,jak wykonczenie domu,a nie organizowanie mega weselicha hehe

ilona w pelni zgadzam sie z toba,lepiej nie czytac za duzo w internecie,ja tak na poczatku robilam i schizowafam ;) a teraz jak lekarz mow,ze ciaza rozwija sie prawidlowo,to wie,co mowi i robi :)

ja moze 17 lutego dowiem sie czy chlop czy baba :lol: chyba,ze bedzie uparte jak przy badaniu genetycznym i nie odwroci sie i wypnie na mamusie :woohoo: trzeba bylo napracowac sie,zeby sie odwrocilo :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825570 przez gossik
magduska masz rację, internet to największe zło w moim przypadku. Tyle się o tym wszystkim naczytałam, że aż głowa boli od natłoku informacji... W każdym razie dla uspokojenia samej siebie pojadę za tydzień do Poznania do Ginekologicznego Szpitala Uniwersyteckiego. Tam przynajmniej wiem, że mają porządny sprzęt jak i ludzi, którzy porządnie się tym sprzętem obsłużą. I może wtedy jeśli usłyszę, że jest ok to się w końcu uspokoję. Mam tylko nadzieje, że to częste usg maleństu nie zaszkodzi..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825578 przez magduska
gosiak nie ma co sie zamartwiac na zapas, wszystko jest i bedzie dobrze :laugh: trzymam kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825589 przez Agnilla
Laski, ja dotychczas mialam 4 wizyty u lekarza i na każdej miałam usg, mamy XXI wiek to juz nie szkodzi jak kiedys, chyba, ze robiłoby się codziennie ;)
ja mam jutro wizyte, pewnie taką jak Ilona, zwykłą kontrolną, ale mimo to łudzę się, że usg choćby na szybko mi zrobi ;) bo w lutym to juz na połówkowe będę się umawiała. choć nie ukrywam, chciałabym juz znac płec, oj baaardzo :)
a w weekend chyba dokonamy zakupu wozka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825591 przez marta0488
hej laski:) zima nas zmroziła w Wielkopolsce :) trzymajcie kciuki bo dzisiaj idę do lekarza(po raz pierwszy z mężem się uda!). Liczymy na to ze nasz Skarb zrobi nam prezencik i będzie mniej się opierał przed rozkładaniem nóg :P i się może dowiemy kto tam mieszka w brzuszku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825592 przez Agnilla
marta! informuj na bieżąco :) widzę, że my standardowo krok w krok :) tylko ja jutro ide sama, kurcze :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825639 przez malgorzatawalak
Czytałam że usg nie jest szkodliwe dla dzidziusia :) ja wizyte mam za tydzien ale niestety na usg bede musiala jeszcze troche poczekac :) moj gin w swoim gabinecie nie ma aparatu i dopiero na polowkowe prywatnie pojde :)


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825645 przez magduska
agnilla ja tez mialam w poniedzialek zwykla wizyte kontrolna,ale lekarz zrobil mi szybkie usg,zeby zobaczyc czy serduszko bije i malenstwo juz pieknie widzialam, glowka,nozki,raczki i to najwazniesze pieknie bijace serduszko :lol: :kiss: kocham ponad zycie :kiss:

moze tobie,tez zrobi usg,zeby zobaczyc jak tam z malenstwem :laugh:

marta zdaj relacjie z wizyty u lekarza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825654 przez gabi28
DZIEn dobry :)

no i wreszcie mam dobry humor :)

śnieg nasypał :) hihih..

ale nie o tym chciałam.
Jestem po usg genetycznym,lekarz bardzo małomówny,ale powiedział że wszystko jest w porzadku,jutro mam przyjśc po wyniki do przychodni-bo dzisiaj robiłam to usg w innym miejscu. Dopytałam tylko ile mierzy to powiedział,że 75mm,więc jest dobrze. Jutro zobaczę resztę na wynikach. Serducho słyszałam :) umm.. cudowne uczucie.

a co do mojego wczorajszego problemu z szyjką,to powiedział,że szyjka jest wysoko i z nią wszystko w porzadku,a to co widziałam to może byc fałda pochwy-tylko ,że to nie wyglądało na fałde..ale skoro on mówi,że wszystko jest ok to mu wierze.

Również miałam już 4 usg,z tego dwa jak leżałam w szpitalu.

Agnii,przepraszam,że wczoraj nie złożyłam życzeń Wszystkiego co najlepsze. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825677 przez magduska
gabi no nareszcie w dobrym humorze :lol: tak trzymac dalej kochana

ja tez mialam 4 usg

agnilla to ja tez zycze wszystkiego co najlepsze,spoznione zyczonka,ale szczere :kiss: :kiss: :lol: :lol: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #825702 przez Agnilla
dziekuje bardzo :kiss: niestety urodziny i imieniny mam w jednym miesiącu, potem już nuda ;)
czy któraś z Was mnie dorawła na fb? ;)
mam nadzieję, że teraz już wątek lipcówek nawiedzają same dobre wieści :)
a wiecie, wczoraj sobie wieczorem zafundowałam 2 rządki czekolady imieninowo ;) ten mój motyl jak zaczął fruwac w brzuchu, normalnie super uczucie :P mowię do męża, że chyba jego dziecko będzie po mamie czekoladę lubić :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825743 przez magduska
agnilla na fb to ja :silly: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825784 przez Agnilla
tak myslalam :) a znam laske, co sie tak samo nazywa :P ale juz jest mezatka :P
jak mnie znalazłaś? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825794 przez magduska
wuadomosc z linkem mialam :) bo chyba kiedys mi wyslalas,a ja nie sprawdzam tych wiadomosci :silly: a dzis akurat patrze,a tam Agnilla hehe :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825798 przez magduska
a ja to nawet juz slyszalam,ze sobowtora mam,gdzies na slasku hehe :silly: a tez poznalam kiedys dzewczyne w sklepie o tym samym imieniu i nazwisku, jak skladalam na cos reklamacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl