BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 5 miesiąc temu #937617 przez hansel
:angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #937618 przez hansel
:angry: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #937619 przez hansel
:evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #937657 przez magduska
hansel słodki :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :) :) :) :) do zacalowania twoj sarbek, milion buziaczkow od cioci :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

U nas wreszcie pogodnie, mgły nie ma, dzisiaj wybieramy sie chyba z małym na zakupy, choc tak zimno,ze zostawilabym go najchetniej z babcia, bo mamy troszke latania. W galerii to wiem,ze by nie zmarzl,ale mamy podjechac jeszcze do 2 marketow ;) innych, wiec jeszcze sie zobaczy. Milego dnia dziewczynki... :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #937663 przez Lyanka
Cześć laseczki :)
Hansel twój słodziak przeuroczy ;)

U nas dzisiaj 4 pobudki w nocy, wczoraj to samo..masakra jakaś. Nie wiem, czemu się synek tak przestawił. Tak myślę, że może mu się pić chce w nocy, bo kaloryfery grzeją i ja sama wstaje ze dwa razy wody się napić. No ale to tylko moje przepuszczenia.
Teraz właśnie synek ciągnie cyca i powoli zasypia :) Oby, bo się zdążę ogarnąć i trochę posprzątać.
U nas dzisiaj pogoda w miarę. Od rana słoneczko święci, chociaż pewnie jest zimno. Ale spacer tak czy inaczej mam w planach :)

Alex, jeśli chcesz czymś się podzielić,porozmawiać, doradzić się, to pisz na forum. My tu codziennie zaglądamy i w razie czego zawsze możemy coś podpowiedzieć, czy tak po prostu po ludzku wysłuchać.
My się znamy od początku ciąży każdej z nas, więc nie miej nikomu za złe, że z obawą podchodzimy do nowych osób,które chcą dołączyć do zamkniętej grupy na FB. Każda z nas pilnuje swoją prywatność i podchodzi z obawą do nowych osób. Na forum nikt nikogo nie zna, każdy posługuje się loginem i jest prościej....sama pewnie o tym doskonale wiesz.
Gdybyś potrzebowała porozmawiać, czy gdybyś miała jakiś problem - pisz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #937667 przez MarzenaBZ
Alarm kupkowy-ktoś zapaskudził moje łóżko:D

Ja więc tylko na chwilę, bo skoro cała zawartość brzuszka Emilki wylądowała na łóżku to trzeba go czymś znów napełnić:)

Hansel - Śliczny pysiulek:)

Buziaki:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #937689 przez Agnilla
ja tu tylko przelotem, bo skoro kompa uruchomilam to juz wypada zajrzec :)
Marzena, daj pol kupy do nas, bo od pon cisza...a potem jak Poleci to rozbieram sie na olasa, biore zasrana pole na rece i pod zlew.
Witaj Alex, dawaj tu foty Ewuni...u nas posucha na dziewczynki, wiec kolejna kandydatka na zone sie przyda.
ogladam moje dziecie sprzed 4 mcy i wyc mi sie chce, jakie to male, bezbronne..a teraz pyskate sie takie zrobilo ;) a plujeeee o matko, sliniak wczoraj przeciekl ;) nie straszcie, ze to zeby bo ja tam jej grzebie i grzebie a nic nie widze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #937887 przez polikaaa1
Hej!
Czy ktoras z Was robila moze fotoksioazke? ile tam zdjec mozna upchnac?U mnie mala ostatnio sie dziwnie zachowuje, jeczy, steka, placze, marudzi, cholera wie o co chodzi, moze to caly ten skook rozwojowy, cokolwiek to znaczy:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #937889 przez polikaaa1
a to

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #937895 przez polikaaa1
a to zdjatko z chrztu:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #937897 przez polikaaa1
Czy ktoras z Was jest moze z mazowieckiego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938079 przez MarzenaBZ
Polikaaa ja robiłam fotoksiażkę w uwolnijkolory. Kupiłam na allegro taką 40 stronicową i wepchałam tam ok 100zdjęć. Więc limitu nie ma-zależy jak sobie ułozysz. Czy według schematu i szablonu, czy według własnego uznania:) Wszystko robi się w ściągniętym od nich programie.

allegro.pl/wakacyjna-fotoksiazka-a4-pion...-zl-i4641002757.html
Niestety sprzedaż zakończona, ale zobacz co tam jeszcze wystawiają:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938099 przez Lyanka
Polikaaa śliczna córcia ;)
Ja jestem z mazowieckiego w razie czego...
A co do marudzenia, stękania itd...to ja to tłumacze skokiem rozwojowym. Mój synuś tak na wieczór ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938797 przez Magdalen
Witam !!
Coo tu taka cisza ?? Haalloo halloo?? Zostawiacie mnie :(
U nas z jednej choroby w druga... nie wiem kiedy kja je zaszczepie...:(
jakie fajne maluchy :) Sliczne te dzieci naasze :)
buziaki :*
Podzdrowionka kochane i pisac mi tu !!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938972 przez MarzenaBZ
Magdalen ja jestem i caly czas tu staram sie zagladac. Na facebooku dzieje sie wszystko szybciej i duzo tego. Ciezko nadrobic,wiec jestem zawsze poza tematem...

Jednak teraz trwa akcja zwalczania pedofiii na fb. Ktos zaklada durne konta typu: Najseksowniejsi od 1 do 13lat. Wstawia zdjecia dzieci z dwuznacznym wydzwiekiem... chore prawda? Oczywiscie ludzie zglaszaja to ale Facebook nie reaguje. Wiec musimy zebrac 5tys "glosow" zeby tv sie zainteresowala tym.
Dziewczyny zaczely wiec usuwac zdjecia swoich dzieciaczkow z forum. Ja tez zamierzam. Nigdy nie wiadomo kto i w jakim celu je uzyje...

Niech Ci Twoje córy wracaja do zdrowia. Ja mam jutro isc do ortopedy z Emilka a pojutrze nadrugie szczepienie. Oby bylo ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl