BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #862573 przez gabi28
CANIA,moje bóle to chyba z mojego intensywnego weekendu. Najpierw sprzatanie kuchni po malowaniu,potem mycie okien w miekszaniu(a propos.. gin zabroniła myć okna w ciązy) w weekend też dużo chodziłam,więc stąd te bóle,nadal mam brać magnez 3 razy dziennie,ale nospe juz nie...no i wypoczywać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862588 przez Agnilla
hoho gabi 3,5 kg, szalejesz :lol:
a ja normalnie chodze podjarana bo wlasnie kupilam Poli opaske i buciki :)
smalldesign.pl/glowna/542-buciki-niemowlece-115cm.html
smalldesign.pl/glowna/384-opaska-z-kwiatkiem.html
tak to ja moge sobie humor poprawiac i mnie nawet snieg za oknem nie ruszy ;)
obiad mam z wczoraj, wiec dzis tez odpoczywam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862630 przez elmirka_20
Dziewczyny - ładne brzuszki :) Teraz już nikt nie powie, że to wzdęcia, heh :) Mi tak ciągle mąż powtarzał gdzieś do 17-18 tygodnia i mnie tym drażnił. Ja tak chciałam duzy brzuszek :) I też już mam :) Cudnie :)

Agnilla, no sliczne te buciki i opaska :) Ale będzie piękna mała królewna :) Aj, co Ci sie dziwić, że się cieszysz :) Prawidłowo ;)

Gabi28, łobuzie, z tym ciachem .... :) Aż mi ślinka pociekła :) Ale ja muszę najpierw wciąć moją szczawiówkę i jak mama dojedzie to dzisiaj kurczak z ziemniaczkami i ćwikłą. Potem mam nadzieję, że już mi się słodkiego odechce i nie starczy mi miejsca, bo ostatnio jadłam słodkiego za dużo.. Przynajmniej w moim mniemaniu, gdzie wcześniej nie jadałam więcej niż wafelka raz na tydzień. W ciązy w ostatnich tygodniach jem co dzień coś. Za dużo, oj :)

Gabi28 a napiszesz o tym przepływie w pępowinie coś więcej? Ja bylam ostatnio na USG w 21 tygodniu i nic mi takiego lekarz nie wspominał i mnie tym zaintrygowałaś :) Oglądaliśmy tylko w dopplerowskim obrazie czy krew natleniona i odtleniona płynie czyli czy obraz jest niebiesko czerwony. Był, więc lekarz powiedział, że wszystko gra :) To to mogło być?

Buziaki ogromne dla Was, niech Was przestaną już kłuć i boleć te brzuszki! :) Miłego popołudnia Mamusie! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862631 przez wiolcia1004
Agnilla to co kupilas śliczne:) poprostu przesłodkie:)
Cania i gabi brzuszki sliczne ja mam zblizony do gabi:)
Margolka gratulacje trzymajcie sie oboje bedzie dobrze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862635 przez wiolcia1004
Elmirka nie martw sie ja jadam ze 3 lub 4 batoniki dziennieplus do tego jeszcze cos slodkiego przed ciaza tez jadlam nie zaczesto slodycze a teraz:):) ja juz przytylam 9 kg od poczatku ciazy śmieje sie ze moj tyłek wyglada jak tylek Kim Kardashian ale co tam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862650 przez Agnilla
wiolcia, to masz jak ja na plusie tyle i tez mam tylek do poklepania :P
a ja od wczoraj nie jem slodkiego :lol: normalnie 2 dzien i pewnie jutro bede chodzic zla :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #862658 przez agnieszka89
wiolcia1004 ja tez przytyłam podobnie 8-9 kg Troche sie zalamalam jak na wage weszlam
No ale można było sie spodziewać, niby na chłopaka ma się smaka na kwaśne, a ja bez slodkiego zyc nie moge, codziennie dokuouje cukierków, batoników, czekoladek a lody to juz w całych paczkach kupuje po 6-8 sztuk
Dzisiaj sobie po wazeniu obiecałam ze koniec ze słodyczami (oczywiscie po tym jak oproznilam paczke cukierków) Ale wiem sama jak to sie skonczy :P

Dziewczyny piekne brzuszki macie, chyba sie zmotywuje i tez swoj wrzuce :)

Agnilla zakupy pezepiekne I niech ktos powie ze dla dziewczynek nie ma sa piekniejsze ubranka :) szkoda ze nia ma na tej stronie nic dla chłopcow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862675 przez gabi28
Elmirka,no właśnie ja nic więcej nie wiem o tym przepływie.wiem,tylko tyle,że na granicy normy.I że jeśli się nie zmieni po 28 tyg ciązy to grozi mi cukrzyca w ciązy lub nadciśnienie.Ale podobno do 28 tc mam się nie martwić,bo wszystko może się zmienić,więc nawet na necie nie czytam o tym wcale.

zjadłam serniczka i tyle moich słodkości..ale mam bigosik jeszcze od babci i tak mnie kusi :) i udeczka takie pieczone... no i co ja mam zrobić?? chyba muszę omijać kuchnię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862676 przez meniado
cania wielkie dzięki za informację - byłam dziś na wizycie i załatwiłam zwolnienie :) gratuluje dziewczynki - u mnie też ma być dziewczynka. Skoro jesteś z krakowa to gdzie planujesz rodzić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862683 przez carmen12345
ja od poczatku przytyłam 8 kilo.. niewiem gdzie jest to 8 kilo, bo poza brzuchem i piersiami nic mi nie urosło ;D zaczęłam z wagą 49 a teraz 57.. a moja Eliza według pana ginekologa waży 500 gram..

też mam słabość do słodyczy, ale kupuje sobie cukierko-landrynki i tak się delektuję słodkim smakiem a po 2-3 cukierkach już wystarczy mi słodkości . :laugh:
Boję się o wynik z krzywej cukrowej.. jeszcze nie byłam na badaniu, ale wybieram się w poniedziałek..dlatego minimalizuje cukier w swojej diecie.

Gabi28 mmm bigosik.. ale mi zrobiłaś smaka.. niestety mój bigos nie jest nawet w połowie tak dobry jak bigos mojej babci, zostaje mi tylko czekać aż wróci z sanatorium :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862694 przez staślubania
Hej:-) też przytyłam ponad 8 kg. Ale pan doktor powiedział, że mam prawidłową wagę więc się nie martwię:-) przewijak też mam na łózeczko:-) a z zakupów na dziś to tylko butelka lovi:-) mała rzecz a cieszy:-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #862697 przez Cania
gabi28 to może faktycznie te remonty, mycie okien itd, maluszek Ci mowi, zebys przystopowała troszkę. Wiec teraz musisz troszkę poodpoczywac :) a o tych przepływach to sama nie wiem co myslec. Tez mielismy sprawdzane już na 2 usg jak krew po serduszku krazy i jak przepływ przez pepowine. Tyle ze mówili ze wszystko dobrze. Nie wiem dlaczego 28tc mialby tu być jakas magiczna granica :) może jest.

meniado dobrze, ze udało CI się zalatwic. ja tak na pol Tarnów, na pol Krakow :) Mój plan był taki, żeby rodzic na Siemiradzkiego, ale na chwile obecna i ginekolog i hematolog mnie przekonują, ze w moim przypadku (trombofinia wrodzona) tylko uniwersytecki na kopernika, bo to jedyny szpital o trzecim stopniu referencyjności w malopolsce. I jestem w kropce, bo jednak wolalabym Siemiradzkiego. uslyszalam, ze na pewno nie mogę rodzic w szpitalach o randze powiatowej, czyli stopien pierwszy, np. w Tarnowie.

co do słodyczy... wlasnie mnie napadlo i musiałam zjeść kilka kawalkow ptasiego mleczka, bo chodziłam po domu i nie wiedziałam co ze sobą zrobić heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862712 przez Agnilla
meniado, a czy ja Cie wpisywalam do tabelki? jak nie to podeslij na priv informacje :)
a wiecie, ja sobie na jutro zaplanowalam na obiad nalesniki z dzemem i bita smietana, to bedzie moje slodkie :P noo i zrobilam galaretke z kiwi ;)
sama nie wiem kiedy pojde na badanie glukozy, wizyte mam 11.04 wiec pewnie pojde jakos blizej wizyty
aga, ja wlasnie dlatego chcialam miec dziewczynke, naogladalam sie tych ciuszkow i pierdolek i zwariowalam :) kupilam dzis w carrefourze zel do prania jelpa a plyn do plukania byl za 1 zl :) niebawem zaczne prac ubranka, bo szafe dostaniemy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862720 przez agnieszka89
Agnilla my z mezem od poczatku chialismy bardzo synka, i w sumie od poczatku bylismy pewni że to chłopak, ale jak zaczelam ogladac ubranka dla dziewczynek to wymieklam Mam nadzieje że nastepna bedzie dziewczynka do parki i bede mogła stroic :) :P
a do prania kupilam mleczko leveli w promocji Normalnie jest po 26 zł a ja kupiłam za 12 :) (choc mysle ze poprostu byl zle zmetkowany i dlatego taka cena)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862735 przez carmen12345
co do przewijaka myślę że to najlepsze rozwiązanie szczególnie dla tych mam, które nie mogą pochwalić się dużym metrażem. My również myślimy o kupnie przewijaka, ostatnio nawet oglądałam ale nie mogę się zdecydować.

Nas czekają jeszcze duuuże zakupy dla Elizki, sama niewiele mogę kupić, ponieważ mój D chce brać aktywny udział w wyborze ubranek :laugh: bardzo mnie to cieszy, że nawet i tak mało męska sprawa go interesuje bo dotyczy naszej kruszynki :kiss:

wkurzyłam sie tylko jak kupiłam sukieneczkę w motylki z opaską (akurat taka na miesiąc może dwa) - mnie się bardzo podoba.. jednak mój narzeczony uważa że jest za bardzo yy jak to on okreslił... CIAPATA i że kupimy jej ładniejsze.. AHH ten mój "ciapaty" D. :woohoo:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl