BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #862307 przez Ewa1001
Meble i łóżeczko kupiliśmy w IKEI.

U mnie nareszcie przestało padać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862315 przez malgorzatawalak
Kinga 87 ja rowniez planuje kupic przewijak na lozeczko :) mniej miejsca zajmuje ii jest wygodniejsze. Moje obie siostry z takiego korzystaly i byly super zadowolone :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862331 przez Adel
Witajcie :)
Cania- trzymam kciuki za Twoją szkołę rodzenia, jeszcze 2 tygodnie i też zaczniesz zgłębiać wiedzę tajemną :P My z mężem, też próbujemy Amelkę przyłapać na brykaniu, tak żeby mąż coś poczuł i wczoraj się udało, brzusio falował - tak jak u Was i było cudnie ;)

Agnilla- jak u Ciebie jest śnieg i ma do nas dojść to gdzie mieszkasz, bo ja w Gdyni :) Moja mała też ok 6 mnie budzi i ssie- mama wstawaj bo chcę jeść :)

Malgorzatawalak- trzymam kciuki za Twoje zdrówko z tą anemią :)

Gabi 28- fajnie, że masz dziś wizytę, ja zawsze nie mogę się doczekać dnia wizyty a jak już przyjdzie to tak się ociągam, chyba z emocji :P i też mi się dziś nic nie chce... :P

Ewa1001- Amelka też ma tak, że w jakies dni jest mniej aktywna a w inne bardziej, wczoraj przyłapałam że bryka sobie w nocy, jak śpię i wcale o tym nie wiem :)Masz świetne mebelki i łóżeczko- a zdradzisz ile w sumie kosztowały?

Agnieszka89- z tym brykaniem , u nas to samo jak mąż chciał małą poczuć i rękę przykładał- wstydzi się chyba :)
Kinngga87- przewijak też na łóżeczko kupię, mniej miejsca zajmuje, i jeszcze jakieś podkłady na niego .

Elmirka20- no dokładnie- pełzakowaty dzień , ja też czuję niskie ciśnienie i zmiany pogody, jakiś dół dzisiaj i nawet lody zagryzione kapusta kiszoną nie pomogły :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862354 przez Agnilla
Adel- Starogard :)
ja tez czekam na telefon ze szkoly rodzenia, babka mowila, ze ruszamy ok 28-30 tc, wiec juz niebawem :)
z tym jedzeniem mam to samo, najpozniej o 7 siadam do sniadania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #862357 przez Cania
Ewa1001 no no, pokoik jak się patrzy :) sliczny! :) a jak się pojawia jeszcze jakies dziecięce akcenciki, to już w ogole będzie czad :D :)

Agnilla, ja obserwuje podobnie :) Z małymi wyjątkami :) Ale zazwyczaj malenka rusza się bardziej po jedzeniu :) A jak już cos słodkiego zjem, to już w ogole :) Jak wypilam glukozę na badaniu, to szalala z radości :D :) Może dlatego wczoraj tak brykala wieczorem, bo zjadłam do filmu kruche ciasteczka z nadzieniem jabłkowym? :D :P

Adel taaa będziemy zglebiac wiedze mroczna i tajemna :D :) :P jak czarna magie i zaklęcia :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862375 przez ggabii
Hej :)
Mój Tobi jest najbardziej aktywny jak nie ma mojego męża :D Zawsze jak próbuje go wyczuć dłonią to staje się nagle nieśmiały i kopie ewentualnie tak jakby chciał powiedzieć: "No masz tata tego kopniaka i się już odczep..." ;)

Ja już też zaczęłam powoli coś tam kupować. Wczoraj dostałam część pościelową do łóżeczka tzn. kołderkę z poduszką, ochraniacz, rożek, organizer, itp...

Teraz czekam na łóżeczko z materacem i przewijakiem właśnie takim montowanym na łóżeczko, bo w naszym przypadku nie ma szans żeby było ustawione na komodzie.

Dziś mam wizytę u gin. Znów zobaczę mojego rozrabiakę hihi :) Ale nie zgadniecie o której ma tam iść .... na 22. No ale dobrze chociaż, że mam bardzo niedaleko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862382 przez Cania
ggabii na 22?! o matko :D :P najpóźniej szlam chyba na 20:30 :P ale to przynajmniej może maly będzie rozrabial i zobaczycie te wszystkie podskoki i kopniaki na ekranie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862392 przez ggabii
Cania hah ostatnio walczył razem ze mną do 1 w nocy więc jest nieobliczalny ;) Szkoda tylko że znów tatuś go nie zobaczy. Zawsze ma takie szczęście że musi wtedy być na wyjeździe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862422 przez Cania
ggabii nie masz na to wpływu, kiedy zdecyduje się na rozrabianie :D :)

zalaczam zdjecie brzuszka :) trochę się zastanawiam, co to będzie później, bo do 9m jeszcz kawalek :D

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862434 przez ggabii
Wow ale fajny brzusio :) Ja gdzieś też ostatnio robiłam aktualizację brzuszka. Postaram się coś wkleić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862484 przez Ewa1001
Cania, świetny brzusio :)

Adel, za komplet tych mebelek zapłaciliśmy 1370 zł. Do tego jest jeszcze taka wisząca półka jednak nie ma jej na zdjęciu bo zastanawiam się gdzie ją powiesić ;p Łóżeczko bez materaca kosztowało 299 zł. Materace w IkEI są bardzo drogie i nie ma do wyboru tego z kokosem a na nim najbardziej mi zależało.

Nasz Olek też buszuje w brzuszku cały dzień a jak tylko mąż chce zobaczyć albo poczuć jak kopie to on nagle się uspokaja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862496 przez Cania
ggabii wrzuc cos koniecznie, bo chyba dawno nic nie wklejalas :)

Ewa1001 to cakiem niezla cena jak za taki komplet :) bardzo ladne :) my co prawda będziemy szukac czgos bardziej w naturalnych kolorach drewna, moze jakiś buk, cos w ten desen :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862535 przez ggabii

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862547 przez gabi28
wróiłam :)

Gabi,Cania śliczne brzuszki. może później też zrobię.

na wizycie wszystko ok,słyszałam serduszko.
przytyłam od początku ciąży 3,5 kg.
moja gin przejrzała wyniki usg i mówiła ,że książkowe. :) a to co na granicy jest to przepływy w pępowinie,ale do 28 tyg mamy o tym nie myśleć.
rozmawiałyśmy też o porodzie. I jeśli wyniki konsultacji od ortopedy i neurologa będą ok.. to ona chce bym rodziła sn.

dostałam dzisiaj od babci T kilka kawałków placków-serniczek tam jest,jakiś czekolady z kokosem... mniam..zrobie sobie kawę i będę wcinać :) kto chce? to zapraszam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #862555 przez Cania
gabi28, serniczek, kokos... przekonalas mnie :D :P ciesze się, ze Twoje maleństwo rozwija się dobrze :) to jest najważniejsze! :) a co Ci powiedziała gin na temat tych boli? oprócz wyslania do neurolog i ortopedy?

ggabii no i piękny brzuszek, pierwszorzędny :)

a ja wlasnie montuje obiad :D kotleciki, ziemniaczki i marchewa z jabłkiem w duuzej ilosci :D :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl