BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 5 miesiąc temu #795335 przez helenne
Gosiak pamiętaj ,że jesteśmy z Tobą całym sercem...wiesz co chcesz słyszeć i czuć i masz teraz do tego pełne prawo i ślę ci te słowa których teraz Ci potrzeba ...Przytulamy Cie i łączymy się z Tobą ...z Wami... :kiss: :kiss:
Widzę, że Ciocia Ferritka czuwa :D Kochane jesteśmy tu po to żeby się wspierać a jak któraś za bardzo świruje żeby się do pionu ustawić więc ferritka zgadzam się :*
Anna1807 - a wiesz że taki stres strasznie szkodzi Tobie i małemu dziecku???Wiez że to właśnie nakręcanie może spowodować poronienie bo stres nie jest sprzyjającym warunkiem dla ciąży i wtedy organizm sam potrafi odrzucić ciążę bo może sobie nie poradzić ze stresem i ciążą?? To prawda jest!!! Udowodnione naukowo że jeśli organizm nie jest w dobrej kondycji może ciąże odrzucić a stres jest takim warunkiem więc nie rób kochana samospełniającej się przepowiedni od dziś chill out maleńka ;) miła muzyczka i pozytywne myślenie wizualizuj te chwile jak brzunio rośnie dzidzia kopie jak już ją tulisz !!! A tak przy okazji Mądra Aga napisała na początku jak założone zostało forum piękne słowa- chwalę się i cieszę tą ciążą bo nie ważne czy 5 tyg czy dwa miesiące -To jestem w niej i to jest wspaniałe( jakoś tak to leciało :silly: ) I takie podejście dla nas powinno być motywem jesteśmy w ciąży i żyjmy tą chwilą!!!!cieszmy się nią i oby dzidzie chciały z nami zostać!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #795353 przez beti
Przeczytałam Was od początku :D

Anna, przeczytałam Twoją historię :kiss: :(
Ale teraz już jesteś pod opieką lekarza, bierzesz leki, będzie dobrze kochana :kiss:

Hellene, mamy dzieci w tym samym wieku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795377 przez Anna1807
Wiem ze świruje , od teraz koniec ! Tylko pozytywne myślenie! Nie będzie łatwo ale się bardzo postaram!
Helenne masz 100% racji,że przyda mi się czasem kopniak !!!

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795424 przez helenne
Kochana od Tego jestesmy ! Tak Aniu trzymaj będzie dobrze musi być!!! O jedna tragedię nam tu za duzo...
Myśl o samych przyjemnych rzeczach a jak wredne myśli zaczną się pchać wspominaj wspaniałe chwile zaręczyny ślub pierwszą randkę mamę przytulającą co tylko chcesz dobre wspomnienia odgonią złe duchy ;)
:kiss:
BETI super :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795440 przez beti
Hehe...no nie, nie w tym samym, ja myślałam, że Ty już jedno masz ;) a to po ślubie jesteś tyle co ma mój Fifi ;) ciążowe rozkojarzenie się zaczyna :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #795454 przez gosia28
beti grunt się ogarnąć ;)
sory że się wpieprzam, tak se zaglądnęłąm bo mój wątek miał być, bo gosiakowa tu byłai w ogóle sentyment był B)

i takie tam szereg marzeń po drodze...

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795456 przez helenne
gosia tak jak pisałam wpadajcie do nas kiedy tyko chęć Was najdzie :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795542 przez Anna1807
DZIEŃ DOBRY!

Za oknem szaro, buro....wrrr...idzie zima. Już mój Synciu nie może się doczekać śniegu i lepienia bałwana, a ja wcale a wcale za śniegiem nie tęsknię!
Dzisiaj dzień leniuchowania.
Co dziś robicie na obiad? Wczoraj miałam naleśniki ze szpinakiem, a dziś mam ochotę na niezdrowe jedzenie np.pizza ;-)!
Miłego dnia Mamuśki!

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795551 przez Agnilla
Anna my wczoraj mieliśmy pizze, bo byliśmy poza domem i tak wyszło. Mi takie rzeczy bokiem wychodzą, wiec jeśli się na to decyduje odkąd jestem w ciąży to niestety potem cierpię :/ pomysłu na obiad w weekend nigdy nie mam :dry: nie chce mi się robić, w tygodniu jestem bardziej ogarnieta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795557 przez Anna1807
Agnilla z tym że mi się nie chce to nawet nie wspominam! Oczywiście chandra ciążowa mnie dopadła z rana i jestem nie do wytrzymania! Jak to mój mąż mawia :"Ania ma dzisiaj focha"

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795577 przez Agnilla
hehe mnie humorki raczej nie dopadaja, nie klocimy sie w ogole ;) dzis tylko zakomunikowalam mezowi, ze myje lazienke ;) niech sie cieszy, bo dalam mu caly dzien na dobranie dogodnego terminu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795581 przez helenne
Mój mył od miesiąca aż sama wczoraj za to się zabrałam...i stwierdził na koniec ooo widzisz jak chcesz to i chęć i czas znajdziesz...myślałam ,że mu walnę... :P Ja wczoraj gościłam rodziców więc dziś odgrzewany kurczak ,pieczone ziemniaki i odgrzewany kalafior :D macie facebooka?? Pokaże wam super stronę z której wzięłam przepis na te ziemniaki z tym ,że je podgotowałam 15 min zanim upiekłam
www.facebook.com/najprostszeprzepisy?ref=profile
a to ziemniaki www.facebook.com/photo.php?fbid=44661399...80210&type=1&theater

:) Może i wy coś znajdziecie dla siebie :) Buziaki i miłego dnia
P.s ja jeszcze leżę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795584 przez Agnilla
Nooo oni to maja zapal, kurde nie wiem, ze oni brudu nie widza :)
lukne sobie przepisy, moze na szybko cos wykombinuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795594 przez helenne
Coś Ty !
Są genetycznie zaprogramowani na ignorowanie i nie widzenie brudu! Mój to taki ewenement że gdybym nie pilnowała to mógłby tydzień w tych samych ciuchach łazić bo wydaje mu się że przedwczoraj ubrał... B) :unsure:
Przepisy są super serio !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795600 przez ilona88
Dziewczyny a ja to wczoraj miałam takiego lenia, że szok. Wstawiłam pranie i musiałam się położyć, pranie skończyło więc rozwiesiłam i znów musiałam się położyć. Nic ale to absolutnie nic mi się nie chce, tylko kanapa i koc. Wkurza to strasznie bo tyle rzeczy do zrobienia ale ja nawet siły nie mam z tym walczyć...bo mi się nie chce:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl