BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 6 miesiąc temu #936025 przez sabina211
Popycham.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936027 przez sabina211
Raz jeszcze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936029 przez sabina211
I ostatni....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936052 przez misiana
Moja siostra ma problemuy z nerkami i co miesiac ma badanie moczu i jej lekarz w szpitalu po podmyciu kazal przetrezc tam rywanolem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936103 przez MarzenaBZ
Jej wcielo mi posta.
Dzieki za rady. Dokladnie zamierzam tak zrobic,ze wymyje ja i bede o wiele bardziej dbac o sterylnosc badania.
Aha Agni musze Cie zmartwic,ale mylisz sie co do tej 100% antykoncepcji. Wyobraz sobie ze moja kolezanka,ktora wpadla z chlopakiem,tlumaczyla sie mamie tak,ze ona z nim nie wspolzyla, ale on jej pewnie wlozyl jak spala i nie czula :laugh:

Sabina,ja tez raczej nigdy nie stawialam na antykoncepcje. Cykl znalm na pamiec,a w sumie chcielismy dziecko miec to sie nie zabezpieczalismy. Teraz panika wynika raczej ze strachu przed powtorka z porodu i z myslenia ze nie bede w stanie tego ogarnac. Powtarzam ze to bylby cud natury raczej,ale i tak bylabym szczesliwa hahahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936134 przez Magdalen
Marzena powtorzysz badania i wyjdzie dobrze, nie stresuj sie na zapas :* A jesli by cos było to i tak przejdziecie to . dasz rade :*
A to z ta kolezanka too doobre :)
Noo juuuz ciiii z tymi ciazami booo bedzie :) Agni faktycznie swinia..:P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936172 przez martyska
Marzena skoro to chwila zapomnienia to wiesz masz usprawiedliwienie ;)

Magdalen heh no tak szczerze jak by mi mój chłop powiedział ze zabiera się za robienie córki a mi by to nie pasowało to by patelnią przez łeb dostał... :evil: później ty zostaniesz z trójką maluchów oooo ... to nie na moje nerwy :pinch:

Oj ciężko z Amelką :dry: kurcze nie pomogę bo sama nie wiem może wymyślić jej jakąś nową zabawę żeby zapomniała o tym ...albo psycholog ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936175 przez Magdalen
No kombinuje na rozne sposoby juz.. ale jak ona pamieta zdarzenia z przeszlo 4, 5 miesiacy ???... To takie cos tym bardziej jej utkwilo... Tylko sie zasyanawiam kiedy ona mogła to podejrzeć... przecież przy niej nic nie robimy... nawet glupiego buziaka dac sobie nie mozemy bo ta juz pozniej swiruje...;/ Moze w nocy sie przebudziła... yy.;D Masakra.
Ale mnie kaszel meczy ..ulallaala... ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936186 przez MarzenaBZ
O ja pieprze! Magdalen współczuję... Nie doradzę, bo też nie wiedziałabym co robić.
A Ty wiesz, że ja czasem się zastanawiam co mogę mówić czy robić przy takim małym dziecku, bo może zapamięta już czy coś:( Nie mam pojęcia do kiedy jest ta granica, że dziecko nie kuma niczego...
Mam pomysł, zapytaj Amelki co ona robi i po prostu jej wytłumacz, wszystko. Kiedyś słuchałam wypowiedzi "mądrych" ludzi odnośnie rozmowy na temat sexu z dzieckiem. Zawsze trzeba mówić prawdę, ale w taki sposób żeby dziecko zrozumiało-czyli w odpowiedni do wieku dziecka. Musisz też zaznaczyć, że "gdy mamusia i tatuś się bardzo kochają, to śpią ze sobą, przytulają się itd"...
Matko, czy nas naprawdę to czeka za niedługo :blink:
Może córcia pytała o to babcie i ktoś wytłumaczył, że wy się tak bawiliście...A wiesz jak mała zrozumiała to w taki sposób, że to ZABAWA, to czemu niby ona nie może się tak bawić z mamusią czy ze swoim misiem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936204 przez Magdalen
No jakos bardzo tego nie przezywam... gorzej jak gdzies przy kims odstawi taka szopke :)
Na tłumaczenie to chyba za wczesnie...chodz ona rozumie wszystko ale na swoi sposob.... poczekam zdrarzy sie kolejny raz to wtedy jakos do tego powaznie podejde...
No tak Marzenka juz nie dlugo czekaja nas takie wazne rozmowy! :D Ja tam sie ich nie boje byle by byla juz na tyle duza zeby zrozumiala tak jak nalezy wszystko.:) I dzieki za porade ;)
Doobraaanoc :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936209 przez polikaaa1

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936259 przez MarzenaBZ
Dzie dobry!
Zanioslam mocz malej. Teraz do 14 bede sie stresowac... eh oby wszystko bylo dobrze...

Polikaaa widze ze wbilas sie idealnie w temat.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936270 przez Magdalen
Polika jesli masz dziecko 2 letnie to lepiej tego przy "spiacym dziecku " nie robic ;) hehe a jeszli takie malenstwo jesli spi i pozwoli na chwile intymnosci rodzicom to czemu nie :D
Marzena ta granica to tak mi sie wydaje obserwujac swoja corke to do roku.... ;) choc nie dam glowy uciac ze czegos nie pamieta z tamtego okresu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936271 przez martyska
Polikaa u nas ''pierwszy raz'' był jakiś miesiąc po porodzie ale też było bardzo miło :blush:

Igor śpi z nami w pokoju w swoim łóżeczku ale tylko mamy chwile dla siebie gdy dziecko ŚPI :-) i tak jak Marzena pisze nie ma opcji żeby coś było przy nie śpiącym dziecku lub śpiącym ale z nami

Igor nie jest bezpośrednio przy naszym łóżku a żeby cokolwiek zobaczyć musiał by usiąść a i tak nie wiem czy by zobaczył

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936314 przez MarzenaBZ
Tak wiec Polikaaa dopoki dzieciaki nie pojda na studia nie ma co liczyc na Grey'owskie sceny w sypialni ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl