BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 5 miesiąc temu #794809 przez gosiak
Dzieki dziewczynki :kiss: przyszlo mi lezec, krwawienie niby nie wymaga hospitalizacji ale szczerze to chyba bym wolała jednak :dry: usg mi robil ale nie zmierzyl pęcholka bo tylko to było, nie umial czy co :angry: ponaciskal mi chyba jelita i teraz mnie az skręca z bolu :(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794928 przez Agnilla
No Gosiak lez, odpoczywaj i wszystko będzie dobrze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #794941 przez marzena25
gosiak nio to dobrze że w miarę wszytko ok, weszłam właśnie żeby zobaczyć czy sa jakies info o Tobie. Odpoczywaj kachana wszystko będzie dobrze :)

Agnilla też za mną chodzi sałatka grecka narobiłaś mi smaku ale gdzieś w mądrej książce przeczytała ze podobno nie można jeść sera feta i ogólnie serów miękkich i pleśniowych camembert. Powiedzcie mi ze to nieprawda :)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794945 przez beti
Cześć :)
Dołączam do grona lipcówek :) termin na 31 lipca. Udało się w 11 cyklu
mam synka Filipka z 31 sierpnia 2011

Widzę że u Was się dzieje. Gosiak zdrówka, wszystkie dziewczyny z września 2011 Ci kibicują :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794947 przez marzena25
Hey beti fajnie że jesteś :)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794948 przez Agnilla
Witaj Beti :)
Marzena czy Ty czasem za dużo nie czytasz? ;) owszem nie wolno serów plesniowych, brief itp. Ale też przeczytaj, że w Polsce wszystko robione jest z mleka pasteryzowanego o ile nic nie pokrecilam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #794964 przez marzena25
Agnilla pewnie i za dużo ale ja wychodzę z założenia że lepiej wiedzieć i dopytać niż nie wiedzieć i robić coś co może zaszkodzić :blink: Ty też musiałaś o tym czytać skoro wiesz że jak jest z mleka pasteryzowanego to można :P

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794974 przez Agnilla
miałam 3 lata temu siostrę w ciąży i mam dwie doradczynie, które rodzą lada moment ;) wszędzie mówią, ni tykaj surowych ryb i mięsa i serów pleśniowych, więcej nie wiem :P zreszta ja mało co lubię jeść :P w ciązy to mi nawet czekolada mniej smakuje :P Marzenka zjedz sałatkę grecką na zdrowie, ale nie wyjadaj za duzo fety, bo słona ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794987 przez gosiak
Ja dziewczyny z powrotem jadę, coś ze mnie rano wyleciało :( za 3,5 lat starań przyszło mi się cieszyć zaledwie kilka dni :dry: bo to chyba już koniec...

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #794991 przez Agnilla
Gosiak wypluj te słowa! Jesteśmy z Tobą :kiss:
Marzena luknij www.babyboom.pl/ciaza/zdrowie/produkty_n...e_podczas_ciazy.html więcej nie szukamy, bo z głodu padniemy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795016 przez Anna1807
Hej Kobietki!

Gosiak tak mi przykro że musisz przez to przechodzić! Modle się aby wszystko było dobrze!

Ja popadam w paranoje mam dość, psychicznie jestem wykończona! W nocy koszmary, w dzień strach,że w czwartek nie zobaczę zarodka! Że będzie tylko puste jajo płodowe! Nie umiem tych myśli odgonić od siebie! Serce aż mnie ze strachu boli! Boże ile jeszcze człowiek musi znieść? Wiem że wprowadzam dolujacy nastrój ale nie daje sobie już z tym rady ! Mężowi już nic nie mówię bo też widzę że chodzi przybity, ale ja już nawet nie potrafię robić dobrej miny do tej sytuacji!

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795045 przez beti
Gosiak :( trzymam kciuki abys się mylila!!!
Anna, ale masz jakies podstawy żeby się martwic? (Jeszcze. Nie przeczytalam watku od poczatku)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #795047 przez ferritka
Anna, -wybaczcie że się wcinam lipcóweczki, ale normalnie jak to czytam to jeż mi szaleje po pokoju!!!
dziewczyno!! jesteś ciązy, tak?
no to weź nie świruj, że nie zobaczysz fasolki, bo jesteś w ciązy!!! ciesz się tym co dane jest Ci przeżywać, bo uwierz mi czytają to dziewczyny, którym nie będzie dane poczuć się tak jak Ty ,poczuć się mamą...,
nie wiesz, że najgorzej zrobisz sobie i maleństwu jak będziesz się dołować i źle myśleć? uważaj bo takim myśleniem przyciągniesz do siebie coś niedobrego..
myśl, że jesteś szczęsciarą, już mamą, Dzidzia zdrowo i ładnie rośnie!!!!! rozumiem że się boisz i martwisz,ale kochana, żebyście z mażłem chodzili jak struci bo Ty nisisz cud pod sercem ..toż to chore!! moja rada: idź na spacer, ejś Małża pod pache, pochodź po sklepach z ciuszkami, kup skarpetunie i pacz na nie ..bo za chwile bedą na malusichh stopusiach Twojego maleństwa :kiss: :kiss:

macie myśleć pozytywnie, bo przyjdę tu z jeżem, jak Was lubię ,a zapytajcie Agillki, na jeżu nie jest wcale wygodnie B) B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795057 przez beti
ferritka, jakby to byl facebook dalabym do Twojego komentarza MEGA LUBIE TO!!! :D

Cieszyc się i już a co ma być to bedzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795070 przez Agnilla
Ferri a ja to kiedyś na jeżu siedziałam? Bo nie pamiętam, ale pewnie nie raz co? :lol::

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl