BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #862151 przez Cania
malgorzatawalak nie martw się, mi na każdym badaniu USG mowia, ze mala jest ulozona już glowka w dol jak do porodu, ale mowia tez ze na tym etapie może się to jeszcze pozmieniać i wcale nie musi być to oznaka czegos zlego, jeśli nie ma dodatkowych objawow. także glowa do góry :) mam nadzieje ze te bole Ci już minely i oboje czujecie się dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862171 przez Agnilla
mwalak, kurde jakbym czytala o sobie, ciekawe skad sie biora te problemy z nerkami, od ciazy :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862184 przez gabi28
Witam.

siedzę jeszcze w szlafroku i nic mi się nie chce. Bóle rwące nadal mam. Może to normalne,ale dobrze za za kilka godzin mam wizyte,zapytam.

Agni a Ty już lepiej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862216 przez Ewa1001
Cześć dziewczyny :)
Umnie od rana tez pada i jest strasznie ponuro.
Mój Mały wczoraj brykał cały dzień a dziś od rana jakis spokojny. Kopnie raz na jakis czas :)
Ja tez co jestem na USG to lekarz mówi, że dziecko jest skierowane główką do dołu, ale nigdy nie powiedział, że oznacza to coś złego więc się nie zamartwiałam.

Skończyliśmy wczoraj z mężem skręcać mebelki i łóżeczko. Muszę sie trochę pomeczyc to może uda mi się załączyć zdjęcia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862217 przez Ewa1001
Cześć dziewczyny :)
Umnie od rana tez pada i jest strasznie ponuro.
Mój Mały wczoraj brykał cały dzień a dziś od rana jakis spokojny. Kopnie raz na jakis czas :)
Ja tez co jestem na USG to lekarz mówi, że dziecko jest skierowane główką do dołu, ale nigdy nie powiedział, że oznacza to coś złego więc się nie zamartwiałam.

Skończyliśmy wczoraj z mężem skręcać mebelki i łóżeczko. Muszę sie trochę pomeczyc to może uda mi się załączyć zdjęcia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862230 przez agnieszka89
Moj tez wczoraj mocno brykal Ale jak polozylismynsie do lozka maz chcial troszke go poczuc to maly nawet nie drgnol a jak tylko maz zasnal to Kacperek takie szalenstwa wyprawial ze brzuch jeszcze nigdy mi tak nie chodzil :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #862232 przez Cania
gabi28 ja tez z checia posiedzialabym jeszcze w dresie... ale musze się ogarnąć i jechać zaraz do jakiegoś oponiarza, bo wczoraj zlapalismy gume w aucie. także trzeba się wziąć za zycie :D

agnieszka89 patrz.. takie male, a jakie kapryśne :D ale ja w podobnych sytuacjach tlumacze mezowi, ze po prostu działa na mała uspokajająco i mala bedzie się go sluchala w przyszlosci :D :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862244 przez kinngga87
Dzień dobry:)
Margo gratuluje urodzin synka i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, super ,że macie tak dobrą opiekę.
Ja wczoraj miałam dzień straszy rano dwa razy miałam straszniej bolesne skurcze łydek i stwierdziłam,że mam niską tolerancję bólu;/. Dzidziuś w ciągu dnia był spokojny, ale staram się już tak nie panikować jak wcześniej, po południu zaczął boleć mnie ząb, a po chwili klatka piersiowa już kilka razy mi się tak działo widocznie dzidziuś szykuje sobie więcej miejsca pod żebrami. Miałam dość tego dnia ale wieczorem mój mąż szybko usnął z ręką na moim brzuchu jak maleństwo zaczęło "kopać rękę" tatusia to miałam straszną radochę :D, i jak zawsze koło 3, 4 idę do toalety i znowu maleństwo zaczęło się gimnastykować. Widocznie moja mała tak ma,że czasami musi mieć spokojniejszy dzień:)
Dziewczyny mam do Was pytanie odnośnie przewijaka chciałam go zamontować na łóżeczku i komodę kupić zwykłą nie dziecięcą ponieważ mam mało miejsca na zorganizowanie przestrzeni dla dziecka i potrzebuje pojemnej komody a te dziecięce są małe i myślę czy praktycznie będzie przewijać na łóżeczku bo wiadomo najlepiej mieć wszystko przybory pod ręką.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=68710 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862256 przez elmirka_20
Dobry dzień Kobietki ;)

Mój maluszek też jest ułożony główką do dołu na każdym USG i to nic złego. W międzyczasie natomiast mam wrażenie jakby leżał w dole brzucha poziomo, bo pokopuje po obu jego stronach jednocześnie albo zaraz po sobie (chyba że to tylko rączkami po obu stronach, ale raczej rączki takie silne by nie były...). Jak mały klopsik - wcale nie chce popukać u góry tylko zawsze poniżej lub na wysokości pępka :) A wcale duzy nie był jak go lekarz ważył w 21 tygodniu - 350 gram. Ja jednak się cieszę, że po "cichaych dniach" od 3 już bryka, więc nie mam się czym martwić :)

Prawdopodobnie trochę go "upasłam" ostatnio słodyczami bo miałam na nie większa niż zazwyczaj ochotę, ale zastanawiam sie czy mój organizm czasem żelaza nie potrzebował więcej, bo ciągnęło mnie tylko do czego co miało czekolade. Niedługo zrobię znów morfologię, to się zobaczy czy wszystko ok...

Jak czytam o Waszych dolegliwościach i wizytach w szpitalach, to ja naprawdę nie mam co narzekać. Te moje nocne pobolewania kręgosłupa i problemy z oddychaniem, to pikuś. Juz się nauczyłam spać na siedząco a wystarczy że tylko siądę i przestaje mnie wszystko boleć jak ręką odjął, więc... Mam fart...
Ale wciąż sie obawiam, że może coś niespodziewanie sie zadziać dlatego nie będę się ociągać z kompletowaniem wyprawki. Dobrze że to sama przyjemność jest ;)

Trzymajcie sie ciepło i zdrowo Kobietki ;) Dzisiaj u mnie niskie ciśnienie, więc pewnie będzie pełzakowaty dzień, ale grunt, że po dwóch dniach ulew chwilowo sucho. Lecę więc po pieczywo bo wlaśnie ostatnią bułę zjadłam ;)

P.S. Dzisiaj przyjeżdża do mnie mama po południu, więc będziemy oglądać wszystkie klamoty dla synka/wnuczka :) Łóżeczko już się chybocze od ich ciężaru :/ :) dlatego musimy już kupić regał/cokolwiek, by je odciążyć.

;*******

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #862264 przez Ewa1001
Kinngga87 jeśli chodzi o przewijak to ja też chyba zakupie taki nakładany na łóżeczko. Oglądałam i komody z przewijakami i same przewijaki ale stwierdziłam, że nie wiem czy będę z tego korzystać.
Także z mężem zadecydowaliśmy, że kupimy zwykły przewijak nakładany na łóżeczko a w razie gdyby nie wystarczał, to zawsze można dokupić :)

Dziewczyny męczę się z dodaniem zdjęć i niestety nie wychodzi mi. Nie wiem jak wy to robicie...
Zmniejszam już te zdjęcia i za każdym razem to samo, poprostu nie załączają się do napisanej wiadomości. Ehh.. trudno.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #862267 przez Cania
kinngga87 moja znajoma przewija mala wlasnie na przewijaku zamontowanym na lozeczku i jest z takiego rozwiązania zadowolona, w niczym ten przewijak na lozeczku nie przeszkadza :)

Ewa1001 upewnij się ze zdjecie jest nie większe jak 800x800 px. I jak przeglądasz i już wybierasz zdjecie to żeby w odpowiednim miejscu wcisnąć img, w treści powinnas mieć w pewnym miejscu frgment kodu /img.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862272 przez elmirka_20
Kinngga87, ja też mam przewijak na łóżeczku. Uważam to za bardzo praktyczne, bo nie dośc że malutkie dziecko jest na tyle malutkie, że i tak w łóżeczku będzie mnóstwo wolnego miesjca, to taki przewijak na nim zamocowany, nic mu nie będzie przeszkadzał, a i do mojego łóżeczka mam taką przyczepianą boczną półeczkę, do której mogę wstawić np. kilka pieluszek, puder czy inne kosmetyki i nawilżające chousteczki, które będą bardzo potrzebne do przewijania a i pod ręką. Tez mam problem z miejscem w domu, więc u mnie wchodzi w grę tylko przewijak na łóżeczku. Brat też korzystał przy córce z takiego rozwiązania i nie widzi lepszego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #862286 przez Ewa1001
Chyba rozgryzłam to dodawanie zdjęć :) Cania dziękuję za pomoc :kiss:

Chwalę się łóżeczkiem i mebelkami :)



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #862287 przez Agnilla
gabi28 napisał:

Witam.

siedzę jeszcze w szlafroku i nic mi się nie chce. Bóle rwące nadal mam. Może to normalne,ale dobrze za za kilka godzin mam wizyte,zapytam.

Agni a Ty już lepiej?


Gabi, wczoraj przypomnialo mi sie, ze pisalas o apapie i procz nospy wzielam paracetamol, o 21 usnelam i jest juz duzo lepiej, nie boli az tak, w sensie tego rwacego bolu. jesli chodzi o flaki cos mi tam pracuje, boje sie zjesc 2 sniadanie, ale niebawem bede musiala ;) jeszcze ta pogoda mnie dobija, nic mi sie nie chce. wykapalam sie, wstawilam pranie i robie drugie podejscie do pitów :P
ja jesli bede miala przewijak, tzn mam w sumie od siostry, ale nie wiem czy nie wymienie, to bede miala osobny.potem go wydam, a komoda zostanie na dluzej :)
czy Wy tez macie wrazenie, ze im wiecej zjecie tym mniej sie dzieci ruszaja?
no prosze jaki ładny pokoik powstaje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862299 przez kinngga87
Ewa1001
Super mebelki gdzie kupiłaś??

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=68710 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl