BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 3 tygodni temu #870782 przez elmirka_20
Też właśnie myślałam, że dobrze by było, gdyby nam Margolka napisała jak się czują z Marcelkiem. Dawno nie było żadnych wieści. Mam nadzieję, że nas jeszcze poczytuje i niedługo napisze, co u nich słychać :)

Lyanka, trzymaj się dzielnie! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870800 przez malgorzatawalak
Dzien dobry wszystkim :)
Ja juz dzisiaj jestem po malym spacerku i po malych zakupach :laugh:
Wychodzac ze szpitala nastraszyl mnie lekarz ze mam lezec i uważac na siebie bo moge miec skurcze i dojdzie do przedwczesnego porodu... Przypomne ze zglosilam sie do szpitala z powodu bolow brzucha z prawej strony a nie skurczy... Wiec lezalam i praktycznie nic nie robilam...oszczedzalam sie bardzo. A tu wczoraj okazuje sie ze macica miekka, szyjka zamknieta i wysoko ... I jak tu nie zwariowac...tylko anemia sie mnie trzyma ale biore zelazo...
Tak wiec od dzis spokojne spacerki codziennie :laugh:

Odnosnie brania nospy i twardego brzucha to za bardzo nic nie powiem...nie mam takich dolegliwosci.
Wiem tylko ze w szpitalu troche profilaktycznie od razu daja nospe i leki podtrzymujace... Ja na lekach podtrzymujacych jestem od 5 tc choc teraz mam je odstawic i obserwowac sie :) zobaczymy.....

Milego i slonecznego dnia dziewczyny :laugh:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870801 przez Ewa1001
Hej :)

Rewelka faktycznie brzuszek urósł :) A mebelki są cudowne. Bardzo mi się podobają, gdybym sama takie spotkała to na pewno bym je zakupiła :)

Cania piękne widoki i brzuszek :)

Co do widoków i ucieczki od miasta to my z mężem wybudowaliśmy dom na wsi pod lasem więc śpiew ptaków i las mam na co dzień :) Kocham to ale trafiliśmy na strasznych sąsiadów ;/ dlatego chcemy ten dom sprzedać a wybudować drugi na jakimś odludziu z dala od sąsiadów ;p

Agni mój Olek już chyba trzeci dzień jest strasznie leniwy. W nocy praktycznie wogóle się nie rusza, a w dzień też czasem da kilka kopniaków. Dopiero jak się położę i trochę podotykam brzuch to chwilkę poszaleje a potem znowu cisza. Poczytałam w internecie, że od 27 tygodnia dzieci nie są już takie ruchliwe.,

Ja też ostatnio zastanawiałam się co u Margolki i jej synka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870809 przez Magdalen
Witam :D Piekna pogoda sie zapowiada ;D
Rewelka komplecik super to wiadomo ;D brzusio idealny napewno jeszcze nie przeszkadza;D mebelki tez fajne ;D
Cania super widooki... ja to w og kocham gory i pagorki aaah ;)
karola ja mam problem z twardym , napietym, bolacym i nadmienie duzym brzuchem ale to objawy wielowodzia ... wiec moze lepiej zeby cie zbadal inny lekarz bo powinien sprawdzic ilosc plynu owodniowego...ale nie stresuj sie ;D Zadna niech sie nie stresuje maluchy maja lenia i duzo miejsca wiec maja gdzie sie ukryc i mniej ich odczuwamy wiec spokojniec;) choc wiem ze latwo mowic.... ;D
Milego ;D
A ja bede sie chyba z Wami zegnac moze za jakis czas Was odwiedze ;D sie troszke pokomplikowalo u mnie i musze sie troche urwac i poswiecic dla siebie troche czasu ;D
Zycze Wam duzo zdrowka niech maluszki daja wam duzo radosci i niech brzuchy rosna tym kobityka ktore narezkaja ze maja male ;D u wiekszoaci chyba 3 symestr sei zaczol wiec przysrost brzucha szyblko zauwazycie i bd jeszcze narzekac ;) :kiss: trzymajcie sie ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870833 przez elmirka_20
Kobietki, a mam takie pytanko: czy jecie w ciąży jajka na miękko?

Mnie od trzech dni (czyli odkąd jestem przeziebiona) tak wzięło na jajka na miekko, że właśnie wcięłam 3 a wczoraj i przedwczoraj po 2. Wiem, że niby nam nie wolno ze wzgledu na salmonelle, ale najpierw je sparzyłam, potem wrzuciłam na wrzątek, więc.... Raczej bezpiecznie.
Co Wy o tym sądzicie? No taką miałam ochotę, że najwidoczniej brakuje mi jakiś substancji odzywczych a żółtko ma ich wiele...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870844 przez ALEX01
Czesc 88karola
Mi lekarz przepisal na twardy brzuch wlasnie magnez b6 wiec mysle ze to coty bierzesz powinno wkrotce rozwiazac problem twojego twardego brzucha, ja tez mialam problem ciazowe ale na szczescie juz wszystko wporzadku wiec pewnie I u ciebie sprawa sie wyklaruje.

Piekne zdjecia wsawiacie dziewczynki piekne zgrabne brzuszki I sliczne rzeczy dla dzieciaczkow, az nam bedzie brakowalo tych calych przygotowan jak juz nasze ciaze sie pokoncza. no ale wtedy bedziemy maialy nowe zadania i misje do spelnienia :silly: :woohoo:

Pozdrawiam was szczesciary cieszcie sie pogoda a ja wracam do pracy dzien dopiero sie zaczal wiec jeszcze 8 godzin i do domku :side:
zawsze jak was sobie poczytam chociaz podczas pracy to mam lepszy chumor :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870872 przez staślubania
Magdalen, jak to tak nas zostawiasz? Nie wyrażam zgody;-) najpierw margollka (ale ona jest uprawiedliwiona) teraz Ty? No dobra, skoro potrzebujesz przerwy to nie ma innej rady:-) ale nie zapominaj o nas:-) będziemy tęskniły:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #870881 przez Cania
udało mi się kupic to Oilatum w promocji :D i tez jest tam data 2018, wiec ok :) kupiłam tez dla siebie 3 bluzeczki, bo dziś rano stanelam przed szafa i niemal mezowi zaczelam plakac, ze nie mam co ubrać do dzinsow heh... niestety bluzeczki które dawaly się ladnie naciagnac miesiąc temu teraz siegaja mi do pepka i wygląda to naprawdę idiotycznie :D stad male zakupy, od razu chumor lepszy :D

ja tez obserwuje, ze Julka jest mniej ruchliwa. Choc może to zle określenie... mniej kopie, to na pewno, ale czuje ze się kreci i wierci. I czasami tylko brzuch pojdzie do góry. Tez wlasnie czytałam, ze ta aktywność maluchow ma już spadac, bo maja coraz mniej miejsca.

Lyanka niestety glukoza do najprzyjemniejszych badan nie należy... ale dalas rade! :)

malgorzatawalak czasami lepiej faktycznie się oszczedzac i na zimne dmuchac, żeby się nic nie podzialo :) na szczęście masz już zielone swiatlo na wychodzenie z domu, a tym samym spacerki i zakupy :D

Ewa1001 trzymam kciuki za te plany :D niestety zawsze jak gdzies się pojawi jakiś fajny maly domek pod lasem, to niedługo zaczna pojawiać się następne... ale oby nie! choć może wtedy sąsiedzi będą lepsi :D

Magdalen cokolwiek się dzieje to trzymaj się dzielnie! i czasami daj nam o sobie znac :)

elmirka_20 jajka na miekko? nieee, wszystkie jaja lekarz mi kazal bezdyskusyjnie na twardo gotowac już na początku ciąży. także nawet się nie wychylam heh :) a maz mi robi taka jajecznice, ze to można wiorami nazwac heh. a uwielbiam jaja na miękko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870887 przez agnieszka89
Elmirka jajek na miękko raczej nie bo surowego nie mozna a takie jejko jako surowe jest, tak samo ryby wedzone itp, ja sie boje toksoplazmoza zarazic wiec unikam jak ognia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870891 przez ggabii
Cześć dziewczynki :D

Mam pytanie czy Wy też macie problemy z krwawieniem z nosa?
Mnie dziś obudziło właśnie łaskotanie jakieś w nosie a gdy go dotknęłam okazało się że to krew mi spływa... :/ Ehhhh. Zdarza mi się to dość często, ale takiej pobudki to jeszcze nie miałam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870905 przez Cania
ggabii mi akurat się nie zdarza, ale czytałam ze to dosyć czeste. Kilka stron wcześniej tez ktoras się skarzyla, wiec to raczej nic nadzwyczajnego. W naszym organizmie krazy więcej krwi i drobne naczynka jakie sa w nosie mogą pekac. Tak samo mogą się zdarzać krwawienia z dziasel przy myciu zebow.

agnieszka89 ja tez unikam ryb wedzonych. w tym mojego ukochanego lososia :( nie mowie, ze się ani raz przez te kilka miesięcy nie skusiłam heh... ale staram się unikac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870909 przez gabi28
Dzień dobry. :)

Cania świetnie wyglądasz :) naprawdę. :)

Witam nową mamusię,niestety o twardniejącym brzuchu nic nie wiem,a jeśli chodzi o no-spe to też brałam przez kilka dni po 3 razy dziennie i do tego magnez.

Magdalen,dlaczego nas odpuszczasz? odzwyaj się do nas raz na jakiś czas.

Elmirka,uwielbiam jajka pod każda postacią,ale fakt nie powinniśmy na miękko. Więc może ogranicz albo zrezygnuj całkiem. będziesz spokojniejsza.

Gabi,dziewczyny kilka stron wczesniej pisały o tym jak się puszcza krew z nosa-nie jest to nic niepokojącego,jęsli to nie są jakieś duże ilości.

Agni i jak tam Pola? powiedz jej że nie może tak martwić mamusi.

Własnie ugotowałam obiad,odkurzyłam i chyba się wezmę za górę prasowania... w końcu i tak mnie to nie ominie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870911 przez agnieszka89
gabi Mi z nosa krew nie leci ale przy każdym myciu zebów dziąsła mi mega krwawia, przed ciazam mi tez krwawily ale nie tak bardzo jak teraz

Cania tez uwielbiam wedzonego lososia, ale jakos narazie wytrzymuje bez, dzisiaj byłam w sklepie po radlera ale niestety nie mieli, mam nadzieje ze sie szybko sklepy zaopatrza :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870940 przez magda17191
A ja mam termin na 24 lipca :) jeszcze troszkę nam zostało :) ale stresa juz mam :) chyba z racji tego że to pierwsza ciąża :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870942 przez magda17191
Dziewczyny a czy wam tez zdarzały się częste zawroty głowy juz w połowie ciąży ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl