BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 5 miesiąc temu #940055 przez elmirka_20
Marzenka :) Ja w Empiku kupiłam piekne wydanie wierszyków Brzechwy :) Okładka miękka, ale śliska i strony też i dziecko nie zniszczy :) Okładka dodatkowo jakby z brokatem czy czymś co nie odpada a lśni, i też już Tomusiowi czytałam :) Ale chciałabym mu kupić jakiś mega-zbiór bajeczek na dobranoc czy cuś ... Jakiś czas temu były takie małe a grube książeczki w Biedronce - bajeczki dostosowane do wieku dziecka. Były tam zakładki i każda zakładka to zbiór bajeczek dla konkretnego wieku - np. dla naszych szkrabów były baaaardzo króciutkie i rymowane a im starsze dziecko tym dluższe bajeczki i już potem bez rymów. Świetna była ta książeczka ale widziałam jedna i podniszczoną przez ludzi a potem już nie widziałam wcale a chcialam kupić w innej Biedronce ocalona od niszczycielskich łap ludzkich... Ale w Biedronce często produkty są cyklicznie, dlatego liczę na to, że wkrótce znowu sie pojawia i kupię ;)

Mąż cudem zwolnił sie z pracy, pojechaliśmy do laryngologa, ale nie podcięto Tomusiowi więzadełka, bo byliśmy na 16.00 a pani dr stwierdziła, że taki zabieg Tomkowi jest konieczny, ale nie podejmie się go po całym dniu przyjmowania chorych ludzi, bo to ingerencja w tkanki, będzie ranka a w gabinecie lata mnóstwo wirusów po niemal całym dniu. W dodatku ona przyyjmuje w gabinecie innego doktora, ona od popołudnia tylko wiec nie ma jak sie z nia umowic na ten zabieg żeby nie narażać Tomka, i dostaliśmy skierowanie do szpitala do innego miasta, bo u nas w Świdnicy tego więzadełka nie podcinają (ciekaw dlaczego ?!?!?!?!!) a w tym innym miescie szpital akurat przenoszą i muszę czekać bo na arzie maja wszystkie zabiego wstrzymane :/ Fuck :/ Chyba pójdę z Tomkie prywatnie i o wiele szybciej, żebyśym mieli już to z głowy. Inne mamy w Świdnicy bez problemu przy pierwszych wizytach podcinały dzieciom więzadełka nawet w 2 i 3 mcu życia a mi się tak lipnie z tym pokićkało :/ ...
Jestem jej wdzięczna że nie ryzykowala zdrowia mojego dziecka i wolała nie robić tego zabiegu skoro sama wie, że byly u niej i tego drugiego lekarza chorzy ludzie z wirusami, ale z drugiej strony jestem zawiedziona bo kolejny kłopot bo potem znowu nie wiem jak sie dostane na ten zabieg, czy znowu cos nie wypadnie i jeszcze Tomka ponoc bedzie bardzo bolalo i moze bardzo krwawic. Chcialabym zebysmy mieli juz to za sobą ....

Dobrej nocki Mamusie ;***

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940058 przez MarzenaBZ
Elmirka zapomnialas popchac posta:)
No ja tez licze,ze kiedys w Biedronce trafie na ladne bajeczki. Kurcze moze te o ktorych piszesz znajdzie sie w Internecie. Bo brzmi fajnie.
Moja corcia dzis tak dawala czadu,ze ja jestem w szoku. Z dnia na dzien tak sie rozgadala!
Ja naprawde szaleje z milosci. Nigdy nie myslalam ze az tak mozna kochac... ja naprawde bylabym w stanie zabic,gdyby trzeba bylo ja ochronic.
Jestem przeszczesliwa,choc mam jakiegosdola. Wyszlam dzis naspacer w pola kolo mnie. Bylo cieplo i pieknie,a ja prawie plakalam... nie wiem dlaczego,jakosmi tak zle na sercu... moze to zmeczenie,albo brak meza obok...nie lubie,gdy ma drugie zmiany...
Dobrze ze mialam Emilke w chuscie, przytulilam ja mocno i pociumqlam w glowke... wlasnie za to m.in.kocham chuste.

Nic,zycze dobrej nocy,bo wlasnie staram sie zasnac. Slodkich snooow:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940059 przez MarzenaBZ

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940060 przez MarzenaBZ

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940776 przez wiolcia1004
Ale tu cisza jak makiem zasiał, Magdalen melduj co tam u ciebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940791 przez Magdalen
Witam .!
Noo fakt cisza....
A dalej z choroba walczymy ...:( a ogolnie to wszystko w porzadku :) chyba:D
ja z niecierpliwoscia czekam na @.... i sie doczekac nie moge :D juz nawet test robiłam ale na szczescie nie pokazal dwoch kreseczek :D
Doobrej nooocy :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940804 przez MarzenaBZ
O to jaja! Magdalen - oby to był chłopczyk, bo Ci chłop spokój da w końcu:):):) :evil: :evil: :evil:
Ja nawet nie myślę o tym... chcę mieć więcej niż jedno dziecko...ale przynajmniej za rok kolejne, tzn. za rok rozpocząć staranie. żeby poświęcić jak najwięcej pełnej uwagi mojej Emilce.
Z nowości u mnie, to mój Skarbek rozgadał się na całego a dziś nawet na głos zaczęła się śmić, jak jej tatuś masaż robił:)

Ja zaglądam codziennie tutaj, ale widzę, że nie ma nic nowego więc nie piszę....szkoda mi że forum umarło, bo na facebooku ciężko nadążyć... ale teraz po tej akcji z pedofilami na fb to boje się tutaj wstawiać zdjęćia...Poza tym każdy tu może wejść i podczytać nasze "sekrety". Bo co za problem się zalogować?

Ja tu jednak zaglądam. Trzymajcie się:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940860 przez sabina211
Cześć, cieszę się, że niektóre z Was jeszcze tu zaglądają.
Napiszę dziś więcej, tylko muszę wyprawić rodzinkę.
Na razie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941294 przez hansel
Tez tu zagladam, cisza, jak makiem zasial :-D a propo kolejnego dziecka, to nie wiem jakby to miało wyglądać, bo na razie z jednym się nie ogarniam. Jak byłam w ciąży, to mieszkała tutaj w tym samym domu, tylko innym mieszkaniu moja bratanica, taka dwa latka i jak widziałam ile się trzeba nabiegać za takim dzieckiem, fakt, ze ona w miejscu nie mogła usiedziec, to nie wiem, czy dalabym rade z kolejnym dzieckiem w ciacy być :-D co trochę na raczki, bo a to to by chciała zabaczyc, a to tamto. Moj brat mieszkał po sąsiedzku do tamtego tygodnia, niestety zrezygnował z pracy i wraca za miesiąc do Pl bo bratowej się tu nie podoba i juz z mała od marca są w Pl, a on dłużej sam nie wytrzyma i musi wracać do nich. Trochę smutno, nawet bardzo, zostaniemy sami + mój tata czasem do nas wpada, to tyle...
Dobrej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941802 przez staślubania
MarzenaBZ lactosan ma w składzie melise:-) pije to od porodu:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941857 przez MarzenaBZ
Jej staslubania, pomylilo mi sie z mieta i szalwia:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942607 przez kinngga87
hej dziewczyny
Wielki mnie tu nie było. Najpierw nie miałam internetu, potem musiałam oddać laptopa na 3 tygodnie na gwarancje i jakoś czasu później nie było. Moja Victoria jest cudowna od kilku dni tak gaworzy,że buzia się jej nie zamyka,i gdy ja podnoszę to podskakuje radośnie. Za niecały miesiąc zacznie jeść już inne rzeczy niż tylko mleko mamy;0. Pozdrowionka dla Wszystkich mam

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=68710 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942791 przez Dave
Dziewczyny jestem starą forumową wyjadaczką i pozwolę sobie trochę pospamować :)

Otóż mam bardzo dużo fajnych, dobrych jakościowo (nie z made in China), kreatywnych i rozwojowych zabawek.
Jest też coś dla starszych i tych całkiem całkiem malutkich.
Zabawki bezpieczne, ekologiczne z certyfikatami i patentami firmowymi.

allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=37397815

A że o prezentach czas pomyśleć, to wrzucę Wam tu linka do Allegro, bo tak najszybciej oblukacie to tam mam.
Dodaje wciąż nowe rzeczy więc warto co jakiś czas zerknąć.

No żeby być na bieżąco możecie też lajknąć profil na fb www.facebook.com/pages/Planet4Kids/1460231680877342?ref=hl

:woohoo:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942792 przez Dave
Dziewczyny jestem starą forumową wyjadaczką i pozwolę sobie trochę pospamować :)

Otóż mam bardzo dużo fajnych, dobrych jakościowo (nie z made in China), kreatywnych i rozwojowych zabawek.
Jest też coś dla starszych i tych całkiem całkiem malutkich.
Zabawki bezpieczne, ekologiczne z certyfikatami i patentami firmowymi.

allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=37397815

A że o prezentach czas pomyśleć, to wrzucę Wam tu linka do Allegro, bo tak najszybciej oblukacie to tam mam.
Dodaje wciąż nowe rzeczy więc warto co jakiś czas zerknąć.

No żeby być na bieżąco możecie też lajknąć profil na fb www.facebook.com/pages/Planet4Kids/1460231680877342?ref=hl

:woohoo: :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942863 przez sabina211
Dużo czasu mi zajęło to wyprawianie rodziny, ale jakoś trudniej się mobilizować, kiedy tu takie pustki.
Kajtuś ma katarek (jak my wszyscy), na szczęście nie przeszkadza mu to w ssaniu, trochę częściej tylko się budzi. Poza tym super gaworzy, czasem to są całe "przemowy", zaczyna bawić się grzechotkami, kiedy wsadzi się mu je do rączki, dużo się uśmiecha. Położony na brzuszku na macie zaczyna pełzać, obraca się na boki. Widzę u niego pewną nadwrażliwość dotykową.
Generalnie nie jest trudnym niemowlęciem. Póki co karmię tylko piersią, jakieś warzywka chcę zacząć wprowadzać w styczniu.
Odzywajcie się dziewczyny, bo szkoda tego forum.
Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl